7432 відвідувача онлайн

Зеленський: Тиждень без ударів по енергетиці почався у ніч на п’ятницю, Україна готова діяти дзеркально

Зеленський заявив про готовність не бити по енергетиці РФ дзеркально

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова дзеркально утримуватися від ударів по російських енергообʼєктах.

Про це глава держави сказав у відеозверненні, інформує Цензор.НЕТ.

РФ переорієнтовує удари по логістиці 

За словами Зеленського, від ночі на п’ятницю, 30 січня, масованих ударів РФ по українських енергооб’єктах майже не було.

"Почався цей день із доповідей із регіонів: у всіх наших областях від ночі на п’ятницю справді не було ударів по об’єктах енергетики. Майже не було. Крім Донецької області, де був один удар по газовій інфраструктурі, удар авіабомб. Також зараз бачимо переорієнтацію Росії на удари по логістиці, по вузлових станціях. Зокрема, був уражений один із вагонів Укрзалізниці, спеціальний вагон-електростанція, – вранці це сталося на Дніпровщині. Важливо, що наші залізничники працюють і забезпечують сполучення в усіх регіонах", - зазначив президент.

Водночас він зауважив, що весь день тривали й звичні атаки ворога дронами й авіабомбами.

"На Харківщині був удар балістикою по складах американської компанії "Філіп Морріс". Була значна пожежа. Були удари по Нікополю, Херсону, прикордонних районах Харківської, Сумської та Чернігівської областей. Наше українське ставлення абсолютно дзеркальне", - зазначив глава держави.

Утримання від ударів по енергетиці

За словами Зеленського, США говорили про утримання від ударів по енергетиці протягом тижня - відлік почався в ніч на сьогодні.

"Залежить від партнерів, звісно, – від Сполучених Штатів, – як усе це пройде. Україна готова дзеркально утримуватися від ударів, і сьогодні ми не завдавали ударів по російських енергообʼєктах", - додав президент.

Топ коментарі
+20
Ти вже діяв дзеркально .... Харош пиз#іти....
показати весь коментар
30.01.2026 20:20 Відповісти
+14
Без ударів!
А чим міг би...? Тим, що і по клавішах піаніно...?
показати весь коментар
30.01.2026 20:20 Відповісти
+10
показати весь коментар
30.01.2026 20:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ти вже діяв дзеркально .... Харош пиз#іти....
показати весь коментар
30.01.2026 20:20 Відповісти
Без ударів!
А чим міг би...? Тим, що і по клавішах піаніно...?
показати весь коментар
30.01.2026 20:20 Відповісти
показати весь коментар
30.01.2026 20:26 Відповісти
Отаке - на могилі йому.
показати весь коментар
30.01.2026 21:58 Відповісти
Чмо обкурене! Їдь до маскви! Ти ж так марило зустріччю з ****** і неодноразово кукурікало про свою готовність.
показати весь коментар
30.01.2026 20:22 Відповісти
Ну хватит про "зеркально", Хватит врать.
показати весь коментар
30.01.2026 20:26 Відповісти
Також зараз бачимо переорієнтацію Росії на удари по логістиці, по вузлових станціях.

Взагалі то, рф вже давно наносить удари по логістиці і залізниці... Чи "лідеру" тільки зараз, про це доповіли?
показати весь коментар
30.01.2026 20:30 Відповісти
Протри дзеркало, воно запотіло і нічого не дзеркалить.
показати весь коментар
30.01.2026 20:30 Відповісти
Щось тут не збігається: кацапи триндять, що до першого лютого, ЗЕ белендить, що з цієї п'ятниці на тиждень... Херня повна!
показати весь коментар
30.01.2026 20:33 Відповісти
Поряд дЄрьмака не виявилось, то і порахувати не зміг без суфлера.
показати весь коментар
30.01.2026 20:36 Відповісти
Все залежить від того, як пройдуть "перемовини" 1 лютого. Якщо рф сподобаються поступки України, то може на тиждень... А якщо ні, то одразу буде массований удар.
показати весь коментар
30.01.2026 20:37 Відповісти
принаймні розумно
показати весь коментар
30.01.2026 20:39 Відповісти
Це як з дідовими двома тижнями може 50 днів а може рік тіко навпаки
показати весь коментар
30.01.2026 20:46 Відповісти
Звісно нам все разхерачили, то й ми повинні діяти дзеркально, Я вірно зрозумів за яке дзеркало йде мова?
показати весь коментар
30.01.2026 20:35 Відповісти
Завдяки тобі і твоїм друзякам-злодіям, Україна почала діяти "зеркально", ще до обстрілів її енергетики рашистами.

