5392 відвідувача онлайн

Трамп про аятолу Хаменеї: Він хвора людина, настав час шукати нове керівництво в Ірані

Трамп відкрито закликав до зміни влади в Ірані та жорстко розкритикував Хаменеї

Президент США Дональд Трамп заявив, що настав час для зміни керівництва в Ірані, назвавши аятолу Хаменеї "хворою людиною".

Про це очільник США сказав у коментарі Politico, повідомляє Цензор.НЕТ.

Час шукати нове керівництво Ірану

"Настав час шукати нове керівництво в Ірані. Найкращим рішенням, яке він (Хаменеї, – ред.) коли-небудь ухвалював, було те, що два дні тому він не повісив понад 800 осіб",- заявив Трамп, коментуючи ситуацію в Ірані.

Президент США зазначив, що влада в Ірані тримається на репресіях і насильстві.

"Як лідер країни, він винен у повній руйнації країни та застосуванні насильства на рівні, якого раніше не було... Для того, щоб країна функціонувала, керівництво має зосередитися на належному управлінні державою, як це роблю я у Сполучених Штатах, а не вбивати людей тисячами, щоб утримати контроль", - заявив американський лідер, додавши, що "лідерство – це про повагу, а не про страх і смерть".

Окрім цього, Трамп різко висловився на адресу особисто аятоли Хаменеї та іранської системи влади.

"Це хвора людина, яка мала б керувати своєю країною належним чином і припинити вбивати людей. Його країна – найгірше місце для життя у світі через погане керівництво", - сказав очільник США.

Що передувало

Коментарі Трампа пролунали незабаром після того, як акаунт Хаменеї в X опублікував серію ворожих повідомлень, в яких містилися різкі висловлювання на адресу президента США.

