У Дарницькому та Дніпровському районах Києва світло вимикатимуть лише вранці та ввечері, - ДТЕК

У Дніпровському та Дарницькому районах Києва відключатимуть світло лише вранці та ввечері.
Про це повідомила пресслужба ДТЕК, передає Цензор.НЕТ.
Подробиці
"Розуміємо, як важко, коли вдома холодно і темно. Тому енергетики зробили неможливе і збільшили можливість подачі світла до ваших будинків", - зазначили в компанії.
Коли вимикатимуть світло?
Світло буде вимикатися лише в ці години:
- з 8:00 до 11:00
- з 18:00 до 21:00
"Мережі зараз дуже перевантажені. Коли всі одночасно вмикають бойлери й обігрівачі — можуть траплятися аварії. Тому просимо: вмикайте потужні прилади по черзі", - підсумували там.
Топ коментарі
+6 Malloy Kumpfer
показати весь коментар
06.02.2026 16:15 Відповісти Посилання +3 Alex Rozhenko #597231
показати весь коментар
06.02.2026 15:36 Відповісти Посилання +1 Anatoliy Sharapa
показати весь коментар
06.02.2026 16:02 Відповісти Посилання