10899 відвідувачів онлайн

Рашисти вдарили по енергетиці на Запоріжжі: знеструмлено понад 53 тис. споживачів (оновлено)

РФ продовжує удари по енергетиці: на Запоріжжі знеструмлення

Російські окупанти атакували енергетичну інфраструктуру Запорізької області.

Про це повідомив глава ОВА Іван Федоров, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Внаслідок ворожого удару знеструмлено понад 2 тисячі споживачів.

"Через ворожі атаки 2,4 тисячі споживачів Запорізької області без електроживлення. Як тільки дозволить безпекова ситуація, енергетики розпочнуть відновлення постачання", - йдеться в повідомленні.

Оновлення

Пізніше глава ОВА заявив, що внаслідок ворожої атаки знеструмлено 53 098 споживачів правобережної частини міста та області.

"Критичні об’єкти переходять на живлення від генераторів. Вживаються всі необхідні заходи для забезпечення їхньої безперебійної роботи", - додав він.

Удари РФ по Запорізькій області

Завантаження...