3558 відвідувачів онлайн

Росія трьома дронами атакувала на Харківщині потяг "Барвінкове - Львів - Чоп": 5 загиблих, двоє – поранені (оновлено). ФОТОРЕПОРТАЖ

потяг

У Барвінківській громаді Харківської області пасажирський поїзд потрапив під ворожий удар безпілотника. Внаслідок атаки сталося загоряння вагона та електровозу.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає Цензор.НЕТ.

  • Пасажирський поїзд потрапив під ворожий удар у Барвінківській громаді.
  • Внаслідок російської атаки БпЛА сталося загоряння вагона й електровозу.

Усі екстрені служби вже працюють на місці.

потяг

ОНОВЛЕННЯ

Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба повідомив, що Росія вдарила дронами по пасажирському потягу на Харківщині "Барвінкове - Львів - Чоп".

За попередньою інформацією, ворог атакував трьома БпЛА типу Shahed. Влучання - перед тепловозом та у пасажирський вагон, в якому через це виникла пожежа.

Двох пасажирів поранено

На борту перебував 291 пасажир. Людей максимально швидко евакуювали. На цю хвилину є двоє поранених - їх вивела бригада поїзда й надалі передали швидкій. Обоє госпіталізовані до медичних установ.

Пасажирів пересадять на автобуси

Для евакуйованих пасажирів організовуємо резервні автобуси, а також для тих, хто очікував на станціях на зворотний рейс.
Забезпечуємо координацію дій на місці та допомогу пасажирам. На місці працюють усі екстрені служби: медики, рятувальники. Команда Укрзалізниці.

"Удар по пасажирському потягу - це прямий акт російського терору проти цивільних. Жодної військової цілі", - наголосив Кулеба.

ОНОВЛЕННЯ

У прокуратурі Харківщини повідомили, що два влучання зафіксовано біля поїзда, ще одне — у вагон. Сталась пожежа.

Станом на зараз відомо про трьох загиблих. Також чоловік та жінка звернулися за медичною допомогою.

Російська армія застосувала три ударні безпілотники, попередньо, типу "Герань-2".

ОНОВЛЕННЯ

"Станом на 22:00 відомо про чотирьох загиблих людей. Двох пасажирів – 29-річного чоловіка та 26-річну жінку доставили до лікарні", - повідомили пізно увечері в Поліції Харківщини.

"Станом на цей час виявлено фрагменти п’яти тіл. Ідентифікація загиблих буде можливою лише після проведення ДНК-експертиз", - уточнили згодом в облпрокуратурі.

Росіяни атакували геранями потяг на Харківщині
Росіяни атакували геранями потяг на Харківщині
Росіяни атакували геранями потяг на Харківщині
Росіяни атакували геранями потяг на Харківщині
Росіяни атакували геранями потяг на Харківщині
Росіяни атакували геранями потяг на Харківщині

Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" через наслідки обстрілів РФ змінила графіки руху з 22 січня.

