3082 відвідувача онлайн

Затримано трьох військовослужбовців ТЦК, підозрюваних у побитті до смерті чоловіка на Дніпропетровщині, - Нацполіція

тцк

Правоохоронці затримали трьох військовослужбовців ТЦК у Дніпропетровській області, яких підозрюють у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень місцевому жителю, що призвели до його смерті. Наразі триває досудове розслідування та встановлюються всі обставини події.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на інформацію поліції Дніпропетровщини.

Затримано трьох військовослужбовців ТЦК

Поліція затримала трьох військовослужбовців ТЦК, причетних до нанесення смертельних тілесних ушкоджень місцевому жителю

Їм інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Смерть настала внаслідок травми голови

Повідомлення про смерть 55-річного чоловіка надійшло до поліції 7 лютого після опівночі. За попередніми результатами експертизи, смерть потерпілого настала внаслідок травми голови.

Поліцейські оглянули місце злочину та вилучили речові докази. Також вилучено транспортний засіб зі слідами крові потерпілого. В рамках розслідування були опитані свідки та очевидці злочину.

Триває досудове розслідування

У результаті вжитих заходів було встановлено, що до нанесення смертельних тілесних ушкоджень причетні троє військовослужбовців ТЦК.

Їх затримали, наразі триває досудове розслідування. Встановлюються всі обставини злочину.

Топ коментарі
+29
А де ж у цей час були поліцаї? Це ж повинні бути спільні "заходи оповіщення", під запис боді-камер.
Мабуть знову кацапське іпсо нам підсунули...
показати весь коментар
07.02.2026 21:57 Відповісти
+26
Да не может такого быть. Кто вообще мог предположить что если кому то дать полную и абсолютную власть над свободой, здоровьем и жизнью людей, и освободить этого кого то от любой ответственности за свои поступки - то рано или поздно найдутся нехорошие люди которые будут пользоваться предоставившимися возможностями в личных целях?
показати весь коментар
07.02.2026 21:56 Відповісти
+19
Півстоліття дід прожив. Багато пережив. Крім зустрічі з ТЦК
показати весь коментар
07.02.2026 22:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да не может такого быть. Кто вообще мог предположить что если кому то дать полную и абсолютную власть над свободой, здоровьем и жизнью людей, и освободить этого кого то от любой ответственности за свои поступки - то рано или поздно найдутся нехорошие люди которые будут пользоваться предоставившимися возможностями в личных целях?
показати весь коментар
07.02.2026 21:56 Відповісти
А може його по приколу вбили?

