4942 відвідувача онлайн

Моє послання до Путіна: війна в Україні має закінчитися, - Трамп

Путін та Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що його послання російському диктатору Володимиру Путіну полягає в тому, що війна в Україні повинна завершитися.

Про це він сказав журналістам в Давосі 22 січня, інформує Цензор.НЕТ.

Повідомлення для Путіна

Про послання до Путіна лідер США заявив після зустрічі із Володимиром Зеленським. 

"Війна має закінчитися. Ось і все. .. Багато людей загинуло. Минулого місяця загинуло 30 000 людей, 30 000 — переважно солдати. І це справді війна, яка має закінчитися", - наголосив Трамп.

Він також підтвердив, що завтра відбудеться зустріч американської делегації з Путіним у Москві.

"Усі хочуть, щоб війна закінчилася", - додав Трамп.

Що передувало?

Топ коментарі
+13
Добрим словом і пистолетом можня досягти більше, ніж просто добрим словом.
ТОМАГАВКИ будуть?
показати весь коментар
22.01.2026 16:09 Відповісти
+9
послання російському диктатору

це, типу:
ікру всю з'їли. давай щось ще! кур'єрів, холуя віткофа та зятя кушніра висилаю.
і, да.
укри, поки впираються. і європейці впираються.
але, я бамбасом та гренландією давлю, як можу.
показати весь коментар
22.01.2026 16:15 Відповісти
+7
дай томагавки - закінчиш війну
показати весь коментар
22.01.2026 16:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Добрим словом і пистолетом можня досягти більше, ніж просто добрим словом.
ТОМАГАВКИ будуть?
показати весь коментар
22.01.2026 16:09 Відповісти
томагавки таке ж фуфло як і кацапські ракети - 27 грудня при ударі по Нігерії третина томагавків тупо впала і не вибухнула, а решту досі шукають в пустелі
показати весь коментар
22.01.2026 16:20 Відповісти
Томагавки можуть бути десь ближче до виборів у парламент США в листопаді цього року. Тобто раніше літа чекати не варто. Бо якщо війна закінчиться зараз, то до листопада всі забудуть про неї. Тому Донні так мляво закликає до її закінчення. Думаю до літа його голос буде лунати сильніше і погрозливіше.
показати весь коментар
22.01.2026 16:25 Відповісти
Відразу видно що трампон не вчив історію,кацапи ніколи не шкодували своїх рабів
показати весь коментар
22.01.2026 17:18 Відповісти
дай томагавки - закінчиш війну
показати весь коментар
22.01.2026 16:10 Відповісти
а шо ж ти рудий за геноцид мирних в Україні ніц не згадуєш?
показати весь коментар
22.01.2026 16:11 Відповісти
заклінатєль змій
показати весь коментар
22.01.2026 16:11 Відповісти
І за 24 години.
показати весь коментар
22.01.2026 16:11 Відповісти
два тижні на роздуми.... може бути, а може й ні, я поки не знаю, але подумаю

.
показати весь коментар
22.01.2026 16:12 Відповісти
оце для подумати

показати весь коментар
22.01.2026 16:15 Відповісти
послання російському диктатору

це, типу:
ікру всю з'їли. давай щось ще! кур'єрів, холуя віткофа та зятя кушніра висилаю.
і, да.
укри, поки впираються. і європейці впираються.
але, я бамбасом та гренландією давлю, як можу.
показати весь коментар
22.01.2026 16:15 Відповісти
***** послав донні у відповідь )
показати весь коментар
22.01.2026 16:18 Відповісти
доня, твоё послание походу даже плешивой моли не интересно, так что сложи его в трубочку и засунь себе в ж@пу !
Придурок …
показати весь коментар
22.01.2026 16:18 Відповісти
війна стоп, раз, два
показати весь коментар
22.01.2026 16:19 Відповісти
Мілий красівий друг Бальйодя. Пішєт тібє твой Донік. Во пєрвих страках сваіво пісьма...
показати весь коментар
22.01.2026 16:19 Відповісти
Будь-яка війна колись завершується.
А поки що вся метушня Трампа - це переливання з пустого в порожнє.
(тобто саме те, що й потрібно ху#лу)
показати весь коментар
22.01.2026 16:22 Відповісти
"Минулого місяця загинуло 30 000 людей, 30 000 - переважно солдати."
На солдатів тупіну начхати, треба пригрозити упіймати тупіна як мадуро)
показати весь коментар
22.01.2026 16:30 Відповісти
Війна в Україні має закінчитись. А якщо не закінчиться, я скажу це ще раз. Трумп.
показати весь коментар
22.01.2026 16:33 Відповісти
Посланий послав послання до того хто послав.
показати весь коментар
22.01.2026 16:34 Відповісти
Властелин мира: война должна закончится
Властелин тайги : не-а
Властелин мира: вот и все... теперь к вопросу как нам от вас защитить Гренландию...
показати весь коментар
22.01.2026 16:37 Відповісти
"Просда перестать стрелять" по трамповскі.Це вже було.Один найвеличнійший теж верещало про це,тіки раніше.
показати весь коментар
22.01.2026 16:47 Відповісти
А Путя клав на посилання чубатого дурня.
показати весь коментар
22.01.2026 17:50 Відповісти
Ну, чекай тепер коли завтра те "ботоксне лайно" пошле тебе у відповідь. Знов Україна буде винувата?
показати весь коментар
22.01.2026 18:21 Відповісти
узьке уйло наказало економіці рости, американське - війні закінчитись.
потяг, стій! раз, два!
показати весь коментар
22.01.2026 18:59 Відповісти
"Він також підтвердив, що завтра відбудеться зустріч американської делегації з Путіним у Москві "(с) - а я почув в перекладі на суспільному, що він сам зустрінеться з *******...
Де правда?