7055 посетителей онлайн

Как украинцы оценивают мировых лидеров: Путин - 99% негативных, Си Цзиньпин - 80%, Трамп - 72%

трамп, си, путин

Украинцы наиболее негативно оценивают диктатора РФ Владимира Путина, умеренно негативно - президента США Дональда Трампа и лидера Китая Си Цзиньпина.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой наопрос группы "Рейтинг".

Отношение к Трампу

К президенту США Дональду Трампу украинцы относятся умеренно негативно: 47% оценивают его скорее негативно, еще 25% - очень негативно. Положительное отношение проявили 22% респондентов. Относительно лучше Трампа оценивают молодые мужчины в возрасте 18-35 лет (35%).

Отношение к Си Цзиньпину 

К президенту КНР Си Цзиньпину в Украине преобладает негативное отношение: 80% респондентов оценивают его негативно (по 40% - очень и скорее негативно), положительное отношение имеют только 10%, еще 10% колеблются.

Отношение к Путину

Наиболее негативно оценивают диктатора РФ Владимира Путина - 99% украинцев относятся к нему негативно. В мире он также преимущественно воспринимается негативно: около двух третей респондентов в 58 странах.

Наиболее критическое отношение к Путину зафиксировано в Северной Европе, Эстонии, Южной Корее, Нидерландах, Польше, Японии, Испании. Более позитивно его оценивают в Сербии, Индии, Азербайджане, Южной Африке, Таиланде, Армении, Кении, Мексике, Малайзии и Эквадоре.

Топ комментарии
+8
А де оцінка найпотужнішого???. Чи він вже не світовий літор?
показать весь комментарий
30.01.2026 15:28 Ответить
+5
Бачу деяким коментаторам не подобається, що все це огидне тріо (трамп, путін, сі) мають такий негативний рейтинг
показать весь комментарий
30.01.2026 15:38 Ответить
+5
Чим взагалі Трамп провинився? Єдина людина серед світових лідерів що хоче закінчити війну в Україні не розвязавши при цьому ядерну війну. Адже мир через силу з росією як цього хоче зеленський то прямий шлях до ядерної війни. І вона буде не в америці. Тобто потрібно якось домовлятись і це трамп і робить . Так звану українську владу, тобто узурпаторів цікавить лише вічне продовження війни , щоб збирати корупційну ренту якомога довше , а це кожен день мільйони доларів.
показать весь комментарий
30.01.2026 16:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А де оцінка найпотужнішого???. Чи він вже не світовий літор?
показать весь комментарий
30.01.2026 15:28 Ответить
а як же потужнонезламноголідора оцінюють українці? 160% позитивно?
показать весь комментарий
30.01.2026 15:30 Ответить
Опитування закордонних керівників.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:31 Ответить
Тільки Трампу не кажіть.
Він же наш єдиний козир
показать весь комментарий
30.01.2026 15:32 Ответить
Чим взагалі Трамп провинився? Єдина людина серед світових лідерів що хоче закінчити війну в Україні не розвязавши при цьому ядерну війну. Адже мир через силу з росією як цього хоче зеленський то прямий шлях до ядерної війни. І вона буде не в америці. Тобто потрібно якось домовлятись і це трамп і робить . Так звану українську владу, тобто узурпаторів цікавить лише вічне продовження війни , щоб збирати корупційну ренту якомога довше , а це кожен день мільйони доларів.
показать весь комментарий
30.01.2026 16:03 Ответить
Ви ще б написали, що ваш Трамп аж 8 воєн зупинив, що він гідний Нобелівської премії миру... А кепку з написом MAGE придбали?
показать весь комментарий
30.01.2026 16:16 Ответить
За вашою логікою, якщо ядерна країна напала на неядерну, то остання завжди повинна підкоритися, бо "буде ядерна війна".
Практика показує, що це не так. Совдепія вийшла з Афганістану, фактично програвши війну. Раша програла битву за Киів у 2022 році і накивала п'ятами. Раша також мовчки проковтнула звільнення Харківщини, правобережжя Херсонщини. Так поступово можна звільнити і інші землі.
Тупін звичайно терорист, але не ідіот, він знає де межа за якою знаходиться його смерть.
показать весь комментарий
30.01.2026 16:48 Ответить
Ви виходите з того що в Україні є якась влада що думає про інтереси народу. Але це не так. Головна мета зеленського і його шобли напакуватись щоб внукам вистачило. Війною вони прикриваються як шимрмою щоб відволікати народ від безмежної корупції і пограбунку. Колись нетфлікс зніме про ту банду серіал, де з одної сторони народ і країна яка стікає кровю, виловлювання чоловіків як свиней на вулиці і з іншої сторони гори кокаїну, шлюхи, подорожі, пачки доларів, які навіть не рахують а важать як в колумбійських картелях. І десь між ними західні лідери і спецслужби які все це контролюють або з цим намагаються боротись. Україна просто жертва абсолютно жорстокої кривавої банди яку називають укр владою, а також політики міжнародних олігархів для яких війна це паливо для їхніх заводів і бізнесів.
показать весь комментарий
30.01.2026 17:10 Ответить
Ви плутаєте дві різні речі: корупцію і право на самозахист.
Корупція не робить російське вторгнення законним, а війну - «вигідною».
Якщо прийняти вашу логіку, будь-яку країну з проблемною владою можна знищувати без опору. Це логіка не миру, а капітуляції.
показать весь комментарий
30.01.2026 17:32 Ответить
А паяца чому не виставили на торги?
показать весь комментарий
30.01.2026 15:33 Ответить
Те, що в рейтингу немає Сонцезал¥пного Надпотужного, свідчить про неповагу.
показать весь комментарий
30.01.2026 15:35 Ответить
Бачу деяким коментаторам не подобається, що все це огидне тріо (трамп, путін, сі) мають такий негативний рейтинг
показать весь комментарий
30.01.2026 15:38 Ответить
Та будь-якому президенту повинно бути пофігу, що про нього думають жителі зарубіжних країн. Його повинно цікавити тільки як до нього ставляться свої співгромадяни . Нащо взагалі ці рейтинги проводити і витрачати на них гроші?
показать весь комментарий
30.01.2026 16:58 Ответить
Все таки 1 відсоток українців не вважають ***** підАром...
показать весь комментарий
30.01.2026 15:52 Ответить
Це той 1% , що на Президента України весь час гавкають - їм ***** дуже подобається !
показать весь комментарий
30.01.2026 16:00 Ответить
Той 1% знаходиться на Банковій і їх ситуація цілком влаштовує!
показать весь комментарий
30.01.2026 23:47 Ответить
а от якби Трамп та Сіцзінпінь крали у українців мільярдами, як це робить зеленський, то був би у них рейтинг підтримки 60-70%...
показать весь комментарий
30.01.2026 15:56 Ответить
1% тих хто за "куйла" треба знати поіменно, де живуть, що роблять... Це "котомашхи" для "бульйону" сепаратизму і потенційні колоборанти...
показать весь комментарий
30.01.2026 16:44 Ответить
навіщо таке публікувати,щоб зовсім розсваритись з усім світом та залишитись без підтримки?
показать весь комментарий
30.01.2026 19:14 Ответить