Це можна вважати, що по взаємному согласію і аби не Порошенко президент.
показати весь коментар
07.02.2026 22:00 Відповісти
В Україні, ще з 2014-15 року, Законом введено Особливий період і об'явлено стан Мобілізації та проведення мобілізаційних заходів!!! А з 2022 року, введено дію воєнного стану!!!
Тому або Захисник України і своєї Родини, або ухилянт, як зеленський з приблудами95!!
Тому і лейтенант запасу єрмак та лейтенант сбу баканов, або злочинці підтчас дії воєнного стану, або Захисники України !!
Усі інші теревені, то виконання завдання ******, на зрив мобілізаційних заходів в Україні!!!
Або мобілізація і захист України, або здача її територій та окупація ******* і концТабори ГУЛАГУ2, в мордовії або чувашії!!
Полонені та захоплені рашистами Українці, цьому підтвердження!
показати весь коментар
08.02.2026 01:02 Відповісти
А де ж у цей час були поліцаї? Це ж повинні бути спільні "заходи оповіщення", під запис боді-камер.
Мабуть знову кацапське іпсо нам підсунули...
показати весь коментар
07.02.2026 21:57 Відповісти
Мабугветерана якогось розстрілювали. Поліцаї не вбивають зелене біосміття, бо самі є зеленим біосміття.
показати весь коментар
07.02.2026 22:03 Відповісти
А хіба не такі, як ти, верещать тут, що поліцію потрібно на фронт відправити? А бачиш, тепер тобі і поліція знадобилась.
показати весь коментар
07.02.2026 22:10 Відповісти
Перепрошую, а вона є? Вона взагалі існує та поліція? Ну, щоб закон, щоб порядок, щоб людей на її очах не калічили і не вбивали?
показати весь коментар
07.02.2026 22:33 Відповісти
А ви думаєте, що не грабують всі і всіх на вулицях, не вбивають на кожному розі, через те, що люди такі свідомі, а не через існування поліцї? Чи може ви не зрозуміли, що прочитали у статті, що тих ТЦКшників затримали? Як ви думаєте, хто їх затримав, поліція, чи свідомі громадяни?
показати весь коментар
08.02.2026 00:21 Відповісти
Ну звісно поліцаїв слід тримати на фронті, в тилу їх забагато. Половину там, половину в тилу. Через кілька місяців - ротація. А присутність поліцаїв у "групах оповіщення" не моя "хатєлка", ти просто мабуть від життя відстав... назавжди...
Саме поліцаї (і лише вони) мають право перевіряти документи у цивільних людей.
Сідай, "двійка".
показати весь коментар
07.02.2026 23:35 Відповісти
Як ви визначили необхідну кількість особового складу поліції?
показати весь коментар
08.02.2026 04:00 Відповісти
Та й ВСП щось там не було при затриманні... Не по Закону!
показати весь коментар
07.02.2026 22:32 Відповісти
Скажуть, що то була "самооборона"...
показати весь коментар
07.02.2026 21:58 Відповісти
Нічого не зрозуміло - що кажуть родичі і друзі потерпілого? За кого він голосував на виборах 2019 року? Хоч поржав чи нє?
показати весь коментар
07.02.2026 21:59 Відповісти
А ти поржав, коли банду Гіркіна випустили з оточеня на Донбас? Яка різниця за кого він голосував?
показати весь коментар
08.02.2026 00:05 Відповісти
Це іпсо. Насправді вони позбавили потенційного ворога 1 одиниці живої сили для наступу на Варшаву (Берлін, Мілан, Цюрих). Можна сказати, подарували благородну путівку в Вальгалу від руки воїна замість ганебного рабства в орків.
показати весь коментар
07.02.2026 21:59 Відповісти
было б смешно если б не было так печально... Земля пухом дядьке.
показати весь коментар
07.02.2026 22:40 Відповісти
Це "самооборона" від цивільних? Чи як вже тцк буде їх відмазувати?
показати весь коментар
07.02.2026 22:00 Відповісти
цікаво, в це були колишні беркута чи митники?
ставка 69/96
показати весь коментар
07.02.2026 22:02 Відповісти
Я вважаю там такий лютий вінегрет що капець, намішано.
показати весь коментар
07.02.2026 22:03 Відповісти
А може на зоні вербують майбутніх ТЦКшників?
Типу дають їм амністію за проходження служби в збройних силах, але не на фронті а в тилу - в лавах ТЦК.
показати весь коментар
07.02.2026 22:21 Відповісти
Якби вони це не зробили, це зробили б буряти.
показати весь коментар
07.02.2026 22:03 Відповісти
Це повний треш 😨

Цікаво, а ті людожери, які завжди призивають до розстрілу своїх же громадян, будуть казати те ж саме по відношенню до цих підозрюваних? Чи «це інше»?
показати весь коментар
07.02.2026 22:03 Відповісти
Той хто призиває на таке то не люди або боти які працюють за крихти від пана або просто покидьок без роду без віку
показати весь коментар
07.02.2026 22:07 Відповісти
Це мабуть нащадки тих (не) людей, котрі голодомор влаштовували. Історія повторюється. І не треба розповідати про бурятів, та що треба хлопців міняти. Ніхто змінювати нікого не збирається. Це про гроші: навіщо заохочувати людей, берегти ос, якщо можно рабів наловити, це безкоштовно, а якщо у раба є гроші, так можно й заробити.... Кому війна, а кому....
показати весь коментар
07.02.2026 22:04 Відповісти
Це нащадки НКВД тільки під українським соусом.
показати весь коментар
07.02.2026 22:19 Відповісти
Якщо винні, то мають відповісти!
Закон має бути один для всіх.
Тоді буде толк.
показати весь коментар
07.02.2026 22:05 Відповісти
эту хрень уже кушали более 100 лет:

Якщо винні, то мають відповісти!
Закон має бути один для всіх.

