3190 відвідувачів онлайн

Росіяни дроном ліквідували свого поплічника, який йшов здатися у полон до бійців 24-Ї ОМБр. ВIДЕО

Російські війська продовжують демонструвати тактику "загороджувальних загонів", знищуючи власних солдатів за спробу зберегти життя. Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опубліковано драматичний відеозапис, на якому зафіксовано розправу окупантів над своїм же бійцем.

Двоє військовослужбовців РФ прийняли рішення припинити участь у війні та здатися в полон воїнам 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила.

Квиток в один бік:

  • Відмова від бою: Загарбники залишили зброю на позиціях та розпочали біг у бік українських укріплень, де на них чекали наші захисники для проведення процедури здачі в полон.

  • Удар у спину: Російське командування, помітивши відступ своїх бійців через камеру БпЛА, спрямувало дрон-камікадзе по власних підлеглих. Один з росіян був наздогнаний та вбитий точним влучанням свого ж дрона.

  • Успішний полон: Другому окупанту пощастило більше - попри вогонь з боку своїх, він зміг дістатися українських позицій та успішно здатися. Тепер він перебуває у безпеці та поповнить обмінний фонд.

Цей інцидент є черговим підтвердженням того, що для Кремля власні солдати - лише витратний матеріал, а спроба здатися в полон для них часто стає небезпечнішою за перебування під українськими обстрілами.

"Росіяни вбили дроном свого же бійця, який йшов здаватися ЗСУ. Двоє військових РФ погодилися здатися воїнам 24-ї бригади ім. Короля Данила, залишили зброю і побігли в бік українських позицій. По дорозі одного з них наздогнав і вбив свій же дрон. Інший зміг добігти", - зазначається у коментарі.

Топ коментарі
+8
так само як і МН17
підари коли-небудь щось визнавали?
показати весь коментар
06.02.2026 10:46 Відповісти
+6
24-ка красені
бережи Вас Боже, Воїни!
показати весь коментар
06.02.2026 10:37 Відповісти
+4
Крім того, на дроні вони бачили хрести і шильдик "путін - *****"....
показати весь коментар
06.02.2026 10:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
24-ка красені
бережи Вас Боже, Воїни!
показати весь коментар
06.02.2026 10:37 Відповісти
Ну, русня скаже, що доказатєльств, что дрон бил россійскім, нєт.
показати весь коментар
06.02.2026 10:42 Відповісти
так само як і МН17
підари коли-небудь щось визнавали?
показати весь коментар
06.02.2026 10:46 Відповісти
Головне в тому, що наші/європейці почнуть сумніватись. Русня завжди буде вірити в те, що вигідно.
показати весь коментар
06.02.2026 10:54 Відповісти
Крім того, на дроні вони бачили хрести і шильдик "путін - *****"....
показати весь коментар
06.02.2026 10:48 Відповісти
навряд. вони, навпаки, скажуть, шо то їхній дрон, бо узкіє нє сдаютса. )
показати весь коментар
06.02.2026 13:10 Відповісти
Навіть звірі не знищують собі подібних! Кацапи гірші за звірів...
показати весь коментар
06.02.2026 11:14 Відповісти
Та ладно, ще й як знищують. І навіть інколи потім їдять. Хоча звірі ніколи нікого не вбивають заради розваги і "пріроста тєріторій". Так шо в цій частині ви праві - кацапи гірші за звірів.
показати весь коментар
06.02.2026 11:26 Відповісти
Тепер він перебуває у безпеці та поповнить обмінний фонд.
--------------------
Шутка дня. Его там сразу при обмене обнулят. Может лучше пусть в плену сидит и делает чтонить полезное? Ну, условно говоря, варежки шьёт.
показати весь коментар
06.02.2026 11:16 Відповісти
Пощастило орку,ще поживе.А що далі?Хіба тільки РДК.Ну обміняють його.Знову в штурма,або в тюрму.В них є стаття за добровільну здачу в полон.
показати весь коментар
06.02.2026 11:16 Відповісти
Та хто там це буде відслідковувати. Розкаже потім, шо штурмував поки патрони не закінчилися і саперна лопатка не затупилася. На це йому скажуть "молодець! мужик! Ось тобі нова саперна лопатка, а он - лєсополка. Вперед!".
показати весь коментар
06.02.2026 11:28 Відповісти
Є відео,є дронщики які забаранили свого,є примітний будинок,тобто відомо точне місце де здався.А після полону вони місяць на фільтрації у фсби сидять.Виявляють врагов народа,отщєпєнцев)). Карпенко (Апостол) казав що після таких перевірок деякі просто зникають.
показати весь коментар
06.02.2026 11:40 Відповісти
після обміну знову піде на штурма
вже є підари, яких по четвертому колу наші у полон брали
показати весь коментар
06.02.2026 11:30 Відповісти
Якщо когось із москалів чотири рази брали в полон як ви пишете, то я вважаю в цьому є користь хоч в тому, що кожного разу його обмінювали на когось із чотирьох українських полонених.
показати весь коментар
06.02.2026 11:58 Відповісти
незначне уточнення: обміняли допоки трьох, хоча дійсно, є ще шанси на четвертий обмін
показати весь коментар
06.02.2026 12:03 Відповісти
ЩЕ раз нагадую:
Немає різниці як здохне кацап: чи від холєри, чи від Української кулі, чи від ножа в спину від сваїх чи його з`їла акула, чи переїхав руZZкій танк, або москвин сам застрелиться.... :
хороший кацап - дохлий кацап!
від цього буде тільки ВСІМ легше: однознaчно з нього вже не виросте новий вбивця, терорист або злодій, гвалтівник....
показати весь коментар
06.02.2026 13:37 Відповісти
ВІН НЕ НАМ НЕ ЇМ НЕПОТРІБЕН !)
показати весь коментар
06.02.2026 20:53 Відповісти
ВОТ ЯКЩО Б ТАК МІНДІЧ БІГ !?)
показати весь коментар
06.02.2026 20:54 Відповісти