10263 відвідувача онлайн

Ворог атакував Запорізьку область: без світла 12 тисяч абонентів, пошкоджено будинки

Обстріл Запоріжжя: пошкоджено будинки, 12 тисяч абонентів без електрики

Внаслідок російських обстрілів у Запорізькій області пошкоджено приватні будинки та знеструмлено близько 12 тисяч абонентів.

Про це повідомив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров, інформує Цензор.НЕТ.

Наслідки ворожої атаки

"Пошкоджені приватні будинки, знеструмлено 12 тисяч абонентів - ворог атакує Запорізьку область", - розповів Федоров.

Щойно дозволить безпекова ситуація, бригади розпочнуть відновлення живлення, додав посадовець.

Атака дронів

  • Нагадаємо, що ввечері 5 лютого російські війська розпочали атаку ударними дронами.

Завантаження...