9966 відвідувачів онлайн

Понад 5 700 КАБів за місяць: січень став наймасштабнішим за авіаударами РФ з початку вторгнення, - Міноборони

Новий рівень ударів РФ: КАБи атакують цивільні міста

Січень 2026 року став рекордним для війни за масштабами застосування росавіацією керованих авіаційних бомб. За даними Генштабу ЗСУ, протягом місяця ворог скинув понад 5 700 КАБів по позиціях Сил оборони та прифронтових населених пунктах.

Про це повідомляє пресслужба оборонного відомства, інформує Цензор.НЕТ.

Найбільше скинутих КАБів за місяць

У січні 2026 року зафіксовано найбільшу кількість скинутих російською авіацією на позиції Сил оборони України та прифронтові населені пункти КАБів – понад 5 700. Попередній максимум було зафіксовано у жовтні 2025 року, коли ворог застосував понад 5 300 КАБів.

Максимум застосування КАБів впродовж доби

18 січня армія росії скинула найбільшу кількість керованих авіаційних бомб – 316 бомб – це максимум застосування КАБів впродовж доби за всі попередні періоди війни.

За інформацією Генерального штабу Збройних Сил України, протягом місяця зафіксовано понад 5 300 бойових зіткнень (у грудні 2025 року – понад 5 500). Найгарячішою добою місяця на фронті стало 31 січня – 338 бойових зіткнень.

Загалом за перший місяць року російські війська здійснили понад 113 000 обстрілів, зокрема понад 2 400 – із реактивних систем залпового вогню.

Топ коментарі
+3
Там Хрютте в Раду приїхав, кажуть. З Котлетою вже сфоткався.
Спитайте хтось цього потужного підтримувача України і забезпечувальника справделивого миру - шановні натівські партнери хоч на 5-й рік війни нам дадуть хоч і пару сотень ракет для Ф-16 щоб відігнати русняві КАБоносці чи папуасам зброї не положено, а тільки вічна морквина з написом "членство в НАТО" перед мордою ?
показати весь коментар
03.02.2026 14:31 Відповісти
+1
Так міжнародні партнери роблять все можливе щоб не давати Україні зброю перемоги, щоб в результаті після війни Україна не стала потужною у військовому сенсі державою! Нам дають старі літаки, потім не дають до них ракети та бомби, але навіть якщо у нас ракети та бомби з'являються вони не впливають на перебіг подій на фронті, бо їх катастрофічно мало вони вже не влучають в задану точку через російський РЕБ.
показати весь коментар
03.02.2026 16:14 Відповісти

Завантаження...