6094 відвідувача онлайн

Трамп: Я запобіг початку ядерної війни між Росією та Україною

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп стверджує, що зміг запобігти ядерним війнам у всьому світі, зокрема між Росією та Україною. Він закликає розробити нову вдосконалену угоду з Москвою про обмеження ядерних арсеналів.

Про це політик написав у соцмережі Truth Social, повідомляє Цензор.НЕТ.

Про ядерні війни

Трамп похвалився, що США — "найпотужніша країна у світі" та приписав собі заслугу у відновленні американських збройних сил включно з новою та модернізованою ядерною зброєю.

"Я також додав космічні війська й зараз продовжую перебудовувати наші збройні сили на рівні, якого раніше не було. Ми навіть додаємо лінкори, які в 100 разів потужніші за ті, що плавали морями під час Другої світової війни — "Айова", "Міссурі", "Алабама" та інші. Я запобіг початку ядерних воєн у світі між Пакистаном та Індією, Іраном та Ізраїлем, а також Росією та Україною", - стверджує глава Білого дому.

Про завершення дії договору CHO-III з РФ 

Трамп переконаний, що США і РФ треба не продовжувати Договір про скорочення стратегічних наступальних озброєнь, а розробити нову угоду.

"Замість того щоб продовжувати "NEW START" (невдало укладена угода Сполучених Штатів, яка, крім усього іншого, грубо порушується), ми повинні доручити нашим ядерним експертам розробити новий, вдосконалений і модернізований договір, який буде діяти протягом тривалого часу в майбутньому", - додав він.

Що таке договір СНО?

Договір СНО (або START — Strategic Arms Reduction Treaty) — це міжнародна угода між США та СРСР (згодом Росією) про скорочення та обмеження стратегічних наступальних озброєнь, зокрема ядерних боєголовок та засобів їх доставки (міжконтинентальних ракет, бомбардувальників). Перший договір (СНО-1) підписано у 1991 році.

Основі положенні договору СНО:

  • Обмеження озброєнь: Скорочення ядерних арсеналів до 700 розгорнутих МБР, БРПЧ та важких бомбардувальників (ТБ), 1550 боєзарядів на них, та 800 розгорнутих/нерозгорнутих пускових установок.
  • Верифікація: Механізми контролю включають інспекційну діяльність, обмін даними про місця дислокації, стан та чисельність озброєнь.
  • Транспарентність: Обмін телеметричними даними під час випробувань ракет для підтвердження дотримання обмежень.
  • Двостороння консультативна комісія (ДКК): Орган для вирішення питань, пов'язаних із виконанням договору.

СНО-3 був підписаний між РФ та США у 2010 році.

Топ коментарі
+44
А небо та землю не він створив?
показати весь коментар
05.02.2026 21:32 Відповісти
+42
Між? Україна не має ядерної зброї, придурку. Ви ж її й відібрали
показати весь коментар
05.02.2026 21:33 Відповісти
+39
- Мертве море знаєш?
- Так.
- Я вбив!
показати весь коментар
05.02.2026 21:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А небо та землю не він створив?
показати весь коментар
05.02.2026 21:32 Відповісти
Спочатку був Трамп... (с)
показати весь коментар
05.02.2026 21:41 Відповісти
Потім з'явилися вітьок і зятьок - апостоли його.
показати весь коментар
05.02.2026 22:08 Відповісти
показати весь коментар
05.02.2026 23:52 Відповісти
Угу. Причому, за 24 години.
показати весь коментар
05.02.2026 21:47 Відповісти
Не богохульствуйте. Трамп просто шанобливо стояв поруч і не втручався.
показати весь коментар
05.02.2026 22:26 Відповісти
Точно! Він дав доручення "Створити!"
показати весь коментар
05.02.2026 22:29 Відповісти
показати весь коментар
05.02.2026 22:33 Відповісти
Між? Україна не має ядерної зброї, придурку. Ви ж її й відібрали
показати весь коментар
05.02.2026 21:33 Відповісти
Це той рідкісний випадок коли Трамп може сказати "це не я" і не збреше.
показати весь коментар
05.02.2026 21:45 Відповісти
Так,він скаже ,що то Біл Клітор))"Він(Біл)вже тоді на острові поводився дивно")))
показати весь коментар
05.02.2026 21:49 Відповісти
Відбирав гумові засоби захисту?
показати весь коментар
05.02.2026 22:08 Відповісти
Одні відбирав ,а інші змащував та тикав усім... усюди)))
показати весь коментар
05.02.2026 22:11 Відповісти
Мабуть ***** на це обурювалося приблизно такими словами:
- Не тыкай мне во время секса. Я тебе в дедушки гожусь!
показати весь коментар
05.02.2026 22:59 Відповісти
А він хоч знає про це?!
показати весь коментар
05.02.2026 21:50 Відповісти
Так в нас немає ядерки! Яка ядерна війна? То було б застосування ядерної зброї проти країни, в якої її немає..дбл блд..
показати весь коментар
05.02.2026 21:33 Відповісти
Нема розуму, - вважай каліка.
показати весь коментар
05.02.2026 21:52 Відповісти
- Мертве море знаєш?
- Так.
- Я вбив!
показати весь коментар
05.02.2026 21:34 Відповісти
Невже висрався туди?
показати весь коментар
05.02.2026 21:54 Відповісти
в рай - ТЕРМІНОВО - в рай
(на ланцюг і не випускати)