земля - крестьянам
море - матросам
фабрики - рабочим
вся власть - советам
показати весь коментар
07.02.2026 22:11 Відповісти
Не плутайте закон з лозунгами.
Пятилетку за четыре года ще забули.

Закон має працювати!
показати весь коментар
07.02.2026 23:06 Відповісти
Але не працює. Що далі робити? Скаржитися нема кому, бо скрізь сидять такі самі виродки. Факт.
показати весь коментар
07.02.2026 23:55 Відповісти
- Також вилучено транспортний засіб зі слідами крові потерпілого. Джерело: https://censor.net/ua/n3599463
Ну нехузея ж собі!!!! ??? Ви аварію розслідуєте чи бустфікацію соціальну підтримку і оповіщення ???
показати весь коментар
07.02.2026 22:06 Відповісти
просто цікаво було б порівняти, скільки вбила людей, кожна з першої десятки кримінальних угрупувань штормових 90-х, та першу десятку по вбивствах посполитих серед т.з. груп оповіщення. думаю що братва тих часів далеко відстає від цих банд серійних вбивць сьогодення!
показати весь коментар
07.02.2026 22:06 Відповісти
Тут нібито кардинальна різниця - в 90-х тиснули в основному тих, хто мав гроші. Зараз тиснуть тих, хто ні за зв'язками, ні за грошима не зміг собі взяти індульгенцію.
показати весь коментар
07.02.2026 22:10 Відповісти
Так, зараз ситуація НА ПОРЯДКИ ГІРША, ніж в 90их. Тоді і кордони були відкриті, і кожну добу не обстрілювали ВСЮ Україну. Розборки були тільки у великих промислових центрах.
показати весь коментар
08.02.2026 03:16 Відповісти
Ці ТЦКшники вбивці?
Хіба може таке бути?
показати весь коментар
07.02.2026 22:07 Відповісти
Півстоліття дід прожив. Багато пережив. Крім зустрічі з ТЦК
показати весь коментар
07.02.2026 22:09 Відповісти
Терористичні Центри Катування?
показати весь коментар
07.02.2026 22:54 Відповісти
Саме ТЦК забезпечують майбутню пердомогу. Без них нічого не буде.
Треба лише потерпіти ще трохи і все буде.
Це перегіби на місцях.
показати весь коментар
07.02.2026 22:11 Відповісти
На "місцях кормління"
показати весь коментар
07.02.2026 22:48 Відповісти
Воно забезпечує тільки відтік від зсу але не навпаки.
показати весь коментар
08.02.2026 01:13 Відповісти
А саме цікаве в тому, що ці злочинці з ТЦК готові вбивати цивільних людей українців, готові навіть сідати за це у в'язницю але вони ніколи не підуть на фронті воювати проти рашистів.
показати весь коментар
07.02.2026 22:16 Відповісти
Це виходить тоді гауляйтери якісь і ніяк інакше.
показати весь коментар
07.02.2026 22:17 Відповісти
Ну хоч не буряти вбили.
показати весь коментар
07.02.2026 22:13 Відповісти
Це фільм "Експеримент" 2001р в нашій реальності. На агресію та насильство йдуть не лише злочинці, а й ті, хто відчуває безкарність та вседозволеність.
показати весь коментар
07.02.2026 22:17 Відповісти
Це мабуть вже буряти? Чи ще ні? Мабуть діють на випередження щоб бурятам нічого не дісталося.
показати весь коментар
07.02.2026 22:21 Відповісти
Що накоїв ЗЕ своїм наказом, дав беззаконня ТЦК, я впевнений на 100% куярити всіх і все , не дивлячись на приграду, чисто з посмішкою ну, з розумом... Так накуя розум, є бичача сила. Ні в одній найбіднішій країні такого беззаконня немає, чисто крадіжка людей, без страху.Під таким прикриттям можна вивезти будь-якого ворога в будь-який час доби, в невідомому напрямку, безповоротно ...
показати весь коментар
