5652 відвідувача онлайн

Шмигаль: Графіки відключень електроенергії можуть погіршитися

Графіки відключення світла можуть погіршитися, - Шмигаль

Поточна ситуація з енергопостачанням в Україні залишається складною через російські удари по енергетичній інфраструктурі.

Як повідомляє Цензор Нет, про це йдеться у заяві міністра енергетики Дениса Шмигаля.

Він зазначив, що графіки відключень електроенергії можуть погіршитися через дефіцит у енергосистемі та нові можливі удари з боку Росії

"При цьому росіяни готуються до нових атак по енергетиці в найближчий тиждень", - додав Шмигаль. 

Стан відновлювальних робіт

Міністр енергетики наголосив, що в усіх регіонах країни тривають роботи з відновлення пошкоджених мереж та теплопостачання. Також він зазначив, що влада Києва має надати людям чітку інформацію про терміни відновлення тепла у квартирах.

"У будинках, де неможливо відновити тепло, світло має бути щонайменше 18 годин на добу", — наголосив прем’єр.

Відновлювальні роботи тривають цілодобово, проте ситуація залежить від погоди та безпеки ремонтних бригад. 

Топ коментарі
+22
Наслідки зеленого недолугого керівництва, просрали все
показати весь коментар
04.02.2026 22:54 Відповісти
+18
Та ви пригадайте жахливий початок 2019 року: зрадницькі мінські домовленості, мовчазні сирени, погане цілодобове світло в хатах, тарифний геноцид, космічні ціни на цибулю, нестерпна корупція, захмарний індекс борщу, долар по 26, пенсія "а ну спробуй прожити хоча б місяць", війна на якій наживалися та не бажали закінчувати, але потім же прийшов зеленський і з кожним роком ставало все краще і краще, ну а зараз так взагалі все зешибісь.
показати весь коментар
04.02.2026 23:32 Відповісти
+15
Яке все таки брехлива тварюка. Це просто пи₴дець.
показати весь коментар
04.02.2026 23:22 Відповісти

Завантаження...