11598 відвідувачів онлайн

Конфлікт у пункті розміщення ВПО на Рівненщині: переселенець із Донеччини вбив 5 людей молотком та сокирою. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Сьогодні, 10 лютого, близько 04:15 до поліції надійшло повідомлення від соцпрацівниці про те, що її підопічні із села Судобичі на Рівненщині, які проживають у недіючій школі, чують крики у коридорі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відділ комунікації поліції Рівненської області

Деталі

Поліцейські встановили, що близько 04:10 за спільним місцем проживання внутрішньо-переміщених осіб між 72-річним уродженцем Донецької області та іншими мешканцями на ґрунті побутових питань виник конфлікт, який переріс у бійку. Під час сутички чоловік почав завдавати ударів молотком та сокирою п’ятьом особам.

Є загиблі

Від зазнаних травм на місці події загинули п’ятеро громадян: 60- та 68-річні чоловіки, дві жінки 81 та 78 років із Донеччини, а також 56-річна уродженка Кіровоградської області.

Першими на місце негайно прибули патрульні поліцейські, які й виявили нападника.

вбивство у притулку для ВПО
вбивство у притулку для ВПО
вбивство у притулку для ВПО
вбивство у притулку для ВПО
вбивство у притулку для ВПО
вбивство у притулку для ВПО
вбивство у притулку для ВПО
вбивство у притулку для ВПО
вбивство у притулку для ВПО
вбивство у притулку для ВПО

Нападника затримали

Надалі слідчі за процесуального керівництва прокуратури затримали 72-річного зловмисника в порядку статті 208 КПК України.

На місці події працюють слідчо-оперативні групи Дубенського РВП та Головного управління, криміналістична лабораторія області, керівництво ГУНП, Дубенського РВП. Процесуальне керівництво здійснює Дубенська окружна та Рівненська обласна прокуратури.

За вказаним фактом слідчі розпочали досудове розслідування за п. 1 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство двох або більше осіб) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про повідомлення фігуранту про підозру та обрання йому запобіжного заходу.

Топ коментарі
+16
100% у старого дах поїхав.
показати весь коментар
10.02.2026 10:52 Відповісти
+15
Вполне может быть ,что и наоборот и он окажется донецким сепаром
показати весь коментар
10.02.2026 10:56 Відповісти
+13
Вангую дід доводив, що нє всьо так адназначна і что одні всє тут із-за бєндер 🤬
показати весь коментар
10.02.2026 10:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вполне может быть ,что и наоборот и он окажется донецким сепаром
показати весь коментар
10.02.2026 10:56 Відповісти
точно баби 81 і 78 років гуляли всю ніч .
показати весь коментар
10.02.2026 11:08 Відповісти
Люди загинули а у3банам жарти.
показати весь коментар
10.02.2026 12:02 Відповісти
В тебе з головою все нормально???
показати весь коментар
10.02.2026 11:10 Відповісти
Ігорьок, скільки тобі рочків?
показати весь коментар
10.02.2026 11:37 Відповісти
Трохи молодший за того дідо
показати весь коментар
10.02.2026 11:46 Відповісти
100% у старого дах поїхав.
показати весь коментар
10.02.2026 10:52 Відповісти
Дідусь енергійний - міг в ЗСУ записатися та молотком орків молотити... натомість поїхав на рівненщину немічних бабусь вбивати.
показати весь коментар
10.02.2026 12:10 Відповісти
Пожиттєво старому убивці Українців!! Сруськай сморід, себе дасть відчути!
показати весь коментар
10.02.2026 10:52 Відповісти
Клямка впала
показати весь коментар
10.02.2026 10:53 Відповісти
Чосом він не з кримінальним минулим? У вигляді не одної ходки на зону? А вбиті?
показати весь коментар
10.02.2026 10:55 Відповісти
дід вирішив здохнути на зоні . п'ять людей не встигли навіть подзвонити в поліцію .
показати весь коментар
10.02.2026 10:55 Відповісти
тільки не відомо хто справжній терорист .
показати весь коментар
10.02.2026 11:04 Відповісти
П'ять убитих сокирою Українців, це чітка відповідь, хто є хто!
показати весь коментар
10.02.2026 12:13 Відповісти
Прямо Джек Торренс Донецького розливу