Протести в Ірані

  • Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ України звернулося до офіційної влади Ірану із закликом відмовитися від силових методів проти учасників протестів, а також закликало посилити тиск на Тегеран.
  • За оновленими оцінками правозахисників, кількість загиблих внаслідок репресій може сягати близько 12 тисяч осіб. Протести тривають уже понад два тижні, а реальні масштаби жертв залишаються невідомими через приховування інформації з боку влади.
Топ коментарі
+28
Трамп проголосив себе новим тимчасовим аятолою Ірану.
показати весь коментар
17.01.2026 22:05 Відповісти
+27
Сам шизоід, ще і пиз@ить щось
показати весь коментар
17.01.2026 22:04 Відповісти
+23
@ (у перекладі):
"Вбивати можна, страчувати - ні"
Д. Трамп
Епіграф до книги "Допомога вже в дорозі"
Січень 2026
показати весь коментар
17.01.2026 22:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
@ (у перекладі):
"Вбивати можна, страчувати - ні"
Д. Трамп
Епіграф до книги "Допомога вже в дорозі"
Січень 2026
показати весь коментар
17.01.2026 22:04 Відповісти
Сам шизоід, ще і пиз@ить щось
показати весь коментар
17.01.2026 22:04 Відповісти
Це точно, тільки це в першу чергу відноситься до тебе
показати весь коментар
17.01.2026 22:04 Відповісти
Може, до пуцина? Цікаво, що про пуцина він таке не каже.
показати весь коментар
17.01.2026 23:31 Відповісти
Трамп проголосив себе новим тимчасовим аятолою Ірану.
показати весь коментар
17.01.2026 22:05 Відповісти
Болівар 2-х не повезе, він ще й у Венесуелі през... ТВО
показати весь коментар
17.01.2026 22:25 Відповісти
...ти цейво...нє шалі , пестець ісламу....
показати весь коментар
17.01.2026 22:52 Відповісти
Угоду їз аятолу Хаменеї хоче укласти?
показати весь коментар
17.01.2026 22:05 Відповісти
У діда і батіг і пряник.
показати весь коментар
17.01.2026 22:06 Відповісти
А ти у нас прям здорова людина! Здоровий, психологічно стійкий, без комплексів і психічних відхилень бодрячок-кабанчик!
показати весь коментар
17.01.2026 22:06 Відповісти
То поміняй - ділов то
показати весь коментар
17.01.2026 22:06 Відповісти
Тим часом флот підтягує до Ірану - шось затіває
показати весь коментар
17.01.2026 22:18 Відповісти
Це тобі "міністр війни" американський розказав ? ((
показати весь коментар
17.01.2026 22:49 Відповісти
Це я новинах прочитав
показати весь коментар
17.01.2026 22:51 Відповісти
Читай краще фантастику - там правди більше .......
показати весь коментар
17.01.2026 23:09 Відповісти
Хворий хворого бачить здалеку 🤔
показати весь коментар
17.01.2026 22:07 Відповісти
Хаменеї=Трамп.
показати весь коментар
17.01.2026 22:08 Відповісти
А чим Трамп відрізняється від Хаменеї?... Обидва "********* від властолюбства"...
показати весь коментар
17.01.2026 22:08 Відповісти
Ну одна відмінність є - аятолла не просить нобелівку , а цей дибіл навіть чужій радий .
показати весь коментар
17.01.2026 22:51 Відповісти
Справа в тому, що "нобелівка" - "світська" нагорода. А Хаменеї всіх завіряє, що отримає "духовну" (від Аллаха). Однак обоє поклоняються честолюбству і гордині...
показати весь коментар
17.01.2026 23:03 Відповісти
До муслімського безумства Іран, тобто Персія, був монархією. Монарх і досі є. Його чекають в країні.
показати весь коментар
17.01.2026 22:10 Відповісти
авжеж що чекають , після того як вигнали у 1979 і радісно зустріли теперішнього дегенерата .
показати весь коментар
17.01.2026 22:54 Відповісти
Леніна і Сталіна теж "радісно зустрічали"...
показати весь коментар
17.01.2026 23:05 Відповісти
Так на болотах і досі їм ладні дупи лизати , та і у нас дурнів вистачає .
показати весь коментар
17.01.2026 23:13 Відповісти
Хворі на голову тоталітарні маразматики всіх країн, злягайтеся та випорожнюйтеся на червоній доріжці, яку люб'язно розстеляє для вас Капітолій по всьому світові!
показати весь коментар
17.01.2026 22:10 Відповісти
То ти ж міг допомогти його знищити, йолопе.
показати весь коментар
17.01.2026 22:11 Відповісти
То які проблеми визнати його нелегітимним і прикінчити?
показати весь коментар
17.01.2026 22:13 Відповісти
Видно проблема у тому що після такого "визнання" невідомо кого прикінчать першим (( Це не "ядерку" бомбити після того як все вивезли .
показати весь коментар
17.01.2026 22:58 Відповісти
Шось Трамп почав більше братися за зовнішню політику - а проповідував ілюзіонізм - мабуть не все ладно в домашніх пенетах
показати весь коментар
17.01.2026 22:14 Відповісти
Не зовсім так , ось на днях "взявся " за молоко для школярів , чисто тобі лукашенко за яйця ((
показати весь коментар
17.01.2026 22:56 Відповісти
Трамп, порівняно з аятоллою, путін -і хвора, і йбанута, і скажена недолюдина. шукай нове керівництво на росіі.
показати весь коментар
17.01.2026 22:18 Відповісти
Чим більше слухаю Трампа тим більше бажаю,щоб Маск здох...
показати весь коментар
17.01.2026 22:22 Відповісти
А також верховний мїндіч, шафір, лисий, і всі всі оці .
показати весь коментар
17.01.2026 22:28 Відповісти
Чим тобі не вгодив старлінк ? Он ще місяць без електрики і єдиний інтернет буде (( Чи у тебе проблеми з теслою ? P.S. ВІрити у те що трумпа обрали завдяки маску те саме , що сонцесяйного у нас тільки завдяки єрмаку на трон поставили , а не тому що нарід дурнуватенький .
показати весь коментар
17.01.2026 23:04 Відповісти
А ти Потужний!! Я дам тобі Нобільську премія !! ⛄💪⛄💪💊💊🎀🤠
показати весь коментар
17.01.2026 22:26 Відповісти
Останнім часом здається, що світом керують хворі люди...
показати весь коментар
17.01.2026 22:28 Відповісти
Детальніше , будь ласка , а коли ним здорові керували .........
показати весь коментар
17.01.2026 23:06 Відповісти
Рiбак рiбака бачить iз далека!
показати весь коментар
17.01.2026 22:39 Відповісти
Трамп: У мене була чудова розмова з аятолою. Він дійсно хоче зупинити масові вбивства іранців і укласти угоду. Він теж втратив багато ксірівців і його можна зрозуміти

