9064 відвідувача онлайн

Зеленський програє вибори партіям Залужного, Порошенка та Буданова, - опитування. ІНФОГРАФІКА

Опитування свідчить про перевагу партій Залужного, Порошенка та Буданова над політсилою Зеленського

Партія Валерія Залужного, "Європейська Солідарність" Петра Порошенка і партія Кирила Буданова лідирують у результатах опитування.

Про це свідчать результати опитування, проведеного New Image Marketing Group, повідомляє видання "Ділова столиця", інформує Цензор.НЕТ.

Лідери серед партій 

У разі парламентських виборів найближчої неділі, найбільшу підтримку отримали б:

  • партія Валерія Залужного — 11,1%;
  • "Європейська солідарність" — 10,2%;
  • партія Кирила Буданова — 10,2%;
  • партія Володимира Зеленського — 9,9%;
  • партія Дмитра Разумкова — 4,8%.

рейтинги партій

Водночас 23% опитуваних не визначилися із вибором.

З-поміж респондентів, які визначилися з вибором і підуть голосувати, п'ятірка лідерів залишається такою ж самою:

  • партія Валерія Залужного — 17%;
  • "Європейська солідарність" — 15,9%;
  • партія Кирила Буданова — 15,8%;
  • партія Володимира Зеленського — 15,2%;
  • партія Дмитра Разумкова — 7,4%.

При цьому порівняно з груднем 2025-го втратили потенційні голоси:

  • партія Залужного — 2,1%;
  • партія Зеленського — 1,2%;
  • партія Разумкова — 0,5%.

Натомість "Європейська солідарність" збільшила підтримку на 1,8%; партія Буданова — на 4,8%.

Методологія опитування

Опитування проводилось 1-3 лютого в Україні, окрім тимчасово окупованих територій Донецької, Запорізької, Луганської, Херсонської областей і Криму. У ньому взяли участь 800 респондентів віком від 18 років. Статистична похибка з ймовірністю 0,95 не перевищує 3,54%.

Топ коментарі
+15
Ніколи знову....
показати весь коментар
09.02.2026 18:23 Відповісти
+11
А що є такі партії ?))
показати весь коментар
09.02.2026 18:27 Відповісти
+11
то де там 61% що малюють зєлі?
показати весь коментар
09.02.2026 18:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ніколи знову....
показати весь коментар
09.02.2026 18:23 Відповісти
Виграє партія "любителям пива"!
показати весь коментар
09.02.2026 19:11 Відповісти
«Пиво - интеллектуальный напиток. Какая досада, что его пьет так много идиотов.»
© Рэй Брэдбери

И в опросе нет партии "Перемога" Пальчевского. Без нее никак
показати весь коментар
09.02.2026 19:56 Відповісти
що нарив чат ШІ -

New Image Marketing Group - українська компанія, що спеціалізується на соціологічних та маркетингових дослідженнях.
Заснована у 2003 році!
НЄ!!! ну не буг-га-га???
вона надає послуги в галузі соціології, маркетингу, організації подій та розробки програмного забезпечення для збору даних

New Image Marketing Group є членом Української асоціації маркетингу, що свідчить про її професійний статус у галузі. Проте, як і багато інших компаній у сфері соціології, вона може стикатися з критикою щодо методології досліджень або інтерпретації результатів. Важливо враховувати ці аспекти при аналізі її звітів.

ХТОСЬ ПРО ЦЕ ЧУДО ЧУВ? з 2003 року міняєнам президентів
показати весь коментар
09.02.2026 20:03 Відповісти
А тепер спробуйте окрім прирашистських у т ч сайтів( тільки там не uk a ru на кінці , про цю компанію що-небудь знайти...
показати весь коментар
09.02.2026 20:07 Відповісти
ось реакція на мій скеспсис від чату - про історію з рашки про цю контору опитувальщиків

Якщо коротко щодо вашого зауваження

👉 Так, у New Image немає дуже помітної "довгої публічної історії", як у КМІС чи "Рейтингу".
показати весь коментар
09.02.2026 20:12 Відповісти
й головне - на мій запит щодо ВІКІПЕДІЇ про цю "кантору" соціології народженої у 2003р - ніц не має