показати весь коментар
10.02.2026 10:55 Відповісти
Конфлікт? - криваве мочилово
показати весь коментар
10.02.2026 10:55 Відповісти
І хто ж там винен? Хто кому самогону не долив в склянку?
показати весь коментар
10.02.2026 10:57 Відповісти
Вангую дід доводив, що нє всьо так адназначна і что одні всє тут із-за бєндер 🤬
показати весь коментар
10.02.2026 10:58 Відповісти
100%
показати весь коментар
10.02.2026 11:54 Відповісти
Ніт, не бєндер, а бІндер....це суттєва різниця патаму ша
показати весь коментар
10.02.2026 12:08 Відповісти
Та біндери підступні, особливо коли нападають в купі зі скрепками та канцелярськими кнопками, а скотч взагалі ***** ще та😸
показати весь коментар
10.02.2026 14:33 Відповісти
Пусти свиню під стіл, то вона на стіл вилізе.
показати весь коментар
10.02.2026 11:03 Відповісти
Старий маразм почав вилазити через щілини
показати весь коментар
10.02.2026 11:03 Відповісти
В таком возрасте, такое жестокое и не адекватное преступление.. обычно после подобной жестокости, в возрасте за 70 лет выпускают а не сажают, тех, кто натворил беды. Деталей конечно, же не уточнили, но абсотновка была явно неадекватная, и пдпитывалась, алкоголем, или чем то ещё. Просто в голове не укладывается, как в материале нет упоминаний "ранее судимый", "на условно досрочном"... как можно было всю жизнь прожить в обществе, и в возрасте когда обычно люди набираются опыта, теряют давным давно максимализм, устроить такую трагедию, для родных и близких убитых и себя
показати весь коментар
10.02.2026 11:04 Відповісти
Маньяк якийсь.П'ятеро навіть втекти не встигли і це без вогнепальної.Або забуханий,або білочка.
показати весь коментар
10.02.2026 11:05 Відповісти
В якщо у когось з потерпілих була би зброя для самозахисту, то не було б п'ять жертв. Держава боїться давати зброю населенню,але чи захистили поліція та відеокамери громадян від злочинця? Ні, бо безпека громадян без можливості самозахисту, не може бути забезпечена виключно поліцією. І від того, що поліціянтам після скоєння злочину обвели крейдою тіла загиблих, жертвам злочину аж ніяк не легше
показати весь коментар
10.02.2026 11:07 Відповісти
Та нема проблем зброю купити. Меддовідка та сейф вдома щоб був.
показати весь коментар
10.02.2026 11:10 Відповісти
Я ось чекаю, вибраний ствол з наступного тижня привезуть.
показати весь коментар
10.02.2026 12:18 Відповісти
Де є закон про право володіння та носіння короткоствольною зброєю з метою самозахисту? Не пишіть дурниць
показати весь коментар
10.02.2026 12:18 Відповісти
А, тобі короткоствол подавай. Боїшся до генделика по чекушку вийти, чи фільмів про ковбоїв передивився?
показати весь коментар
10.02.2026 12:23 Відповісти
Речь о коротком огнестреле и с правом ношения идёт уже давно. 5 лет лежит в Раде доработаный законопроект. Не расматривают! Оружие есть у всех. У криминала, у власти, наградное, депутатов, журналистов---у народа нет. Право на защиту личности и собственности---право Конституционное! Кстати в Молдове с 1993г. Все нормальные целые. ,,Сделаем мир чище,, это слова Кольта. Инженер был такой.
показати весь коментар
10.02.2026 15:53 Відповісти
що значить давати ? гроші є ? з головою все норм ? робиш дозвіл і купляй
чи тобі треба додому принесли і ще вмовляти щоб забрав безкоштовно?
чи захистити себе можно тільки короткостволом а нарізний карабін для захисту не то ?
показати весь коментар
10.02.2026 11:34 Відповісти
який жах...
показати весь коментар
10.02.2026 11:13 Відповісти
Донецьке бидло воно кругом таке ,дивує коли молоді чоловіки з тих країв ніби переховуются від війни і ніхто їх не залучає в ЗСУ , хоч буває дехто з них співпрацює з ворогом.
показати весь коментар
10.02.2026 11:17 Відповісти
Бидло хоч Київське, хоч донецьке або кримське завжди є бидло. Не треба акцентувати саме на прив'язку до міст. А донецькі пацани ще з 2014р. воювали та проливали кров. За що їм треба бути вдячними, а не цькувати за не знаємо що. Сам то де ховаєшся від мобілізації? Чи співпрацюєш із ворогом. Як у притчі про громче всіх кричить: "вор" саме вор
показати весь коментар
10.02.2026 11:35 Відповісти
Ніхто не звинувачує всіх донецьких ,але як бидло і гопота в 2014 році било і убивало всіх проукраїнських активістів ,як бидло кидалось на військовополонених яких варвари вели вулицями Донецька памятаєм . Бидло є кругом, але саме проросійського бидла яке тягнуло "русский мир" в днр їх 70-80 %.
показати весь коментар
10.02.2026 12:09 Відповісти
Та да, донецькі пацани з 14 -го воювали, тільки почалося це все з тих безголових донецьких пацанів ( було їх набагато більше) які затіяли це бо якийсь Стрелков не потягнув би весь донбас.
показати весь коментар
10.02.2026 14:17 Відповісти
Я не ховаюсь як ти за кордоном, тому думай що пишеш якщо так захищаєш днр .
показати весь коментар
10.02.2026 14:39 Відповісти
якщо вбив усіх, хто був у будинку, то вже ніхто не дізнається чому вбивця так визвірився,
хоч у стані афекту він не був, очевидно, що хтось зачинився від нього, але двері всередині будинка явно не були призначені для захисту від оскаженілого здорового чоловіка із сокирою
показати весь коментар
10.02.2026 11:26 Відповісти
зрозумів, з школи зробили тимчасовий притулок, що ж, налякані люди з інших приміщень школи, перетворених на кімнати, зателефонували у поліцію, яка прибула пізно
показати весь коментар
10.02.2026 11:34 Відповісти
Ми навіть не знаємо, чи є, насправді, вбивцею та людина, яку нам назвали вбивцею. А чи там були ще якісь сторонні люди?
І ми не знаємо про причини конфлікту, та, незнаємо, ким саме той конфлікт був спровокований: підозрюваним, загиблими, чи (раптом) третьою стороною?
В нормі, на це питання мали б дати відповідь слідство та суд. Але, за фактом, часто маємо протилежне - викривлення та перекручення інформації.
показати весь коментар
10.02.2026 13:31 Відповісти
Хто вбивця - відомо, експерти попрацювали на місці трагедії, та й неозброєним оком видно, що у нього руки закривавлені кров'ю жертв, тому й не дивно, що повідомляється про висунення слідчими обвинувачення не підозрюваному у злочині, а зловмиснику. У конспірологію про третю сторону я не вірю.
показати весь коментар
10.02.2026 14:35 Відповісти
Почитав коментарі... одне питання, ви ***....уті?
показати весь коментар
10.02.2026 11:27 Відповісти
Не зветрайте уваги, тут як мінімум 50% сраних кацапськіх провокаторів, а для кацапа найбільша радість це вбивство й поглазувати з трагедії.
показати весь коментар
10.02.2026 12:07 Відповісти
«И на старуху бывает проруха»