показати весь коментар
05.02.2026 22:16 Відповісти
Чак Норіс нервово курить в куточку.,
показати весь коментар
05.02.2026 21:34 Відповісти
Ну так Україна хотіла втулити ядеркою по рашці а Трамп запобіг
показати весь коментар
05.02.2026 21:35 Відповісти
Фламіндіч з 3000 БЧ які розділюються над атмосферою і знищують дерев'яні кабінки з диркою в підлозі ,??
показати весь коментар
05.02.2026 23:11 Відповісти
А до того перехватил своим чубом 100000 ядерных боеголовок, которые Албания направила на Армению и Азербайджан.
показати весь коментар
05.02.2026 21:36 Відповісти
Якеж воно *******. Іншого слова не можу підібрати.Мабудь ще не придумали
показати весь коментар
05.02.2026 21:37 Відповісти
Все, терміново Нобелівку Трампу!
показати весь коментар
05.02.2026 21:38 Відповісти
Одної буде замало.
показати весь коментар
05.02.2026 21:46 Відповісти
Можна добавити направлення в палату номер 6.
показати весь коментар
05.02.2026 21:56 Відповісти
З фізики? За досягнення в напрямку "телепортація"?
показати весь коментар
05.02.2026 22:12 Відповісти
Нобелівка - це імʼя санітарки?
показати весь коментар
05.02.2026 22:19 Відповісти
Нема слів !!!
показати весь коментар
05.02.2026 21:38 Відповісти
Ой дураааааак ! Просто конченный идиот ….
показати весь коментар
05.02.2026 21:40 Відповісти
Дед плохой совсем
показати весь коментар
05.02.2026 21:40 Відповісти
Яке ж воно кончене.
показати весь коментар
05.02.2026 21:42 Відповісти
Всё верно. Американцам нужно вооружаться до зубов. Кстати, Гренландия им и правда нужна. Если посмотреть на глобус (не на карту) - это наилучший плацдарм для массированного удара по ************* и китаёзе, и это когда-нибудь всё равно случиться.
показати весь коментар
05.02.2026 21:43 Відповісти
Не думаю що Данія в цьому бажанні відмовить США використати Гренландію.
показати весь коментар
05.02.2026 21:47 Відповісти
Ви вирішуєте цю проблему дуже па-руцкі. Цивілізовані народи створюють союзи. У Гренландії і США він власне є
показати весь коментар
05.02.2026 22:10 Відповісти
Іже єсі, на нєбєсі, о Трамп!?
показати весь коментар
05.02.2026 21:43 Відповісти
А ще знищення Землі Зіркою Смерті!
показати весь коментар
05.02.2026 21:44 Відповісти
то таке...
а ось на фортепіано він п!$ю№0м точно не грав

показати весь коментар
05.02.2026 22:25 Відповісти
ОБОСРАНЕЦ в конец тронулся умом !!!))) какая наххххх ядерная война , мы свой арсенал обменяли на ЛИСТ бумажки ,а вы дали нам ГАРАНТИИ !!!! остановите этого рыжего идиота , он реально уже надоел !!! ну ,право (((
показати весь коментар
05.02.2026 21:46 Відповісти
🤣🤣🤣
саме тому він перейменував Міністерство оборони на ...
тому, як кажуть хунвейбіни:
- рийте окопи і запасайтеся рисом
показати весь коментар
05.02.2026 21:47 Відповісти
таке відчуття, що світ з глузду зїхав. трампу потрібен психіатр і ізоляція, а замість цього всі цій потворі в рота дивлятся, а він в свою чергу путіну зад підлизує........................це якесь масове боживілля!!!!
показати весь коментар
05.02.2026 21:47 Відповісти
Якась схожість між Трампом і ЗЕленським є.Трамп "якає" і ЗЕленський: "Я заслухав,я дав доручення,я доручив,я дав наказ".
показати весь коментар
05.02.2026 21:48 Відповісти
100 К бісептолу цьому xворому
показати весь коментар
05.02.2026 21:51 Відповісти
ладно в рашки є яз, а в нас ?
хвастовству немає меж
показати весь коментар
05.02.2026 21:55 Відповісти
Земля - Марс,Юпітер,Луна
показати весь коментар
05.02.2026 21:55 Відповісти
Ура, в України є ядерка!
показати весь коментар
05.02.2026 21:55 Відповісти
брехня, русня в будь-який момент може використати ядерку по Україні, тому Україна має негайно зупинити експорт урану, і почати власний ядерний проєкт