Журналіст: Так а хто заважає укласти угоду?

Трамп
: Зеленський.

Журналіст: ???

Трамп: ... (заснув)
показати весь коментар
17.01.2026 22:42 Відповісти
Хвора людина? Чиє б нявчало ...
показати весь коментар
17.01.2026 22:52 Відповісти
я не розумію наших диванних ура-патріотів - Трамп один за одним прибирає союзників рашки ,чого вам не подобається ?
показати весь коментар
17.01.2026 22:58 Відповісти
Це коли вводить мита для Європи за Гренландію , чи я щось пропустив ? ((
показати весь коментар
17.01.2026 23:07 Відповісти
Ну якщо європейці хочуть ,щоб китайці висадили свої війська у Гренладії , то вже їхня справа і нехай потім не кажуть ,що Трамп їх не попереджав,
показати весь коментар
17.01.2026 23:30 Відповісти
Вибач - ти з географією знайомий? Що таке "логістика", знаєш?
Яка відстань між Китаєм і Гренландією? І повз чиї береги кораблі Китаю до Гренландії добираться будуть? Яким чином китайці зможуть підтримувать та оборонять логістичні шляхи до Гренландії, для свого угрупування (як для захвату, так і утримання)?
Мені здається - ти не тільки в школі не вчився, а й, взагалі, БОЖЕВІЛЬНИЙ...
показати весь коментар
17.01.2026 23:53 Відповісти
А те що Китай повним ходом освоює Арктику і вже має багато власності у Гренландії ,то це нічого ? От поцікався цим питанням і взнаєш дуже багато цікавого,
показати весь коментар
18.01.2026 00:17 Відповісти
Назви мені "об"єкти власності" Китаю, в Гренландії... І їх статус... Тобто, це "викуплена" нерухомість (і територія), оренда, концесія, чи інше...
показати весь коментар
18.01.2026 00:24 Відповісти
Тебе "заклинило"? Чи ти до цих пір складаєш довгий список?
показати весь коментар
18.01.2026 01:31 Відповісти
це ти зі слів трампа кажеш? є ще якісь факти?
показати весь коментар
17.01.2026 23:54 Відповісти
Почитай новини ,так сам взнаєш .
показати весь коментар
18.01.2026 00:19 Відповісти
що і треба було довести. звичайне патякало
показати весь коментар
18.01.2026 00:20 Відповісти
Та "воно - *******"! Я про "дописувача"... Для того, щоб нагодувать роту солдат, треба мать польову кухню, воду і продукти. Вода в Гренландії є - льодовики. А де взять пальне? Дрова, вугілля, газ, нафтопродукти? Ці речі в Гренландію завозять з материка (Данська влада це організовує). Завозить з Європи, яка, фактично, повністю входить в блок НАТО та ЄС. Питання? звідки паливо візьмуть китайці? Привезуть з Китаю? Так воно "золотим" стане! Тим більше, що там треба розвернуть угрупування в кільканадцять тисяч чоловік, з озброєнням (не тільки стрілецьким).
Далі - ПРОДУКТИ. Продукти - це вага та об"єм... В Гренландії їх теж немає - все треба завозить...
А тепер - "вишенька на торті" : везти треба або по Північному льодовитому океану, або по Атлантичному. Від Кольського півострова, до Гренландії, кораблі йтимуть під прицілом зброї країн НАТО - Фінляндії, Норверії, Швеції... А від Гібралтару до Гренландії - під прицілом Іспанії, Франції, Великобританії, Бельгії, Нідерландів, Данії, Німеччини, Норвегії...
показати весь коментар
18.01.2026 00:22 Відповісти