Блекаут ти ходячий!
Хрипатий під#рас!
показати весь коментар
30.01.2026 20:41 Відповісти
Та пуйло зі своїм агентом почекали поки *********** в Україні майже все, а тепер влаштували рашці спокійне життя нефтянки і всього іншого енергосектора. Зеркально! Ага!
показати весь коментар
30.01.2026 20:43 Відповісти
А коли кацапи через два дні знов почнуть вибивати енергетику чим відповідати будеш, пздло дзеркальне.
показати весь коментар
30.01.2026 20:46 Відповісти
Один Владімір вгатить, інший те озвучить. Чим не дзеркало?
показати весь коментар
30.01.2026 20:47 Відповісти
Ти дебіл чи що? Коксу обкурилося? Три місяці тому повинна бути дзеркальна відповідь на москву! Ти не президент ти просто бестолоч
показати весь коментар
30.01.2026 21:11 Відповісти
Дзеркальний блекаутьор, хвате пиз@діти.
Назви хоч один кацапський нпз, який розбитий і не працює. Назви хоч одне місто у якому був конкретний блекаут з графіками,як у нас .
показати весь коментар
30.01.2026 21:15 Відповісти
Вже не раз найо... вводе в оману українців Обіцяв помсту і асиметричні відповіді на удари по Інфраструктурних об'єктах в таких масштабах які здійснює раша.Тепер бачите, Мордор майже не бив по енергооб'єктах,переключившись на логістику. Хлопець,майже не бий по енергооб'єктах агресора,а переключись на логістику ворога.Бий теж по станціям і рухомому складу.
показати весь коментар
30.01.2026 21:24 Відповісти
Тиждень почався у ніч на п'ятницю. Росіяни кажуть, що це до 1 лютого, і не бити тільки по Київу. То скільки у тижні Зеленського днів?
показати весь коментар
30.01.2026 21:40 Відповісти
А в чем смысл этих уступок? Типо, пока холодно не куяярте, потеплеет - епашьте? С.ка, что творится?
показати весь коментар
30.01.2026 22:16 Відповісти
******!!! Де ти дзеркалиш? Коли рашисти знищували всю нашу енергетику, ти чомусь не дзеркалив і не зробив блекаут в моцкві. Зате зараз коли рашисти просто передзаряджають ракетні установки і розвідують нові цілі, ти теж дзеркально припинив вогонь? А коли кацапи щодня просуваються на фронті чому ти дзеркально не просуваєшся вперед? Єдине чим Україна діставала московський режим це ударами вглиб території Сосії. Тепер ми і цього не робим а просто мовчки відступаєм. А потім рашисти накопичивши ракети і наштампувавши тисячі дронів уїпуть всією масою так що хрен відіб'єшся. А ти Зеля дзеркально по моцкві не вдариш як завжди
показати весь коментар
30.01.2026 22:31 Відповісти
Трамп обіцяв, що ***** не буде стріляти не тільки по енергетиці, а й взагалі по всім містам України!
Ось як це почули самі касапи: «Я лично попросил Путина не стрелять по Киеву и различным городам в течение недели (из-за холода). Он согласился это сделать», - https://t.me/nevzorovtv/31564 занотував А.Невзоров!
показати весь коментар
30.01.2026 22:48 Відповісти
якийсь ********, чи вже переміг?
після 1-го лютого, коли зайдуть морози, москалі знову вдарять
показати весь коментар
30.01.2026 22:53 Відповісти
Уже лупасять. Конотоп.
показати весь коментар
30.01.2026 23:06 Відповісти