а ось скромно що надав ГУГЛ

"New Image Marketing Group" - агенство, которое предлагает полный спектр услуг по проведению маркетинговых и социологических исследований. Мы успешно работаем на исследовательском рынке Украины и стран СНГ с 2003 года.
показати весь коментар
09.02.2026 20:53 Відповісти
А вам не цікаво "за чий рахунок банкет", ой опитування, бо зразу стане відомо на чию користь малюють "статистику" на існуючі і потенційно існуючі партії!
показати весь коментар
09.02.2026 20:41 Відповісти
яка насмішка і цинізм 🤢🤥, Іуда -Перевертень, який з першого дня , готував, здати Державу і здає , " не митьем , так катаньем ", замість того , щоб давно бути заарештованим , сміє , ще думати про балатування
показати весь коментар
09.02.2026 21:06 Відповісти
зеленський програє партіям? а якщо один на один? то виграє?
показати весь коментар
09.02.2026 18:25 Відповісти
Ага, відлупцює Кличка. )
показати весь коментар
09.02.2026 18:46 Відповісти
...Ізраїльський зірковий комік Дуду Топаз також пішов у політику, але... Після цього він втратив все що мав, а останні роки життя провів між тюрмою і божевільнею. Поки нарешті з другої спроби не покінчив життя самогубством, повісившись на шлангу душової кабінки тюремної камери...
показати весь коментар
09.02.2026 20:52 Відповісти
Моє власне передчуття- виборів не буде , поки що... А буде - Буданов у кріслі Кабанчука , а ригоЗЄльна Буратіна тимчасво НЕпосаженим презиком ...
показати весь коментар
09.02.2026 18:25 Відповісти
https://www.youtube.com/shorts/mY60yRKm4m8

