10690 відвідувачів онлайн

Завдано низки ударів по інфраструктурі полігону "Капустін Яр", з якого РФ пускала "Орєшнік"

Звідти пускали Орєшнік: ЗСУ уразили полігон Капустін Яр

Сили оборони завдали низки ударів по полігону "Капустін Яр" на території РФ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

Подробиці

"Протягом січня 2026 року Сили оборони України виконали серію успішних ударів по комплексу будівель ангарного типу, де відбувається передстартова підготовка міжконтинентальних балістичних ракет середньої дальності полігону "Капустін Яр" в Астраханській області, рф з використанням ударних засобів дальнього радіусу дії українського виробництва, зокрема FP-5 "Фламінго", - йдеться в повідомленні.

За даними Генштабу, на території полігону частина будівель отримала ушкодження різного ступеня, один з ангарів суттєво ушкоджений, частина особового складу евакуйована з території.

Відомо, що з полігону "Капустін Яр" РФ здійснювала пуски ракети "Орєшнік" по Україні.

Що передувало?

  • Раніше у Генштабі ЗСУ заявили, що уразили логістичний хаб, зосередження живої сили, пункти управління БпЛА та засоби РЕБ російських загарбників.
Топ коментарі
+17
Сенс нагадати населенню про існування фламінго.
показати весь коментар
05.02.2026 11:42 Відповісти
+9
А сенс? Не розумію.
Якщо цей "орєшнік" запускається з мобільного комплексу.
показати весь коментар
05.02.2026 11:39 Відповісти
+6
Гарна новина.
показати весь коментар
05.02.2026 11:51 Відповісти

Завантаження...