9495 відвідувачів онлайн

Євросоюз і Україна "оголосили війну" Угорщині, - Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Брюссель і Україна нібито "оголосили війну" Будапешту після публікації Politico про ідею "вступу в ЄС авансом" для України та можливі механізми обходу угорського вето.

Про це Орбан написав у соцмережі X, повідомляє Цензор.НЕТ.

Він назвав Politico "офіційним виданням брюссельської еліти" та охарактеризував описані у матеріалі ідеї як "найновіший план війни".

"Цей новий план - це відкрите оголошення війни Угорщині. Вони ігнорують рішення угорського народу і збираються усунути угорський уряд будь-якими способами. Вони хочуть приходу до влади партії "Тиса", тому що тоді більше не буде вето, не буде спротиву і ми вже не будемо лишатися за межами їхнього конфлікту", - заявив Орбан.

Прем’єр закликав угорців підтримати його політичну силу на виборах у квітні. "У квітні угорці повинні зупинити їх - на виборчих дільницях. "Фідес" - єдина сила, що стоїть між Угорщиною і правлінням Брюсселя, і єдина гарантія суверенітету Угорщини", - додав він.

  • Нагадаємо, Євросоюз розглядає альтернативні механізми через жорстку позицію Угорщини щодо процедурних рішень з інтеграції України до ЄС.
Топ коментарі
+26
Здохни, шльондра кремлівська.
показати весь коментар
11.02.2026 10:37 Відповісти
+13
А хто у цьому винен? Так ти ж і винен
показати весь коментар
11.02.2026 10:38 Відповісти
+13
їпанат
йди до свого коханого *****
він дасть тобі свого лизака полизати
показати весь коментар
11.02.2026 10:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Здохни, шльондра кремлівська.
показати весь коментар
11.02.2026 10:37 Відповісти
Нехай краще заяве про вихід з Євросоюзу, вони ж воюють, то мадяри його самі винисуть вперед ногами, разом з його партією та різними ********
показати весь коментар
11.02.2026 13:30 Відповісти
Дивно що DGSE або MI6 ще не розібралися с цією жабою.
показати весь коментар
11.02.2026 16:57 Відповісти
А хто у цьому винен? Так ти ж і винен
показати весь коментар
11.02.2026 10:38 Відповісти
Де Нота про об'явлення війни? Її немає. Тому ніхто не винен, що Орбан в галюцинаціях
показати весь коментар
11.02.2026 11:26 Відповісти
Це істерія.
Вибори 12 квітня. За опитуваннями ця мразота пролітає.
Попереду розслідування, суд, конфіскація, зона.
показати весь коментар
11.02.2026 11:28 Відповісти
З Ростова його не дістануть.
показати весь коментар
11.02.2026 11:55 Відповісти
орбан , ти втопиш таку красиву Угорщину в крові , запустивши до неї рашисткі танки !!!
показати весь коментар
11.02.2026 10:38 Відповісти
Він уже "нацарював" собі торбу - як прийдуть кацапи, переїде на Рубльовку, створить "Угорську народну республіку"... Поряд з Асадом і Януковичем...
показати весь коментар
11.02.2026 10:48 Відповісти
це гівно собі у Хатвані собі палац відгрохало такий, шо яник-овоч просто пацан у порівнянні
за цей палац вітя-підхуйловський аж труситься