Подивіться ось тут на Буданова
показати весь коментар
09.02.2026 18:26 Відповісти
1. Вперше бомба від УП- Єрмак з Вовкою "спалился" під журналістів а не під НАБУ
2. У ВР проведена робота ДРУГОЇ ГІЛКИ ВЛАДИ над дєлішкамі вовки-ваньки+агенти кремялу СБУ
3 Вперше голова парламентської більшості легітимізуав ВР за часів тусняк Трампа з мацковю на міжнародці - я про Аброхамію
4 Кабанчук у США зусьтрічається з відомими сенаторами
5. слухи про те, як зламала вовку
6. занадто ймовірні аналізи від Швеця (його аналізи аналітиків з інсайдерами у США про можливий розвиток подій у ближчі місяці- це при тому що пішли в Україну багато й ракет й літаків - давнообіцяні новітні далекобійні авіа ракети-бомби ERAM у т ч . Хоча розкуручують міф ( так мені здається ) про розвових міндічат ...
7 ну і т д і т п
показати весь коментар
09.02.2026 18:37 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=mcnUsSh4Bik https://www.youtube.com/watch?v=mcnUsSh4Bik
Забрезжил свет мира - но путь к нему непрост /№1090/ Юрий Швец
показати весь коментар
09.02.2026 18:41 Відповісти
Таке ж зелене лайно, як і *******. Та всі вони однакові дегенерати.
показати весь коментар
09.02.2026 19:10 Відповісти
Буданов, це той же зЕленський. Наріт не хоче вчитися.
показати весь коментар
09.02.2026 19:17 Відповісти
Але кращого не буде - ПОКИ ЩО!
в них у кожного свій компромат у США у ФБР імєєцца- у Буданова той самий провал операції Вагнергейту ... Не він її провалював?а може він заклав Єрмаку ?А потім його юзали відмивати зЄпрповал у ВР на спецкомісіїяк сьогодні з Бакановгейтом?
показати весь коментар
09.02.2026 19:54 Відповісти
По такому принципу Залужний це той самий Порошенко чи ні, бо як кажуть "люди говорять")?
показати весь коментар
09.02.2026 20:43 Відповісти
ПОРОШЕНКО ТА ЗАЛУЖНИЙ ДРУГИЙ ТУР ОБ"ЄДНАЮТЬСЯ
а якщо по- розуму, то разом підуть на вибори й переможуть у першому
показати весь коментар
09.02.2026 20:56 Відповісти
Та для чого їм об'єднання, мені здається, що усунення Залужного відбулося саме через те, що зелі доповіли про їхні шури-мури, хоча тут і конспірологія, Залужний буде триматися якнайдалі від пороха, бо підозра у співпраці з ним тільки погіршуватиме його рейтинг! Те що в цьому чаті більшість за пороха - заслуга адмінів, які видаляють будь-які критичні коментарі проти нього і банять дописувачів!
показати весь коментар
09.02.2026 21:11 Відповісти
А що є такі партії ?))
показати весь коментар
09.02.2026 18:27 Відповісти
ну не треба про таке в публічному просторі.
показати весь коментар
09.02.2026 18:27 Відповісти
не врахували ще партію "за гречку"
показати весь коментар
09.02.2026 19:12 Відповісти
А списочок членів партій (хоч би по 10) опитуваним давали для ознайомлення?
показати весь коментар
09.02.2026 18:27 Відповісти
В Україні працює все навпаки - з початку створюється "партія" - потім вже намагаються , до неї , залучити кого треба
показати весь коментар
09.02.2026 19:50 Відповісти
Так немає партії, ніхто їх не створював.
показати весь коментар
09.02.2026 20:15 Відповісти
А де в списку партія Громадянська позиція, Гриценка, де партія Сила і воля, Смешка. Що це за нововилуплені партії в списку? Партія дивана, де всі члени партії на одному дивані вміщуються? Де в цих нововилуплених партій представництва у всіх регіонах України? Хто в цих предстваництвах керує і працює - колишні регіонали та СДПУошники Медведчука? Буде як з партією Зеленського, де понабирали в партію все сміття яке було на вулиці?
