5519 відвідувачів онлайн

Україна відкриває експорт дронів: У 2026 році в Європі буде вже десять експортних центрів, - Зеленський

Індустрія дронів

Зеленський про експорт

У Європі у 2026 році працюватимуть десять експортних центрів.

Про це заявив президент Володимир Зеленський, передає Цензор.НЕТ.

Україна відкриває експорт

"Сьогодні ми відкриваємо експорт. У Європі у 2026 році буде вже десять експортних центрів. Це й Балтійські країни, і країни Північної Європи. У 2026-му працюватимуть десять представництв. У середині лютого ми побачимо виробництво наших дронів у Німеччині. Я прийму перший дрон. Це лінія, яка працює. У Британії діють виробничі лінії. Це все наші українські технології", - зазначив президент.

Українські технології

Зеленський наголосив, що сьогодні безпека Європи побудована на технологіях і на дронах.

"Є кілька різних проєктів. Усе це базуватиметься здебільшого на українських технологіях і українських спеціалістах. Ми просто у війні, і ще не всі компанії відчувають такий простір свободи, що можуть заходити на всі інші ринки", - додав він.

Топ коментарі
+32
Який може бути експорт якщо на фронті системно не вистачає дронів?
показати весь коментар
08.02.2026 17:18 Відповісти
+16
А Рьошиків з Карлсонами будуть виробляти в Ізраїлі?
показати весь коментар
08.02.2026 16:35 Відповісти
+14
Ото вже кривавий мародер бабла наскладує зі ствкаючоі кровʼю України
показати весь коментар
08.02.2026 16:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Рьошиків з Карлсонами будуть виробляти в Ізраїлі?
показати весь коментар
08.02.2026 16:35 Відповісти
Якійсь неконтрольований потік свідомості в нього
показати весь коментар
08.02.2026 16:37 Відповісти
Який може бути експорт якщо на фронті системно не вистачає дронів?
показати весь коментар
08.02.2026 17:18 Відповісти
То не до мене питання)) моє враження вище..
показати весь коментар
08.02.2026 17:29 Відповісти
Не тільки дронів, а самого елементарного.Під час великих морозів Найвеличніший Лідор всесвіту Голобородько, чи навмисне, чи забувся поставити на фронт грілки для ЗСУ. А ви всі вірте в чергову і потужну брехню Голобородька'. Як можна після всього скоєного виступати і гнути із себе патріота?
показати весь коментар
08.02.2026 18:58 Відповісти
Ех навариться шобла мародерів Вови ********** на крові українців, ех навариться!
показати весь коментар
08.02.2026 19:21 Відповісти
Ото вже кривавий мародер бабла наскладує зі ствкаючоі кровʼю України
показати весь коментар
08.02.2026 16:37 Відповісти
Все можливо. Поки воно це не озвучує... Після цього, на жаль, вірогідність будь-яких добрих новин стрімко наближається до 0. Тобто до жирного ЗЕРО...
показати весь коментар
08.02.2026 16:42 Відповісти
Что оно чешет, х.з.
показати весь коментар
08.02.2026 16:43 Відповісти
Зегевара примет первый дрон. Если бы...
показати весь коментар
08.02.2026 16:47 Відповісти
Експорт двушок вже відкритий он роками
показати весь коментар
08.02.2026 16:47 Відповісти
Відбувається максимальна монетизація всього що ще залишилось від України.
показати весь коментар
08.02.2026 16:50 Відповісти
❗️Україні передадуть 250 нових бойових літаків: 150 Gripen і 100 Rafale, - Зеленський
показати весь коментар
08.02.2026 16:58 Відповісти
У 2026 році в Європі буде вже десять експортних центрів, які будуть засновані рашистами
показати весь коментар
08.02.2026 17:22 Відповісти
Для фронту дронів вистачає? Чи як оце воно працює у воюючій країні?
показати весь коментар
08.02.2026 17:42 Відповісти
Це ще одна обіцянка в "Велике *****".
показати весь коментар
08.02.2026 17:50 Відповісти
Бабкі самі себе не зароблять. Треба ж якось харчеваться.
показати весь коментар
08.02.2026 18:45 Відповісти
Так надо расширять компании и делать дроны для гражданских целей. Дроны и робототехника во всех сферах могут использоваться. И нужно делать больше разнообразия продукции. больше лабораторий делать исследовательских и при университетах. Было бы круто создать свой MIT. И сотрудничество наладить с оригиналом. Чтобы партнерство было.
показати весь коментар
08.02.2026 18:51 Відповісти
Коли таке в світі було? Який експорт **** зелена? Як під час війни може бути надлишок зброї? Чому ті дрони не летять по кацапах? Мразь оманська
показати весь коментар
08.02.2026 18:52 Відповісти
Ну навіщо ви так? От взяли, і мразь маланську обізвали мраззю оманською! Хоча, одне одному не заважає...
показати весь коментар
08.02.2026 21:29 Відповісти
Справедливості заради, це не зовсім експорт дронів, якщо їх збиратимуть за кордоном. Експорт технологій, якщо дрони збиратимуть за нашими кресленнями, то так, але не експорт самих апаратів. І тут головним є питання: 'А що отримуватимемо навзаєм?'. Варіантів відповіді може бути два: або частину зібраних за кордоном апаратів, або інші види озброєння, які ми потребуємо
показати весь коментар
08.02.2026 18:58 Відповісти
Або третій варіант: ні...уя.
показати весь коментар
08.02.2026 19:15 Відповісти
Де ,в Україні можна безпечно виробляти,всюди прилітає?Кращєб не пи....в,а тихо виробляли і експортували.Але ні без PR нікуди!
показати весь коментар
08.02.2026 19:12 Відповісти
поэтому нужно делать - везде. и первым делом (с 14 22 года) разрешить народу свободное производство\оборот\продажу\ношение\использование не только дронов, но и всего спектра оружия и бк включая пулеметы, мины и ракеты. кто сделал больше\лучше - тем можно условную госпомощь\энергию\бесплатный доступ к пока еще не спи**енным ресурсам\логистику и т.д. и т.п.
показати весь коментар
08.02.2026 22:54 Відповісти
О це вдув волохатим носом
показати весь коментар
08.02.2026 19:17 Відповісти
Вивозьте мирняк!! Еабміндічі ******
показати весь коментар
08.02.2026 19:20 Відповісти
Колись подорожував по Європі, в часи президентства того ''бариги'', то бачив в багатьох країнах продукцію ''Рошен''. Продукцію ''95 кварталу'' ніде не бачив і про неї ніхто ніколи там не чув. Можливо продукція Голобородька' була на рашці, білозасрашці і декілька країн колишнього ''совка''. Ось таке порівняння, реальне і правдиве.
показати весь коментар
08.02.2026 19:23 Відповісти
А зараз ? Може йде експорт грілок, як колись ковідних масок ??
показати весь коментар
08.02.2026 19:24 Відповісти
Краще б вже в калюжу перднув - реального змісту було б стільки ж!
показати весь коментар
08.02.2026 19:34 Відповісти
Аве,Цезар
показати весь коментар
08.02.2026 19:49 Відповісти
Чому в телеграм-каналі всенародного улюбленця, високорейтингового, найефективнішого президента України виключені коментарі?💩
показати весь коментар
08.02.2026 20:32 Відповісти
То від фантастичної скромності лідора, не може він читати ті слова подяки, розстроюється дуже,бо вважає, що не заслужив, отаке виховання, а йому ж треба день і ніч думати, що ще ***** як захистити рідну, таку любиму ним Україну.
показати весь коментар
08.02.2026 21:26 Відповісти
Ось власне, хотів подякувати🤣
показати весь коментар
08.02.2026 21:28 Відповісти
Ти всі десять на Міндіча оформив? Про "двушку"не забув?
показати весь коментар
08.02.2026 21:04 Відповісти
Звиздун небесний!

