8526 відвідувачів онлайн

З полону звільнили захисника Маріуполя Мирослава Чорномора, засудженого окупантами до довічного. ФОТО

Із російського полону звільнили захисника Маріуполя Мирослава Чорномора з Лисянської громади Черкаської області, якого окупанти раніше засудили до довічного ув’язнення.

Про це повідомила Лисянська територіальна громада, передає Цензор.НЕТ.

З полону повернувся захисник Маріуполя

Зазначається, що Мирослав Чорномор захищав Маріуполь і у квітні 2022 року потрапив у ворожий полон. Окупаційна влада засудила його до довічного ув’язнення.

У громаді повідомили, що боєць уже на свободі та повертається додому.

"Це неймовірне щастя для мами, батька, братів... усіх рідних, близьких і для всієї нашої громади. Ми дякуємо всім, хто боровся за його повернення, і низько вклоняємося Мирославу за його мужність, витримку й незламність", - йдеться в повідомленні.

Обмін полоненими 5 лютого

  • Нагадаємо, що 5 лютого у рамках обміну військовополоненими Україна повернула157 воїнів та цивільних. Більшість були в полоні ще з 2022 року.
  • Серед звільнених із полону — військові ЗСУ (Військово-морських сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, Повітряних сил), Нацгвардії, Державної прикордонної служби. Окрім солдатів та сержантів, вдалося також звільнити офіцерів. Більша частина визволених захисників потрапила в полон під час оборони Маріуполя.
Топ коментарі
+7
Щасти тобі в житті на всі 100% !!!!
показати весь коментар
06.02.2026 10:55 Відповісти
+7
Радий за земляка і всіх звільнених.Майже 4 роки в полоні у фашистів.Що вони там пережили,то жах жахливий.Бачив відео кацапське,в полоні мій однокласник.На себе не схожий...
показати весь коментар
06.02.2026 11:02 Відповісти
+5
Отримав наказ скласти зброю під гарантії Найшашличнішого лідораса Всесвіту.

Кожен раз треба нагадувати про це задуреним дівчаткам і хлопчикам які мітингують за звільнення Азову де завгодно окрім охвісу прастєйших рішень.
показати весь коментар
06.02.2026 11:42 Відповісти

Завантаження...