рівненська сокира 2.
показати весь коментар
10.02.2026 11:34 Відповісти
Рівненська різня
показати весь коментар
10.02.2026 12:10 Відповісти
Від пенсійного фонду йому буде подяка. А якщо серйозно, то можна людину вивезти з Даунбасу, але Даунбас у ній залишиться назавжди.
показати весь коментар
10.02.2026 11:37 Відповісти
тепер із тимчасово переміщеної особи отримає статус особи з пожиттєвим проживанням в містях не дуже віддалених .
показати весь коментар
10.02.2026 11:41 Відповісти
,,Рєзня сокирою і молотком,, знову на екранах.
показати весь коментар
10.02.2026 11:50 Відповісти
Теперь ему гарантирована крыша на головой и ежемесячное содержание на сумму выше, чем его пенсия. Первое, второе и компот ему обеспечит государство.
показати весь коментар
10.02.2026 11:52 Відповісти
А если деда обзывали биндеровским фашистом?
показати весь коментар
10.02.2026 11:53 Відповісти
сподіваймося, що правосуддя Рівненщини буде на боці України і справедливості..
показати весь коментар
10.02.2026 11:56 Відповісти
Так а що не панаравилось, гуманітарка, чи гроші, чи генератор....Саме що? (Сарк.звич.)