показати весь коментар
09.02.2026 18:27 Відповісти
Позиція змінілась, громадськая на п'яту, силою волі мешка
показати весь коментар
09.02.2026 18:35 Відповісти
Ви хочете тупого прапора Гриценка, який продав озброєнь більше ніж міністри оборони Януковича.Перед виборами йому супруга напише пару текстів і він знову вилізе на люди. А в Смєшка є Гордон, який буде ліпити з нього пулю.
показати весь коментар
09.02.2026 20:13 Відповісти
він такий поданий в Україну зі США як й Буданов( тільки гриценко не в спецурі натаскували , як Буданова) . Другіє врємєна другіє патребнасті
показати весь коментар
09.02.2026 20:59 Відповісти
то де там 61% що малюють зєлі?
показати весь коментар
09.02.2026 18:28 Відповісти
Вони не приймали участі в опитуванні адже вже за кордоном
показати весь коментар
09.02.2026 18:50 Відповісти
Заради Разумкова ця вся публікація.Ахметов готовить заміну"кулі в лоб".
показати весь коментар
09.02.2026 18:32 Відповісти
Так Буданов замінив Єрмака і не замінив ні одного злодія з ОП.
Єрмак і далі всім крутить.
показати весь коментар
09.02.2026 18:32 Відповісти
Партія Буданова - це філіал партії Зеленського.
показати весь коментар
09.02.2026 18:46 Відповісти
цікавить зовсім інше, а саме - коли вже ті вибори проведуть?
показати весь коментар
09.02.2026 18:32 Відповісти
Як шо на вибори дійсно окремо підуть третя штурмова, азом та Тягнибок по тім самим вони допоможуть ворогам України відтягнути голоса у проукраїнських партій. Як це будуть робити оті мудаки на кшталт стендаперів притул. Ну а буданов, як колишній шпрехшталмейстер буде рятувати сраку чавунояйцевого крадія як грошей та і життів українців. Бо
показати весь коментар
09.02.2026 18:33 Відповісти
Проукраїнські партії це у вас хто?
показати весь коментар
09.02.2026 19:12 Відповісти
Точно не бабЮлі.
показати весь коментар
09.02.2026 19:57 Відповісти
Європейська Солідарність.
показати весь коментар
09.02.2026 20:14 Відповісти
Як же так?КМІС малював протилежне.
Гнати в майбутньому "Слугу Голобородька", щоб і духу не було.Приход цієї шобли до влади,як і приход самого ЗЕленського спровокував цю страшну війну.Путін,бачачи що до влади прийшла шантрапа,рішив що як два пальця об асфальт візьме Україну але плешивому як і всьому болоту не дано зрозуміти що не ЗЕленський щось рішає,а народ і ЗСУ.
показати весь коментар
09.02.2026 18:34 Відповісти
Каждому корпусу по партии и добавится еще 18.
показати весь коментар
09.02.2026 18:36 Відповісти
Так в опитуваннях у лідора 66 відсотків підтримки, хто бреше?
показати весь коментар
09.02.2026 18:36 Відповісти
Єс-федина,забродський,геращенко,гончаренко,сюмар,арєв і тд.Сн- анал,безглуда,котлєта,юзік і т.д.А що відомо про партії буданова та залужного?Українці,*** вашу мать,коли ми порозумнішаємо?
показати весь коментар
09.02.2026 18:44 Відповісти
Ще Арістотель знав, що охлос - це 80% населення. Чи ви думаєте, що з тих пір щось змінилося?
показати весь коментар
09.02.2026 20:57 Відповісти
показати весь коментар
09.02.2026 18:44 Відповісти
А відколи і звідки в буданова з'явилась своя партія?)
показати весь коментар
09.02.2026 18:47 Відповісти
Розповім Вам історію ( може Ви занадто молодий), про історію парочки Гриценко та його дружина редакторка ДТ .
Дзеркало Тижня - видання народжене за гроші мецената з США для початку розбудови вільної незалежної УКРАЇНИ - ДЕМОКРАТИЧНОЇ.
ГРИЦЕНКО теж вчився у США ( як й Буданов)