показати весь коментар
11.02.2026 10:52 Відповісти
Він каже що це свиноферма його батька.
показати весь коментар
11.02.2026 11:57 Відповісти
Хіба обовязково, якщо в приміщенні живуть свині то це свиноферма ?
показати весь коментар
11.02.2026 12:29 Відповісти
і це все на скизджені у Європи грошики вітя нажив
показати весь коментар
11.02.2026 10:53 Відповісти
от дійсно питання - шо робили угорські танки та мотопіхотні підрозділи наприкінці лютого - початку березня 22-го майже на кордоні із Україною? чого чекали та до чого готувалися, на шо сподівалися?
шось вітя ************** ніц за це не бажає розповідати...
показати весь коментар
11.02.2026 11:24 Відповісти
їпанат
йди до свого коханого *****
він дасть тобі свого лизака полизати
показати весь коментар
11.02.2026 10:38 Відповісти
От же ж придурок.
показати весь коментар
11.02.2026 10:39 Відповісти
Потрібно ввести війська в Угорщину і почати знищувати угорських кацапів!
показати весь коментар
11.02.2026 10:39 Відповісти
чиї війська?
показати весь коментар
11.02.2026 10:40 Відповісти
Українські наприклад і якісь європейські щоб взяти під контроль Угорщину!
показати весь коментар
11.02.2026 10:50 Відповісти
тобто напад на країну-члена НАТО?
може ще й на Польщу напасти, шоби два рази не вставати, бо Навроцький по відношенню до України троха не так себе поводить, Бандеру ненавидить?
показати весь коментар
11.02.2026 10:55 Відповісти
Польща - це друг і найближчий союзник України, навіть не дивлячись на розбіжності у історії чи політиці, а Угорщина - це ворог і кацапстанський сателіт який повинен бути знищений!
показати весь коментар
11.02.2026 10:58 Відповісти
повторю питання: а як НАТО? підтримає напад на свого члена?
показати весь коментар
11.02.2026 11:18 Відповісти
Так само якби підтримало напад кацапстану на члена НАТО!
показати весь коментар
11.02.2026 11:27 Відповісти
Галоперидол скінчився?
показати весь коментар
11.02.2026 11:04 Відповісти
*********!
показати весь коментар
11.02.2026 11:31 Відповісти
Ну, це очевидно - війська повинні бути введені кацапські. Як показала новітня історія - найкраще знищують прокацапську наволоч у будь-якій місцевості самі кацапи. Правда, відряджаючі їх на штурми українських посадок, але це вже наслідок "використання дармового ресурсу". Тож угорські під-кацапи будуть ефективно знищені кацапами в штурмах міст Чехії, Австрії та Німеччини.
показати весь коментар
11.02.2026 12:34 Відповісти
Ти з польші будеш наступати .. Ми тебе впізнаєм по кельмі в правій руці🤣🤣🤣
показати весь коментар
11.02.2026 10:59 Відповісти
Ну так свали подальше с Евросоюза подальше,например в тайожний союз.
показати весь коментар
11.02.2026 10:40 Відповісти
Яке ж воно кончене...
показати весь коментар
11.02.2026 10:40 Відповісти
не Угорщині, а проросійським чортам
показати весь коментар
11.02.2026 10:40 Відповісти
телепень. )
показати весь коментар
11.02.2026 10:40 Відповісти
Мабуть таки це чувирло прокацапське просре вибори.
показати весь коментар
11.02.2026 10:41 Відповісти
Дай Боже шоб ваши слова та Богові у вуха. Кіча його вже зачекалась.
показати весь коментар
11.02.2026 10:43 Відповісти
Втече на болота. Усе лайно пливе в кацапстан. Аксіома.
показати весь коментар
11.02.2026 10:45 Відповісти
Тікать буде через Київ чи через Варшаву або Анкару?
показати весь коментар
11.02.2026 11:05 Відповісти
А шо таке? Всрався вітя? Аа Україна ще і не починала.
І взагалі, вітя, коли чмо довго та нудно випрашує люлей то він іх завжди отримує.
показати весь коментар
11.02.2026 10:42 Відповісти
у цього підара завжди, усю дорогу уся його політична кар'єра та виборчі програми були побудовані на відвертій ненависті та ворожнечі до України та Українців
ніц із цим хандоном штопаним вже поробиш, це уся його політична програма
показати весь коментар
11.02.2026 10:44 Відповісти
Ти не повіриш, але колись дуже давно Орбан говорив повністю протилежне і виступав за Україну в ЕС.
показати весь коментар
11.02.2026 11:41 Відповісти
дуже, дуже, дуже сумнівна слизька приязнь до України, суто ситуативна

https://ipress.ua/news/orban_zapevnyaie_ugorshchyna_pidtrymuie_maybutnie_ukrainy_a_ne_viyny_376112.html
показати весь коментар
11.02.2026 11:44 Відповісти
Хто вороги Угорщини - з тим Орбан визначився.

