10324 відвідувача онлайн

Щодо командирів, які допустили втрату Сіверська, подаючи неправдиві дані, вжито заходів, - Сирський

Втрата Сіверська: Сирський заявив про заходи щодо командирів

Щодо командирів, які подавали хибну інформацію про ситуацію в Сіверську та допустили його втрату, вжито заходів.

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський під час спілкування зі ЗМІ, інформує Цензор.НЕТ.

Ситуація у Сіверську

За його словами, ситуацію в районі Сіверська вдалося стабілізувати.

"Це стало можливим завдяки ефективним діям штурмових підрозділів. Вжито заходів до тих командирів, які тривалий час подавали неправдиві дані щодо ситуації в районі Сіверська і, як наслідок допустили втрату цього населеного пункту", - наголосив головком.

Сирський додав, що наразі бойові дії на цьому напрямку мають невисоку інтенсивність, за місяць противник не досяг успіхів.

У грудні 2025 року ЗМІ повідомляли, що Сіверськ на Донеччині майже повністю втрачений. ЗСУ потрібні резерви для відбиття

Топ коментарі
+16
Призначили "крайніх"?!
показати весь коментар
06.02.2026 12:18 Відповісти
+12
сирський гнида сам розвів цю гниль дав посади а тепер крайніх назначив почни з себе алень паркетний
показати весь коментар
06.02.2026 12:29 Відповісти
+8
...а саме: переведено на іншу ділянку фронту
показати весь коментар
06.02.2026 12:18 Відповісти

Завантаження...