Освіта та військова кар'єра

Гриценко закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище, а також навчався у США, де здобув додаткову освіту у сфері військового управління.

Практика США з Гриценком в Україні не прижилася ( це було за Біла Клінтона)
Але поскільки цим процесом керували у т ч зі спецслужб - а саме в спецслужбах натаскували Буданова у США- то аналогіїї мої дуже прямі.
показати весь коментар
09.02.2026 20:40 Відповісти
И ШО ОНИ ЕГО ПОСАДЯТ У КОЛОМОЙСКОМУ !?)
показати весь коментар
09.02.2026 18:50 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=3hgxergM5HQ&t=3566s https://www.youtube.com/watch?v=3hgxergM5HQ&t=БОМБА! ЛЕВ ПАРНАС: ЭПШТЕЙН И КГБ: НЕ ТОЛЬКО МЕДОВЫЕ ЛОВУШКИ! ГЛАВНОЕ ЧЕГО ТРАМП НЕ ЗНАЛ!

Тут ЛЕВ ПАРНАС пермовник з зЄвладою від Трампа першого терміну - про справу на Байдена з сином й про те що чекає НА БЄНЮ у зв"язку з рокрученими скндалами по Епштейну ( до насилування дітей не відноситься - чіста пра бізнес Бєні й США)
показати весь коментар
09.02.2026 20:21 Відповісти
зверніть увагу в назві блогу - НЕ ТІЛЬКИ ПРО МЕДОВІ "ЛОВУШКИ"
показати весь коментар
09.02.2026 20:22 Відповісти
Є ветеранська партія" Сила нації", думаю, що вона набере більше ніж Партія Разумкова та зеленського.Але щось беруть сумніви, що колись зеленський віддасть владу.
показати весь коментар
09.02.2026 18:50 Відповісти
Це дивана партія дебіла Ільченка? Візьме більше Рпзумкова?
Окстись.
показати весь коментар
09.02.2026 19:46 Відповісти
Хто замовляє опитування той і перемагає в них.
показати весь коментар
09.02.2026 18:54 Відповісти
головне не результати опитувань, головне - заголовки в новинах
показати весь коментар
09.02.2026 18:54 Відповісти
Головне, що він не програє партії *****
показати весь коментар
09.02.2026 18:56 Відповісти
БЫЛО Б ПРИКОЛЬНО ЧТОБ ЗЕЛЮ К КОЛОМОЙСКОМУ ПОСАДИЛИ )))
показати весь коментар
09.02.2026 18:56 Відповісти
И КАМЕРУ В КАМЕРУ ОНЛАЙН !) ВОТ ЭТО ШОУ )))
показати весь коментар
09.02.2026 18:57 Відповісти
Так, дуже приємно, що виграє партія ''ЄС'' і з тріском програє партія мародерів, ворюг, брехунів і зрадників '' слуга народу''. Немає поки що партій у Залужного і Буданова. Якщо Залужний створить свою партію, то вони разом із ''ЄС'' наберуть найбільше число голосів. А якщо буде партія Буданова, то її створений рейтинг телевізором доїсть Зеленський. Чому ті, що малювали ці рейтинги включили в списки не існуючі партії? А все дуже просто, серед існуючих партій на дуже великому відриві була би партія ''ЄС'' і в кінці валялася під ногами партія ''слуга народу''. В тому рейтинг ''ЄС'' розділили і серед неіснуючих партій Залужного і Буданова.
А серед кандидатів в президенти на першому місці буде Залужний, а на другому Порошенко. Можливо навпаки, але це нічого не міняє, бо обидва проукраїнські політики і дипломати.
В рейтинг Зеленського займе лідерство на довічний термін, бо є за що.
показати весь коментар
09.02.2026 18:58 Відповісти
Якщо кончені дебіли, як ті 73% від 40%, що прийшли на вибори, після всього цього жаху, збираються вибирати ще якихось інших кончених зелених, крім перших двох партій в цьому списку, то Україні настане хана остаточно.
показати весь коментар
09.02.2026 19:07 Відповісти
Й знову цензор викладає цю нісенітницю про віртуальні вибори з віртуальними партіями.
P. S: а де партія Дарта Вейдера? Я б за Чубакку проголосував.
показати весь коментар
09.02.2026 19:17 Відповісти
https://ibb.co/DfPXRrhD
показати весь коментар
09.02.2026 19:17 Відповісти
Можливо, і такий варіант, що партія Буданова є, чи буде для розпилення голосів, а потім разом із Зе підуть на вибори блоком.
показати весь коментар
09.02.2026 19:23 Відповісти
Де ви бачили ---партія буданова,партія Залужного і т.іш ? коли цей срач закінчиться і не будуть проплачені ЗМІ, центри займатись розборкою "сна сивої кобили"
показати весь коментар
09.02.2026 19:23 Відповісти
показати весь коментар
09.02.2026 19:24 Відповісти
Фігня це все. Прийдуть нові, голодні, з порожніми кишенями. І знову закипить в колгоспі робота. За більш як 30 років нічого не змінюється.
показати весь коментар
09.02.2026 19:26 Відповісти
За які 30 років? Читай Шевченка. За 200 не змінилось. І ніколи не зміниться. Гени...
показати весь коментар
09.02.2026 19:31 Відповісти

показати весь коментар
09.02.2026 19:53 Відповісти
Ба, більше-з часів Київської Русі : варяги на пару-трійку століть навели порядок, а потім пішло -поїхало брат на брата і так до сьогодні «без пророків у вітчизні». Портніков не рахується - він у ролі Кассандри.
показати весь коментар
09.02.2026 20:58 Відповісти
😂😂😂варяги и сами неслабо между собой разборки устраивали и гасились как раз в тот парусотенлетний период и как раз на территории киевской руси
показати весь коментар
09.02.2026 21:20 Відповісти
не буданоф по самі я* ця у вагнергейту ,нах його лояльність до міндічгейту ...достатньо 🤡 , і досі здихатися не може Україна , цього торчка ....
показати весь коментар
09.02.2026 19:28 Відповісти
А що, за зелених гнид ще хтось збирається голосувати? Ще не наржались чи не накрались?
показати весь коментар
09.02.2026 19:33 Відповісти
Ця країна приречена...нарід ви ж не дебіли
показати весь коментар
09.02.2026 19:39 Відповісти
А де партії ті взялися?
За пивом у кахве?))
показати весь коментар
09.02.2026 19:40 Відповісти
У заголовку маніпуляція. В опитуванні йдеться про вибори до Верховної Ради і рейтинги партій, а не про "поразку Зеленського" як політика. Крім того, різниця між партією Зеленського 15,2% і "ЄС" 15,9% або партією Буданова 15,8% перебуває в межах заявленої похибки до 3,54%. За таких цифр коректно говорити про приблизно однаковий рівень підтримки, а не про чиюсь поразку. Плюс 23% респондентів ще не визначилися, а "партії Залужного" і Буданова є гіпотетичними проєктами, а не реальними партіями з програмами і структурами. Це не фейк, але подача явно перебільшує висновки.