А насправді цих неадекватів і в Євро навалило "загланди", це вони своїм милом замість мізків змащують тих, хто потім пистять "нє фсьо так адназначна"...
показати весь коментар
10.02.2026 12:14 Відповісти
усім більше 60, усі переселенці, питання - чого сидіти в селі в Рівненські області, навіть не містечко чи місто, а не десь в Німеччині чи Данії чи Норвегії, вчити мову, отримувати допомогу, спробувати щось нове?
показати весь коментар
10.02.2026 13:25 Відповісти
а кому вони там потрібні? там молодих робітників потрібно а місця старих там окупували Африка та Близькій Схід
показати весь коментар
10.02.2026 15:21 Відповісти
там приймаються усіх, пенсіонерам поблажка - житло, фін підтримка, мову не змушують вчити, по бажанню, працювати не змушують, грошове забезпечення є, люди отримують підтримку. Просто так не залишать. А кому вони потрібні в Україні? Десь в село заперти і залишити поки один одного не перегризуть. Невже не зрозуміло що ці люди в своїй більшості ніколи не виїзжджали за межі своїх сел-містечок Донбасу? Ось через весь цей стрес таке і відбувається
показати весь коментар
10.02.2026 15:43 Відповісти
Донбабве ******, генетичні ****** кончені, сміття совкове
показати весь коментар
10.02.2026 13:25 Відповісти
Це трагедія,чому вона сталась невідомо.Але одноклітинним все зрозуміло.Чоловіка у 72 рокі вигнали з хати під обстрілами,де він прожив все життя,він лишився майна,родичів,друзів кола спілкування та потрапив у барак з суспільним помешканням та горщіком.Більш держава йому ничого не винна. Крім того,о жахиття, він "східняк","сепар" і кожен місцевий собака на нього мочиться. У нього депресія,він знає,шо поховають його не вдома і часу починати з нуля немає. У такий депресії може трапиться що завгодно.Але якась шляхетна радість - так йому і треба!
показати весь коментар
10.02.2026 14:32 Відповісти
у Покровську наші з мізцевими останнім ділились а ті "бідові" зливали їі підарам, тому давай не будемо тут ля-ля. я бачу ти і сам в депресії
показати весь коментар
10.02.2026 15:19 Відповісти
гуру у вирішенні побутофих конфліктів, ніхто йому даже заперечувати не став.
показати весь коментар
10.02.2026 15:13 Відповісти
Бувають типи які не сиділи самі, але виросли в кримінальному середовищі. Донеччина, куди звозили на шахти звільнених з тюрем та таборів Гулагу десятиліттями, на жаль саме таке місце. Тут варто згадати Чехова який стверджував що якщо в 20 років дурень то вже ніколи не порозумнішає...
показати весь коментар
10.02.2026 15:44 Відповісти
відвезуть ту істоту на дурку зроблять експертизу і виявиться що він давно не дружить з головою . потім буде суд і ту тварюку посадять доживати вік у спецдурдомі . там тепло і електрика є . будуть годувати . одягати поки не здохне . але ж це потрібно було зробити поки він людей не вбив . а воно комусь потрібно перевіряти яких животних привозять і селять разом з нормальними людьми
показати весь коментар
10.02.2026 16:32 Відповісти
Якби двері були не з картону, то може і люди залишилися живі. Тому питання просте: хто і скільки вкрав на облаштуванні цього центру?
показати весь коментар
10.02.2026 17:14 Відповісти
А дід ще живчик. Може йому краще запропонувати контракт у штурми чим у буцегарню.
показати весь коментар
10.02.2026 17:44 Відповісти