7685 відвідувачів онлайн

Як українці оцінюють світових лідерів: Путін - 99% негативних, Сі Цзіньпін - 80%, Трамп - 72%

трамп, сі, путін

Українці найбільш негативно оцінюють диктатора РФ Володимира Путіна, помірно негативно - президента США Дональда Трампа та лідера Китаю Сі Цзіньпіна.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на опитування групи "Рейтинг".

Ставлення до Трампа

До президента США Дональда Трампа українці ставляться помірно негативно: 47% оцінюють його скоріше негативно, ще 25% - дуже негативно. Позитивне ставлення проявили 22% респондентів. Відносно краще Трампа оцінюють молоді чоловіки віком 18–35 років (35%).

Ставлення до Сі Цзіньпіна 

До президента КНР Сі Цзіньпіна в Україні переважає негативне ставлення: 80% респондентів оцінюють його негативно (по 40% - дуже та скоріше негативно), позитивне ставлення має лише 10%, ще 10% вагаються.

Ставлення до Путіна

Найбільш негативно оцінюють диктатора РФ Володимира Путіна - 99% українців ставляться до нього негативно. У світі він також переважно сприймається негативно: близько двох третин респондентів у 58 країнах.

Найбільш критичне ставлення до Путіна зафіксоване у Північній Європі, Естонії, Південній Кореї, Нідерландах, Польщі, Японії, Іспанії. Позитивніше його оцінюють у Сербії, Індії, Азербайджані, Південній Африці, Таїланді, Вірменії, Кенії, Мексиці, Малайзії та Еквадорі.

Топ коментарі
+9
А де оцінка найпотужнішого???. Чи він вже не світовий літор?
показати весь коментар
30.01.2026 15:28 Відповісти
+7
Ви ще б написали, що ваш Трамп аж 8 воєн зупинив, що він гідний Нобелівської премії миру... А кепку з написом MAGE придбали?
показати весь коментар
30.01.2026 16:16 Відповісти
+6
Чим взагалі Трамп провинився? Єдина людина серед світових лідерів що хоче закінчити війну в Україні не розвязавши при цьому ядерну війну. Адже мир через силу з росією як цього хоче зеленський то прямий шлях до ядерної війни. І вона буде не в америці. Тобто потрібно якось домовлятись і це трамп і робить . Так звану українську владу, тобто узурпаторів цікавить лише вічне продовження війни , щоб збирати корупційну ренту якомога довше , а це кожен день мільйони доларів.
показати весь коментар
30.01.2026 16:03 Відповісти

Завантаження...