8582 відвідувача онлайн

Євросоюз і Україна "оголосили війну" Угорщині, - Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Брюссель і Україна нібито "оголосили війну" Будапешту після публікації Politico про ідею "вступу в ЄС авансом" для України та можливі механізми обходу угорського вето.

Про це Орбан написав у соцмережі X, повідомляє Цензор.НЕТ.

Він назвав Politico "офіційним виданням брюссельської еліти" та охарактеризував описані у матеріалі ідеї як "найновіший план війни".

"Цей новий план - це відкрите оголошення війни Угорщині. Вони ігнорують рішення угорського народу і збираються усунути угорський уряд будь-якими способами. Вони хочуть приходу до влади партії "Тиса", тому що тоді більше не буде вето, не буде спротиву і ми вже не будемо лишатися за межами їхнього конфлікту", - заявив Орбан.

Прем’єр закликав угорців підтримати його політичну силу на виборах у квітні. "У квітні угорці повинні зупинити їх - на виборчих дільницях. "Фідес" - єдина сила, що стоїть між Угорщиною і правлінням Брюсселя, і єдина гарантія суверенітету Угорщини", - додав він.

  • Нагадаємо, Євросоюз розглядає альтернативні механізми через жорстку позицію Угорщини щодо процедурних рішень з інтеграції України до ЄС.
Топ коментарі
+28
Здохни, шльондра кремлівська.
показати весь коментар
11.02.2026 10:37 Відповісти
+15
їпанат
йди до свого коханого *****
він дасть тобі свого лизака полизати
показати весь коментар
11.02.2026 10:38 Відповісти
+15
Він уже "нацарював" собі торбу - як прийдуть кацапи, переїде на Рубльовку, створить "Угорську народну республіку"... Поряд з Асадом і Януковичем...
показати весь коментар
11.02.2026 10:48 Відповісти

Завантаження...