Топ коментарі
+43
Зараз, литвин напише душещимлячий текст і вождь Зе-племені, його прогундосить...
це і буде, нашою патужною реакцією...
показати весь коментар
27.01.2026 17:40 Відповісти
+20
А відповідь буде за це? Я вже не кажу про "на москву"..
показати весь коментар
27.01.2026 17:45 Відповісти
+18
ЗЕ по своїх бити не буде .
показати весь коментар
27.01.2026 17:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зараз, литвин напише душещимлячий текст і вождь Зе-племені, його прогундосить...
це і буде, нашою патужною реакцією...
показати весь коментар
27.01.2026 17:40 Відповісти
Я гадаю час помацати потяги у москві, ті що в метро
показати весь коментар
27.01.2026 21:03 Відповісти
хто це зробить? може ти?
показати весь коментар
27.01.2026 21:31 Відповісти
А чому б не ти?
показати весь коментар
27.01.2026 22:07 Відповісти
спеціально для негострих: "А чому б не ти?" - бо я не пропоную безглузду *****, той хто пропонує повинен знати як це зробити, то хай і робить, якщо не знає то нехай не *******...
показати весь коментар
27.01.2026 23:30 Відповісти
Слуги народу
показати весь коментар
27.01.2026 22:46 Відповісти
пропонуєш ти, а зробити то "слуги народу", просте питання - чим ти від них відрізняєшся, в них теж завжди купа ідей щось зробити, але зробити повинен хтось! краще реально щось робити, або не пердіти ротом!
показати весь коментар
27.01.2026 23:33 Відповісти
А єрмак пересувається у Києві, виключно на машині «швидкої допомоги»….
показати весь коментар
27.01.2026 21:11 Відповісти
зе-покидьок це вирок українців, це наша прірва і смерть. нажаль 73 % так і не зрозуміли, що він веде баранів на убой
показати весь коментар
27.01.2026 21:45 Відповісти
А відповідь буде за це? Я вже не кажу про "на москву"..
показати весь коментар
27.01.2026 17:45 Відповісти
ЗЕ по своїх бити не буде .
показати весь коментар
27.01.2026 17:50 Відповісти
Вимкнуть світлов Житомирі, типу такої
показати весь коментар
27.01.2026 21:30 Відповісти
миж не такі звірі як воги . Ге?
показати весь коментар
27.01.2026 22:08 Відповісти
Чергова двушечка хіба що,в ютубі є відео 95 підворотні "как казакі",автор скумбрія по 8,там всі відповіді, особливо у фіналі.
показати весь коментар
27.01.2026 22:46 Відповісти
Задокументувати і скликати раду безпеки ООН. Показати всім як раша буде викручуватися.
показати весь коментар
27.01.2026 17:55 Відповісти
Скажуть "провокація кієвской хунти. Доказатєльства нє нужни".
показати весь коментар
27.01.2026 19:46 Відповісти
ну от навіщо писати дурниці?! насрати кацапам на раду безпеки оон, вони її постійний член з правом вето!
показати весь коментар
27.01.2026 21:32 Відповісти
Кацапи спеціально вбивають цивільних людей, нехай всі це ще раз побачать. Зайвий раз показати це не завадить.
показати весь коментар
27.01.2026 21:51 Відповісти
Так що, не фіксувати і не оприлюднювати? Їм багато на що насрати...
показати весь коментар
28.01.2026 00:07 Відповісти
Що зроблять імпотенти ООН крім закликів України сісти за стіл переговорів з московськими люоїдами? Да всі ци теракти і не тільки в Україні а і в світі і проводяться заради ООН. Щоб ви знали, всі терористи це всього навсього виконавці замовлень від світових політиків
показати весь коментар
27.01.2026 21:49 Відповісти
Атакуйте сапсан мацква Пітер а так не поймуть еле ні зелений береже кацапів
показати весь коментар
27.01.2026 18:23 Відповісти
Москву по всей видимости не так легко атаковать.Там же резиденции всех власть имущих и пво немерчно так что придеться ограничиваться ближним пориоаничьем ну в глубинке где можно достать
показати весь коментар
27.01.2026 21:35 Відповісти
На москві мільйони таджиків за крипту зроблять любий каприз.
показати весь коментар
27.01.2026 22:48 Відповісти
Тільки трампону не кажіть, бо у нього вже мир ось-ось і навіть ***** на це згодний.
показати весь коментар
27.01.2026 21:00 Відповісти
....в потязі мобільними телефонами теж не потрібно користуватися?
Це я про себе!
показати весь коментар
27.01.2026 21:02 Відповісти
мобільні телефони тут ні до чого. Ці дрони на старлінку з ручним донаведенням.
показати весь коментар
27.01.2026 22:41 Відповісти
а куди летіли - в вагон? не у пасажира?
показати весь коментар
27.01.2026 22:52 Відповісти
мобільні телефони пасажирів до цього ураження не мають ніякого відношення.
показати весь коментар
27.01.2026 23:02 Відповісти
Все це ***** робить,що рудий покидьок і решта тиснули на українців,мовляв,ви і далі хочете боротися отакою ціною,здавайтеся вже ,бо гірше буде(
показати весь коментар
27.01.2026 21:08 Відповісти
******** рода человеческого....
показати весь коментар
27.01.2026 21:14 Відповісти
Знову Зелемському гризти лімони та грейпфрукти та репетіровать печальноє **** лицо.
показати весь коментар
27.01.2026 21:16 Відповісти
Шахеди з масківськими старлінками це реально біда! Україні цкй підар якось закрив цю опцію - кацапам ні(((
показати весь коментар
27.01.2026 21:26 Відповісти
В кацапії потяги ходять?
показати весь коментар
27.01.2026 21:42 Відповісти
Так же швидко, як двушка на москву . І регулярно.
Не дивлюсь Шмарофон, цікаво ж що там? Мабуть Потужна сцянина про мирний план та 20 млн дронів у 2026
показати весь коментар
27.01.2026 22:05 Відповісти
Швидкісний потяг між Москвою та Пітером, цікаво, швидко з колії зістрибує якщо десь партизани рельсу вкрадуть?
показати весь коментар
27.01.2026 22:11 Відповісти
Мирний план
показати весь коментар
27.01.2026 22:04 Відповісти
Кількість жертв удару по потягу зросла до п'яти, - прокуратура
😌
показати весь коментар
27.01.2026 22:29 Відповісти
Чому нема реакції наших послів у сьому світі берет приклад з палестинців ні ми міндича ховається і переговори з ******
показати весь коментар
27.01.2026 22:38 Відповісти
Де наші ракети по московіі ?
Тільки такі наші дії можливо заспокоять кремлівського упиря 🤬
показати весь коментар
27.01.2026 23:12 Відповісти
В общем отвечать нечем.
показати весь коментар
27.01.2026 23:49 Відповісти