07.02.2026 22:24 Відповісти
Мої діти друзі знайомі пчсля поранень контузій відмовилися ідти служити в тцк по одній причині бо не хочуть у тюрму через якогось грьобаного ухилянта яке приперлося з лугандонії або місцевих урок наркоманів які биаують і ховаються від призову коли їх зупиняють то або кидаютьс, битись і ображають чинять спротив при затриманні вори готові їх стерти на порох і такої думки всі фронтовики що ухилянтів треба нищити вонитгірше за аацапів бо зрадники а зрадників в усі часи нищіли публічно вішали
показати весь коментар
07.02.2026 22:29 Відповісти
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%82%D1%83%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F Пунктуа́ція (лат. punctuatio: від punctum - «крапка») - система правил уживання на письмі розділових знаків
показати весь коментар
07.02.2026 22:35 Відповісти
Такое вот знание родного языка.
показати весь коментар
07.02.2026 22:47 Відповісти
Була там одна кома...
показати весь коментар
07.02.2026 22:48 Відповісти
Та видно ж що він намаханий.
показати весь коментар
07.02.2026 23:01 Відповісти
За всех фронтовиков не расписывайся. Когда берёшь на себя много и не следишь за языком, то можно и не вывезти. За себя отвечай. И подлечись, что ли.
показати весь коментар
07.02.2026 22:51 Відповісти
Таких як ти треба нищити, що громанянську війну розпалюють. Подивись відео що справжні воїни говорять,а не такі сер ГЕЇ
показати весь коментар
07.02.2026 22:59 Відповісти
Хлопець, з котрим разом служили, після поранення попав в ТЦК, протримався там менше місяця. Ті, хто, дійсно, воював, не будуть туди людей насильно відправляти, в більшості своїй.
показати весь коментар
08.02.2026 00:09 Відповісти
кацап, ти трохи неправильно зрозумів новину. Тут так званого "ухилянта" вбили, а не гордих, мужніх і сильних "рятівників" з ТЦК!
Ось коли почнуть Терористів з Центрів Катувань (ТЦК) вбивати в таких же або і більших кількостях, як вони вбиваються простих БЕЗЗБРОЙНИХ українців, тоді і поговоримо....
показати весь коментар
08.02.2026 03:21 Відповісти
Тим ТЦКовсям дати довічне а решта на фронт на 1-шу лінію.
показати весь коментар
07.02.2026 22:47 Відповісти
Часть сбежит по дороге, а кто доедет, того ждёт горячий приём от хлопцев.
показати весь коментар
07.02.2026 22:53 Відповісти
тцкнов режут, мобиков избивают до смерти, а наш верховний ишак в каждом вечернем видосике дает указания решить вопрос с тцк, с пво, с отоплением еще с чем-то,, при этом деликатно умалчивая почему с 2022 года оно не занималось этой проблемой, умалчивая какого хрена обьекты от которых зависит тепло в домах разрушены(спизжены бабки его кентами), поставило своих безмозглых кентов с 95 квартала по всем должностям на потоки, а теперь у него виноват то Кличко, то Порошенко, то еще кто-то. А теперь оно снова ждет волшебную пилюлю от Федорова, потому что ишак дал указания, нужно выполнять волю вождя! Разом до перемоги!
показати весь коментар
07.02.2026 22:52 Відповісти
Чим відрізняється ТЦК від своїх вчинків ???, Чоловіка якого задушив поліцейський коліном у Міннесоті в 2020 році, звали Джордж Флойд (George Floyd). Його смерть викликала масові протести руху по всьому світу.
Ім'я: Джордж Флойд.
Подія: Поліцейський Дерек Шовін притиснув йому коліно до шиї під час арешту. Терпіння лопне...