Хай би ще й друзів назвав відверто.
показати весь коментар
11.02.2026 10:45 Відповісти
Хотів сказати, що ху...ло, а потім зрозумів, що він господар орбанутого
показати весь коментар
11.02.2026 10:49 Відповісти
Цікаво, куди цигани з балатону будуть бігти?
У Францію чи Італію?
показати весь коментар
11.02.2026 10:46 Відповісти
Не Угорщині, а орбану і його прислузі.
показати весь коментар
11.02.2026 10:46 Відповісти
Бозє бозє, як страшна жіть... Тікай, Вітьо
показати весь коментар
11.02.2026 10:46 Відповісти
показати весь коментар
11.02.2026 11:30 Відповісти
Це знову реклама проплачена ху....лом, чи останній мозок на гроші проміняв
показати весь коментар
11.02.2026 10:47 Відповісти
А може ти ти нам об'явив війну?
показати весь коментар
11.02.2026 10:48 Відповісти
"Фідес" - єдина сила, що стоїть між Угорщиною і правлінням Брюсселя"

мазохизм, не? выйди из евросоюза и никому и нигде не надо будет стоять
показати весь коментар
11.02.2026 10:49 Відповісти
То виходь з такого поганого Євросоюзу, хто тебе там тримає?
Будеш сам собі хазяїн, ніякий Брюссель не впливатиме на розвиток та процвітання твоєї країни
показати весь коментар
11.02.2026 10:49 Відповісти
Угорцям загрожує тільки погань, яка отримує від терористів кошти! Якщо угорці це побачать, то ця погань вилетить на московію першим же рейсом!
показати весь коментар
11.02.2026 10:50 Відповісти
Орбан -- угорське перевтілення *****: слово в слово каже те ж саме, що й *****.
показати весь коментар
11.02.2026 10:51 Відповісти
Мадяри, коли ви вже цю жабу відправите в болото? Може в цьому квітні у вас вийде, дасть Бог.
показати весь коментар
11.02.2026 10:52 Відповісти
Гарно,що не наголосив,що Україна напала на рашу.....
показати весь коментар
11.02.2026 10:55 Відповісти
Это ***** ведёт войну с Украиной и Европой через ********** гниды орбана!
показати весь коментар
11.02.2026 10:57 Відповісти
А росія та угорщина - ЄС та Україні.
показати весь коментар
11.02.2026 11:03 Відповісти
вітя, не зволікай, проси у пуйла захисту як у 1956-му.
показати весь коментар
11.02.2026 11:06 Відповісти
До весни ще два з половиною тижні, а в цього придурка весняне загострення.
показати весь коментар
11.02.2026 11:06 Відповісти
Тільки одне питання: якому відсотку "лохтората" це "зайде"?
показати весь коментар
11.02.2026 11:08 Відповісти
чимало мадяр за *********, на жаль...
хтілося б вірити, шо не більшість
скоро будемо бачити
показати весь коментар
11.02.2026 11:30 Відповісти
Невгамовний дибіл цей орбан
показати весь коментар
11.02.2026 11:19 Відповісти
Ця рашистська сволота має бути усунена від влади (як мінімум). Заради Угорщини та всієї Європи.
показати весь коментар
11.02.2026 11:19 Відповісти
"оголосили війну Угорщині"?
та ну! і скільки вже угорських солдат полягло на полі бою?
аж цілий НОЛЬ! ХАХАХ! ось так-от "війна"...
показати весь коментар
11.02.2026 11:22 Відповісти
бажання підняти з підлоги свій упавший рейтінг
показати весь коментар
11.02.2026 11:28 Відповісти
Значить, Угорщина має оголосити про вихід із Євросоюзу.
показати весь коментар
11.02.2026 11:37 Відповісти
що цікаво, що кожного разу його стратегія виявлялася успішною. Соупадєніє?
показати весь коментар
11.02.2026 11:40 Відповісти
От якби наші спецслужби діяли як моссад і влаштовували "нещасні випадки" подібним ідіотам по всьому світу.
показати весь коментар
11.02.2026 11:42 Відповісти
Я оце собі думаю, шо це якось пов'язано з тим, що я ніразу небачив його у шапці...
показати весь коментар
11.02.2026 11:47 Відповісти
...що плять .чурбан мадярський в БУДАПЕШТІ БЛЕКАУТ І ЛЮДИ ЗАМЕРЗАЮТЬ ЯК В КИЄВІ...ЧМО
показати весь коментар
11.02.2026 12:10 Відповісти
То хай виходить з ЄС. Бо гавкає для рейтингу, але мадяри з ЄС виходити не забажають.
показати весь коментар
11.02.2026 12:38 Відповісти
Вийди з хати,негідник
показати весь коментар
11.02.2026 12:52 Відповісти
Біднесенький (сарказм)!!! Він так довго мостився на цьому стільці, обладнював його, прикрашав сусальним золотом та всілякими витребеньками (на кшталт отої свинячої ферми батька, яка насправді Вітін палац з палаців), і навіть не помітив, що цей стілець (цілий трон!) стоїть на лайні, та ще й ніжки в нього підпилені (самим орбаном та його сійяртами).
А тепер цей трон захитався і ось-ось розвалиться. Ось воно й метушиться. Бо кому ж до вподоби опинитися у лайні, та ще й дупу собі відбити.