Окремо питання довіри до джерела. New Image Marketing Group не є фейковою структурою, але це й не КМІС чи Rating із бездоганною репутацією. У минулому до їхніх опитувань вже виникали серйозні питання щодо методології та контексту публікацій, зокрема в чутливих політичних темах. У цьому випадку ми бачимо лише базові параметри - дати, N і похибку, але немає публічного повного звіту з анкетами, способом набору вибірки та зважуванням. Тому такі результати можна сприймати лише як орієнтовний зріз настроїв, а не як надійну підставу для гучних політичних висновків.
показати весь коментар
09.02.2026 19:41 Відповісти
Чекайте!

А яка партія у Залужного чи Буданова? Де можна ознайомитись з програмою, прізвищами людей хочаб з першого десятка цих партій...

Те ж саме по Білецькому, Притулі, Разумкову, Азову ну і, звісно, люсі абдристович...
показати весь коментар
09.02.2026 20:00 Відповісти
Один з пунктів програми Залужного вже відомий - https://inforesist.org/ua/zaluzhnij-mi-mobilizuemo-zhinok-yakshho-potribno-bude-vryatuvati-evropu-vid-vijni/ мобілізація українських жінок для захисту Європи. І, схоже, ті українці, що його підтримують, абсолютно не проти цього.
показати весь коментар
09.02.2026 20:39 Відповісти
Я тебе больше скажу,что выбора особого то и нет хотим мы этого или не хотим ,а воевать будем и почти все поголовно.И если ты и подобные тебе не хотят сражаться сегодня за Украину в составе стальнодикобразных войск на защите Европы то завтра вы будете воевать в составе ордынских войск орков эту самую Европу покоряя
показати весь коментар
09.02.2026 21:24 Відповісти
БУданга - наш президент!
показати весь коментар
09.02.2026 20:02 Відповісти
Це такі результати коли він ще при владі, а якщо відірвати від крісла і порозслідувати зєлєнскага то жодних шансів не лишиться, і він це розуміє, тому буде триматись до останнього.
показати весь коментар
09.02.2026 20:07 Відповісти
Які вибори; місце "зеленої мразоти" одне--НА ЗОНІ
показати весь коментар
09.02.2026 20:13 Відповісти
Так они все одинаковые эти типа партии,вождистские,с беспринципными конверточными членами,без идеологии и принципов,пресные и блеклые,будут готовы продать все ради вождя,ради его эго и его капиталов.
показати весь коментар
09.02.2026 20:16 Відповісти
партія Буданова?
Хто її бачив і що вона зробила для України?
бред сивої кобили від першого слова до останього.
показати весь коментар
09.02.2026 20:34 Відповісти
Партію Залужного і Разумкова теж ніхто не бачив.
показати весь коментар
09.02.2026 20:43 Відповісти
Так партія Буданова і є настуною партією Зеленського і Єрмака. А Разумков буде збирати вату, яка раніше голосувала за жопоблок. А разом їх вже більше.
показати весь коментар
09.02.2026 20:41 Відповісти
Ну це якщо ФБР надасть Буданову завдання будувати РАШКУ в Києві ...
Але це ж не пройде ...
Значить пройде варіант майдану -заворухи- громадянської війни.. - що те ж добре для хйла ...
Я думаюЄрмак з вовкою міріють Буданова зробити своїм Кабанчуком , а от він стане ним але потім стане НЕ ЇХНІМ ( якщо не повнй ідійот -зрадник)
показати весь коментар
09.02.2026 20:49 Відповісти