воно тупенький провокатор(зі свіжою регістрацією) без жодного аргументу на користь своєї позиції. на віру прийняло балабольство рудого півня та закатує тут істерику. не вартує витраченого часу
показати весь коментар
18.01.2026 00:28 Відповісти
Почекаємо трішки... Я його "взяв у "оборот"... Хай розкаже, яку "власність" на території Гренландії, має Китай... І її юридичний статус. Це сфера міжнародного публічного права (економічна сфера). А це - моя "парафія"... Попробую його "вжарить під хвіст"...
показати весь коментар
18.01.2026 00:36 Відповісти
Ти краще переживай щодо десанту китайців на Тайвань , бо якщо так станеться , то коментарі хіба що ієрогліфами набиратимеш щодо Гренландії ((
показати весь коментар
17.01.2026 23:54 Відповісти
Так юридично Тайвань - частина Китаю ,що визнано всіма країнами Світу ,юридично такої країни не існує ,бо вона не є суб'єктом міжнародного права,
показати весь коментар
18.01.2026 00:13 Відповісти
вгамуйся вже, трампіст-географ. ти обісралось
показати весь коментар
18.01.2026 00:21 Відповісти
А чому ж тоді Україна та інші країни не визнаИа Тайвань незалежною державою і не встановили з ним дипломатичні відносини ?
показати весь коментар
18.01.2026 00:40 Відповісти
Я з тобою на одній хвилі , не нервуйся так , переживай краще щоб це з юридичної площини не перемістилося у фізичну . Повторюся - якщо так станеться , то полеміку щодо суб'єкта міжнародного права зможеш вести хіба китайськими ієрогліфами , у тім числі і щодо Гренландії ((
показати весь коментар
18.01.2026 00:24 Відповісти
Так на Тайвані живуть такі ж самі китайці ,що і у континентальному Китаї і пишуть тими ж самими китайськими іжрогріфами
показати весь коментар
18.01.2026 00:44 Відповісти
ієрогліфами.
показати весь коментар
18.01.2026 00:45 Відповісти
Ну ось і ти станеш китайцем . 沒問題,只是生意。
показати весь коментар
18.01.2026 00:53 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2026 01:01 Відповісти
笑一笑,免得哭出來。
показати весь коментар
18.01.2026 02:16 Відповісти
Аятола хвора людина? Іди на Зеленського. Ще скажи тобі Путін не колега.
показати весь коментар
17.01.2026 23:00 Відповісти
Люди, які обрали саунного скомороха, критикують президента США💩
показати весь коментар
17.01.2026 23:17 Відповісти
1. свобода слова.
2. не всі голосували за зе.
3. тупий, процапський, жадібний та хтивий педофіл має бути названий своїм ім'ям
показати весь коментар
17.01.2026 23:53 Відповісти
Хвора, так. А сам він коли у лікаря був?
показати весь коментар
17.01.2026 23:37 Відповісти
Вот это ужас Во главе Америки сидит больной на голову *******!
показати весь коментар
17.01.2026 23:41 Відповісти
Може Зєля?...
показати весь коментар
17.01.2026 23:49 Відповісти
А cвій діагноз він дізнатись не хоче?



«Да, он идиот с нулевым здравым смыслом и без навыков общения, но он мой сын. Я просто надеюсь, что он никогда не попадет в политику. Это было бы катастрофой.» Мери Энн Трамп
показати весь коментар
18.01.2026 00:23 Відповісти
Ця жінка краще всих знає хто такий Дональд,бо вона його мати і знає його з народженнЯ
Оце його характеристика