8694 відвідувача онлайн

У Дарницькому та Дніпровському районах Києва світло вимикатимуть лише вранці та ввечері, - ДТЕК

У двох районах Києва світло відключатимуть лише вранці та ввечері

У Дніпровському та Дарницькому районах Києва відключатимуть світло лише вранці та ввечері.

Про це повідомила пресслужба ДТЕК, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Розуміємо, як важко, коли вдома холодно і темно. Тому енергетики зробили неможливе і збільшили можливість подачі світла до ваших будинків", - зазначили в компанії.

Коли вимикатимуть світло?

Світло буде вимикатися лише в ці години:

  • з 8:00 до 11:00
  • з 18:00 до 21:00

"Мережі зараз дуже перевантажені. Коли всі одночасно вмикають бойлери й обігрівачі — можуть траплятися аварії. Тому просимо: вмикайте потужні прилади по черзі", - підсумували там.

Топ коментарі
+6
Скажите спасибо жителям деснянского. Они и этого не имели, поэтому начали массово на митинги выходить. После этого свет не выключали пока не восстановили отопление. Побоялись повторения но уже в масштабах двух районов. Протестов ******* бояться как огня. Тут ещё отбитые на голову упрекали.
показати весь коментар
06.02.2026 16:15 Відповісти
+3
Тобто тоді, коли воно більш за все треба.
показати весь коментар
06.02.2026 15:36 Відповісти
+1
Так це ще по божому в нас на Черкащині виключають 00.00-4.30 6.00 - 10.30. 12.00-16.30 18.00 - 22.30 і коли нам по вухах їздять як після обстрілів страждають люди цей же час в Буковелі світло виключають 00.00 - 6.00 ранку а є готелі де не виключають ніколи от така уйня малята )))
показати весь коментар
06.02.2026 16:02 Відповісти

Завантаження...