інакше Україна просто перестане існувати, а українців виріжуть.
показати весь коментар
05.02.2026 21:58 Відповісти
Аз есмь Бог.🤣🤣🤣
показати весь коментар
05.02.2026 21:58 Відповісти
Щось стримує путіна від застосування ядерної зброї, але зе-племя вважає, що це через потужність Лідора
показати весь коментар
05.02.2026 22:01 Відповісти
Чи хтось знає ще когось з відомих людей , щоб так ,,чудили"?
показати весь коментар
05.02.2026 22:02 Відповісти
Я знаю трьох...
Кім Ір Сен
Кім Чен Ір
Кім Чен Ин
"Чудять" так само, але в них можливості для розголосу значно менші.
показати весь коментар
05.02.2026 23:40 Відповісти
Помітно, що з кожним днем українці починають все менше звертати увагу на слова Трампа, як раніше перестали слухати Шашличного, бо вони обидва далекі від реалій
показати весь коментар
05.02.2026 22:03 Відповісти
ще не перестрибнув, а вже крикнув, ХОП!
показати весь коментар
05.02.2026 22:07 Відповісти
Кретин - вихваляється , що зупинив всіх, хто має ЯО… і тут же витяг старе їлдо з штанів і вихваляється своєю ядерною «потужність».
показати весь коментар
05.02.2026 22:09 Відповісти
А ще він запобіг війні з марсіанами, тау китанцями та андромедівцями.
Але ж не про все можна казати, ви розумієте...
Свята людина.
показати весь коментар
05.02.2026 22:10 Відповісти
В нього після жидЄнького конфузу в кабінеті геть дах поїхав? Здається цьому любітЄлю пососать з кожним днем стає все гірше. Може памперс який на нього наділи , щось передавлює?
показати весь коментар
05.02.2026 22:12 Відповісти
Трамп хвалько, фанфарон, хлестаков, нарцис, - кожний може продовжити. Його гра примітивна, огидна, надоїдлива. Трамп як зіпсоване, розбещене дитя...

"Я зупинив n+1 воєн..." "Я запобіг початку ядерних воєн у світі між Пакистаном та Індією, Іраном та Ізраїлем" Я запобіг початку ядерної війни між Росією та Україною, Я... Я... Було б ще більше подвигів, але Байден...

https://images.cnscdn.com/c/3/3/b/c33b034a966b745c3db70ad43e085b7c/original.jpg
показати весь коментар
05.02.2026 22:12 Відповісти
ай ай ай...це не обов'язково Я...просто старий вже...то там кольне, то там кольне...
показати весь коментар
05.02.2026 22:25 Відповісти
"Ми навіть додаємо лінкори, які в 100 разів потужніші за ті, що борознили моря під час Другої світової війни - «Айова», «Міссурі», «Алабама» та інші."
Рекомендую почати з броненосців з лазерами і бульбуляторами - вони такі потужні, майже як Трамп.
показати весь коментар
05.02.2026 22:22 Відповісти
Ну як, як, ****, можна бути таким (ОЙ)бнутим?!!!
показати весь коментар
05.02.2026 22:25 Відповісти
Не знаю, наскільки правда (потрібно звіритись з іншими джерелами - але не зміг, щойно закінчився блек-аут), та щойно вичитав в https://www.ponomaroleg.com/vechernij-post-05-02-2026/ Олега Пономаря, що Трамп заявив:

«Президент Путин позвонил мне по поводу Азербайджана и Армении. Он сказал, "я десять лет работал над тем, чтобы эта война началась. Как вы это сделали?" И я это сделал. Я это сделал. Два действительно хороших лидера. Все, что они умели, - это воевать друг с другом. Они воевали друг с другом много лет. Это все, что они умели, и мы довольно быстро все уладили».