На минулих виборах Вітьок залякав угорців вже розпочатою рашкою війною: ось, бачите, що у сусідів коїться?! А я такий молодець, що тільки я зможу і з хутіним домовитися, і через Україну газ одержувати. Зі мною будете ситі, п'яні, і ніс у тютюні. І перелякані угорці вчепилися за той Фідес, як за рятівне коло. А зараз, мабуть, вже роздивилися. І рознесуть у квітні той стілець на дрібні друзки. Сподіваюсь...
показати весь коментар
11.02.2026 12:57 Відповісти
корону поправь, чудило🤣
показати весь коментар
11.02.2026 12:58 Відповісти
Ну то виходь щз ЄС, віддай все що в Угорщину вклали за 25 років і гуляй.
показати весь коментар
11.02.2026 13:06 Відповісти
Нагадую вкотре - кацапська нафта , територією України , йому й досі справно постачається !
показати весь коментар
11.02.2026 14:03 Відповісти
Але ж гад, каже, що Євросоюз оголосив війну Угорщині (ну, ладно, якби тільки Україна...) - так чого він не оголосить зустрічну війну Євросоюзу і демонтстративно не вийде з нього?
Чого в його передвиборчій програмі на квітневі вибори нема такого пункту?
показати весь коментар
11.02.2026 14:34 Відповісти
https://uainfo.org/blognews/1770820409-polshcha-hoche-pozbaviti-ugorshchinu-prava-golosu-v-es.html Польща хоче позбавити Угорщину права голосу в ЄС
Міністр юстиції Польщі Вальдемар Журек виступив за позбавлення Угорщини права голосу у ЄС через те, що вона надала притулок ексміністру Збігнєву Зьобро, якому висунуто десятки звинувачень, повідомляє https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ukarza-wegry-za-decyzje-w-sprawie-zbigniewa-ziobry-opcja-atomowa/p3s2b0e Onet.
Журек запропонував "ядерний" варіант відповіді на дії Угорщини - позбавити Будапешт права голосу, а потім взагалі розглянути можливість виключення країни зі складу Євросоюзу.
"Є ядерний варіант - призупинення права голосу, а потім виключення з Союзу. Всі втомилися від Угорщини та її поведінки", - зазначив Журек.
Водночас посадовець пропонує зосередитися на тому, щоб оштрафувати Угорщину за невиконання європейського ордера на арешт ексміністра юстиції Польщі Збігнєва Зьобро.
"Я доручив Міністерству юстиції проаналізувати можливість оскарження дій Угорщини, а саме порушення європейського ордера на арешт. Це питання має бути передане до Суду ЄС", - наголосив міністр.
показати весь коментар
11.02.2026 16:49 Відповісти