показати весь коментар
07.02.2026 22:53 Відповісти
Тот Флойд был нариком со стажем плюс вором-рецидивистом и задерживали его по горячим следам после очередного ограбления плюс еще он обдолбаный был
показати весь коментар
08.02.2026 03:12 Відповісти
тут недавно один член пищал , что видео избиений при бусификации это происки ИИ
показати весь коментар
07.02.2026 22:53 Відповісти
Можна сказати що президент не виконує адекватно вже свої обов'язки, ото такий треш по країні, від ппо то тцк.
показати весь коментар
07.02.2026 22:54 Відповісти
Він їх ніколи й не виконував. Більш жалюгідної постаті при владі Україна ще не бачила.
показати весь коментар
08.02.2026 00:01 Відповісти
Це не ТЦК а прямо якісь ескадрони смерті...
показати весь коментар
07.02.2026 22:55 Відповісти
Або точніше Парамілітарес, або парамілі але вони займалися виключно тими людинами яких неможливо було засадити чи засудити законами і просто ліквідовували, типо всяких крим авторитетів, тощо, а ці істоти (язик не повертається їх назвати не те що соціальною підтримкою але й бандитами) тупо викрадають беззахисного чоловіка який їм нічого не зробив і тупо забивають до смерті, нііі це не європейська країна вже а якесь середньовіччя..
показати весь коментар
07.02.2026 23:14 Відповісти
Могли б 55 річного, вже не бити, який по правді з нього вояка..зейло саботує війну, як тільки може, дав можливість молодим здоровим лосям здриснути за кордон, а це як не крути рушійна сила війни, а особи 50!+ Типу круті вояки, але реальність інша
показати весь коментар
07.02.2026 23:05 Відповісти
А до якого віку прийнятно бити?
показати весь коментар
07.02.2026 23:23 Відповісти
Винесемо це важливе питання на референдум
показати весь коментар
08.02.2026 00:03 Відповісти
Вся Варшава і Канада скаже, що можна й четвертувати заради екзистенційної перемоги.
показати весь коментар
08.02.2026 01:00 Відповісти
Ой как будто бы молодые здоровые лоси так же само не бегали от тцк и исполнения своего долга и не кричали об ущемлении их прав и свобод . Все было бы точно как и снйчас . Но да выпускать их было глупостью
показати весь коментар
08.02.2026 03:15 Відповісти
А про НКВС тут можна згадувати ?
показати весь коментар
07.02.2026 23:43 Відповісти
Влада довийобується,що дійсно кацапів будуть чекати,як асвабадітєлєй!
показати весь коментар
07.02.2026 23:59 Відповісти
Лохануться тогда по полной еще хуже чем с зеленским .Из двух зол нелох отнюдь не худшее .Недавно тут показывали видео из Покровска как самок ждунов асвабадители благодарили.Тцк украинское на их фоне просто невинные котенки
показати весь коментар
08.02.2026 03:18 Відповісти
Прямо аналог местного НКВД. Таких случаев сотни по всей стране за 4 года. Но начали писать и говорить об этом все чаще. Раскрутка началась. Дальше пойдет поиск крайних.
показати весь коментар
08.02.2026 00:07 Відповісти
"Оповіщення" у всій красі. Верхівка айсберга.
показати весь коментар
08.02.2026 00:21 Відповісти
Захисники тцк що ви не це скажете? В чому цей мирний чоловік був винен? В тому що живий був, чи що?
показати весь коментар
08.02.2026 00:23 Відповісти
Кто его знает .Пока деталей не раскроют рано судить.Раз на трупе есть следы избиений значит точно драка была .Ну а если дрался по любому быковал. Даже наверное сам и затеял эту драку