Тобто, він сказав, що ***** десять років розпалював війну на Закавказі... А може бути близько правди! Хоча там мова може йти не за десять років, а за всі двадцять п'ять років правління *****!
показати весь коментар
05.02.2026 22:28 Відповісти
адмін бдуть хрестять
показати весь коментар
05.02.2026 22:29 Відповісти
Ця новина означає що русня постійно використовує ядерний удар як важіль на перемовинах. А ми ні, бо просрали ядерку. Мені соромно бути українцем. Я випишусь.
показати весь коментар
05.02.2026 22:36 Відповісти
Це трамб проговорився!!! Що рашка публічно погрожує ядерним Геноцидом!!! Але одночасно " оні хатят міра".....
Деменція діда вона така..... ніяк не слідкує за шухлядою...
показати весь коментар
05.02.2026 23:09 Відповісти
"Линкоры Трампа" это нечто особенное, по примерной цене в 12-15 миллиардов долларов за единицу(будет все 20, как часто случается на практике).
показати весь коментар
05.02.2026 22:43 Відповісти
запобігун на дальні дистанції для початківців
показати весь коментар
05.02.2026 22:54 Відповісти
Чим ти там запобіг ???
Клюшкою 🏑 чи клавішами на роялі ??
Мага мага ганста стайл !!
показати весь коментар
05.02.2026 23:02 Відповісти
Стоп стоп.....
У Львівських Авіаносців (N° 1 ім.Бандери та N° 2 ім.Петлюри ) немає ядерної зброї !!!
Тобто трапб спалився!!! Визнав привселюдно що рашка загрожувала ще й ядерним геноцидом !!!! Отакої!!
А як же "друг валодя хочєт міра" ?

Ну *********** © !!!!!!
показати весь коментар
05.02.2026 23:07 Відповісти
От ****! Якби не ця руда бібізяна, Україна б як в'їпала б по рашці ядрьоною бімбою! Все б давно закінчилося!
показати весь коментар
05.02.2026 23:13 Відповісти
🤣
показати весь коментар
05.02.2026 23:21 Відповісти
А я предотвратил вторжение инопланетных ксеноксов на Землю. Пришлось немного потратиться на бухло.
показати весь коментар
05.02.2026 23:25 Відповісти
Погано попрацювали. Один "ксенококс" всетаки прорвався і керує Україною.
показати весь коментар
05.02.2026 23:37 Відповісти
Другого старого маразматика (перший сидить в кремлі чи під Валдаєм) вже навіть не хочеться коментувати... А щодо будь-якої ядерної війни в глобальному сенсі, то, на мою думку, це така собі лякалка супротивників, щоб вони не робили певні речі. Адже, наприклад, навіть повна поразка Росії у війні з втратою всього, що вона захопила (включно з Кримом) це лише поразка, а не привід робити загальний суїцид (навіть і разом з рештою світу). Люди зі здоровим глуздом можуть пустити в хід ядерну зброю (при наявності її в них) за однієї умови: якщо знатимуть, що їм все рівно кірдик (в буквальному розумінні та без жодних варіантів). А для цього або супротивник в разі перемоги має планувати тотальний геноцид переможених, або ж бути божевільним і готуватиметься застосувати свою ядерну зброю (щодо останнього, то ядерна зброя це все ж зброя колективна, і для її застосування недостатньо лише одного з поїхавшим дахом).
показати весь коментар
05.02.2026 23:30 Відповісти
@ (у перекладі):
Владу у США захопила банда педофілів:
- старший радник Білого дому Беннон;
- номінант на посаду голови ФРС Уорш;
- номінант на посаду генпрокурора Ґетц;
- генпрокурор Барр;
- генпрокурор Бонді;
- міністр торгівлі Лютнік;
- міністр праці Акосто...
Тобто, клієнти Епштейна - це кадровий резерв Трампа.
показати весь коментар
05.02.2026 23:32 Відповісти
Та від таких зусиль, обісрався в прямому ефірі.
показати весь коментар
05.02.2026 23:39 Відповісти
Боліє дід. Марить...
показати весь коментар
05.02.2026 23:45 Відповісти
Президент США Дональд Трамп стверджує, що зміг запобігти ядерним війнам у всьому світі, зокрема між Росією та Україною. Джерело: https://censor.net/ua/n3599135

Та щось Рудий не це гонить. Ядерна війна МІЖ КРАЇНАМИ може бути тільки коли обидві країни мають ядерну зброю. А на якому хуторі в Україні знаходиться її ядерна зброя? Можливо світ чогось не знає, що знає Рудий дибіл?
показати весь коментар
05.02.2026 23:49 Відповісти