показати весь коментар
08.02.2026 21:17 Відповісти
А чому тільки дрони? Ракети теж можна і потрібно продавати! От нахіба Україні три тисячі (чи скільки там обіцяв той пи@дливий гімнюк потужний невтікувач) ракет? Що з ними робити? А так якась копійчина (чи шекель) бідним хлопцям на прожиття у рідному Ізраїлі. Так що, не зупиняйся, сонечко ти наше! От тільки побережи себе, хоч трішки дозу зменш, якщо можна, бо осиротиш, хто ж нас захистить тоді?
показати весь коментар
08.02.2026 21:21 Відповісти
Воно іпанулося...
показати весь коментар
08.02.2026 21:48 Відповісти
Та ні , іпанулися ті ,хто його вибрав , а воно ,просто патологічно жадібне , брехливе падло.
показати весь коментар
08.02.2026 21:56 Відповісти
Воно не іпанулося - воно з народження таке .
показати весь коментар
08.02.2026 22:23 Відповісти
Маски перед ковідом продали, продадуть і дрони перед наступом кацапні.
показати весь коментар
08.02.2026 21:55 Відповісти
Просто немає слів....Поки ви там, шановні "нелoxи", витрушуєте останню заначку на черговий FPV, бо "держава не встигає", наш Головний Продюсер готує світову прем'єру. У 2026 році ми відкриваємо 10 експортних центрів! Бо Україна тепер - це такий собі бутік для європейців, де можна купити смерть для ворога, поки сама Україна стікає кров'ю без цих самих дронів.... Як вам таке? У лютому "ЛідОp" особисто поїде в Німеччину приймати перший дрон німецької збірки. Ну звісно, там же безпечніше, ніж під Куп'янськом. Треба ж перевірити, чи добре працює камера - чи достатньо чітко вона зніматиме фінал цього спектаклю, де країну розбирають на запчастини..
​Вивезти фахівців - зроблено. Вивезти креслення -зроблено. Запустити заводи в Британії, поки в Україні виробників кошмарять податкова і ТЦК - бінго! Це не просто бізнес, це вишукане знущання: ми даємо світу зброю, яку нам самим "нема за що купити".
Майстер-клас із утилізації народу: Поки ви радієте посту цього блазня про "українські технології в ЄС", згадайте, що ці технології оплачені життями тих, хто цих дронів так і не дочекався. Але навіщо "геноцидному лідОру" перемога всередині країни, якщо можна стати успішним збройовим бароном на міжнародному ринку?
Навіщо ж воювати, якщо можна продати квитки в перший ряд і ще й торгувати реквізитом?
Україна 2026: ми продамо вам дрон, яким ви зможете висловити "глибоку стурбованість", поки нас закопують у чорнозем під патріотичні відосики з Банкової.
Чекаємо на відкриття філій у Монако та Куршевелі. Мабуть, наступним кроком буде експорт снарядів, бо в нас їх "забагато", чи не так?
показати весь коментар
08.02.2026 23:20 Відповісти