5525 відвідувачів онлайн

РФ атакувала "Кинджалами", Х-59/69 та понад 300 БпЛА: Сили ППО знешкодили 297 цілей. ІНФОГРАФІКА

РФ 6 лютого била Кинджалами, ракетами та шахедами: що відомо?

Росіяни атакували Україну понад 300 БпЛА різних типів, а також 7 ракетами.

Про це повідомили Повітряні сили, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Так, рашисти випустили 328 БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та інші із напрямків: Курськ, Орел, Брянськ, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ – рф., ТОТ Донецьк, близько 200 із них – "шахеди".

Також ворог здійснив пуски 2 аеробалістичних ракет "Кинджал" і 5 керованих авіаційних ракет "Х-59/69".

Як відпрацювала ППО?

Станом на 12:30, протиповітряною обороною збито/подавлено 297 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та дронів інших типів. В результаті активної протидії Сил оборони, ворожі ракети не досягли цілей, інформація уточнюється.

Зафіксовано влучання 22 ударних БпЛА на 14 локаціях, а також падіння уламків на 2 локаціях.

Наразі атака триває, в повітряному просторі ворожі БпЛА.

РФ 6 лютого била Кинджалами, ракетами та шахедами: що відомо?

Топ коментарі
+5
Щодо ракет -респект роботі ЗСУ
показати весь коментар
06.02.2026 12:55 Відповісти
+3
Ні одної ракети((
показати весь коментар
06.02.2026 12:54 Відповісти
+2
От тут і стає очевидно, що ппотидією цьому терору має бути терор у відповідь. ППО - це пасивна оборона, яка дає ******** стан - частина засрбів урвження ворога знешкоджена, але частина таки влучила і наробила біди. Щоб удари припинилися, чи принаймні ослабли, потрібно знищувати можливості ворога атакувати - тобто знищувати пускові, склади озброєнь, потужності, які ці озброєння виробляють і звісно ж ворожі ТЕЦ, ДРЕС, ГЕС, генеруючі і передавальні потужності.
показати весь коментар
06.02.2026 13:20 Відповісти

Завантаження...