9517 посетителей онлайн

Евросоюз и Украина "объявили войну" Венгрии, - Орбан

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан заявил, что Брюссель и Украина якобы "объявили войну" Будапешту после публикации Politico об идее "вступления в ЕС авансом" для Украины и возможных механизмах обхода венгерского вето.

Об этом Орбан написал в соцсети X, сообщает Цензор.НЕТ.

Он назвал Politico "официальным изданием брюссельской элиты" и охарактеризовал описанные в материале идеи как "новейший план войны".

"Этот новый план - это открытое объявление войны Венгрии. Они игнорируют решение венгерского народа и собираются устранить венгерское правительство любыми способами. Они хотят прихода к власти партии "Тиса", потому что тогда больше не будет вето, не будет сопротивления и мы уже не будем оставаться за пределами их конфликта", - заявил Орбан.

Премьер призвал венгров поддержать его политическую силу на выборах в апреле. "В апреле венгры должны остановить их - на избирательных участках. "Фидес" - единственная сила, стоящая между Венгрией и правлением Брюсселя, и единственная гарантия суверенитета Венгрии", - добавил он.

  • Напомним, Евросоюз рассматривает альтернативные механизмы из-за жесткой позиции Венгрии по процедурным решениям по интеграции Украины в ЕС.
Топ комментарии
+26
Здохни, шльондра кремлівська.
показать весь комментарий
11.02.2026 10:37 Ответить
+14
їпанат
йди до свого коханого *****
він дасть тобі свого лизака полизати
показать весь комментарий
11.02.2026 10:38 Ответить
+14
Він уже "нацарював" собі торбу - як прийдуть кацапи, переїде на Рубльовку, створить "Угорську народну республіку"... Поряд з Асадом і Януковичем...
показать весь комментарий
11.02.2026 10:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Здохни, шльондра кремлівська.
показать весь комментарий
11.02.2026 10:37 Ответить
Нехай краще заяве про вихід з Євросоюзу, вони ж воюють, то мадяри його самі винисуть вперед ногами, разом з його партією та різними ********
показать весь комментарий
11.02.2026 13:30 Ответить
Дивно що DGSE або MI6 ще не розібралися с цією жабою.
показать весь комментарий
11.02.2026 16:57 Ответить
А хто у цьому винен? Так ти ж і винен
показать весь комментарий
11.02.2026 10:38 Ответить
Де Нота про об'явлення війни? Її немає. Тому ніхто не винен, що Орбан в галюцинаціях
показать весь комментарий
11.02.2026 11:26 Ответить
Це істерія.
Вибори 12 квітня. За опитуваннями ця мразота пролітає.
Попереду розслідування, суд, конфіскація, зона.
показать весь комментарий
11.02.2026 11:28 Ответить
З Ростова його не дістануть.
показать весь комментарий
11.02.2026 11:55 Ответить
орбан , ти втопиш таку красиву Угорщину в крові , запустивши до неї рашисткі танки !!!
показать весь комментарий
11.02.2026 10:38 Ответить
Він уже "нацарював" собі торбу - як прийдуть кацапи, переїде на Рубльовку, створить "Угорську народну республіку"... Поряд з Асадом і Януковичем...
показать весь комментарий
11.02.2026 10:48 Ответить
це гівно собі у Хатвані собі палац відгрохало такий, шо яник-овоч просто пацан у порівнянні
за цей палац вітя-підхуйловський аж труситься

показать весь комментарий
11.02.2026 10:52 Ответить
Він каже що це свиноферма його батька.
показать весь комментарий
11.02.2026 11:57 Ответить
Хіба обовязково, якщо в приміщенні живуть свині то це свиноферма ?
показать весь комментарий
11.02.2026 12:29 Ответить
і це все на скизджені у Європи грошики вітя нажив
показать весь комментарий
11.02.2026 10:53 Ответить
от дійсно питання - шо робили угорські танки та мотопіхотні підрозділи наприкінці лютого - початку березня 22-го майже на кордоні із Україною? чого чекали та до чого готувалися, на шо сподівалися?
шось вітя ************** ніц за це не бажає розповідати...
показать весь комментарий
11.02.2026 11:24 Ответить
їпанат
йди до свого коханого *****
він дасть тобі свого лизака полизати
показать весь комментарий
11.02.2026 10:38 Ответить
От же ж придурок.
показать весь комментарий
11.02.2026 10:39 Ответить
Потрібно ввести війська в Угорщину і почати знищувати угорських кацапів!
показать весь комментарий
11.02.2026 10:39 Ответить
чиї війська?
показать весь комментарий
11.02.2026 10:40 Ответить
Українські наприклад і якісь європейські щоб взяти під контроль Угорщину!
показать весь комментарий
11.02.2026 10:50 Ответить
тобто напад на країну-члена НАТО?
може ще й на Польщу напасти, шоби два рази не вставати, бо Навроцький по відношенню до України троха не так себе поводить, Бандеру ненавидить?
показать весь комментарий
11.02.2026 10:55 Ответить
Польща - це друг і найближчий союзник України, навіть не дивлячись на розбіжності у історії чи політиці, а Угорщина - це ворог і кацапстанський сателіт який повинен бути знищений!
показать весь комментарий
11.02.2026 10:58 Ответить
повторю питання: а як НАТО? підтримає напад на свого члена?
показать весь комментарий
11.02.2026 11:18 Ответить
Так само якби підтримало напад кацапстану на члена НАТО!
показать весь комментарий
11.02.2026 11:27 Ответить
Галоперидол скінчився?
показать весь комментарий
11.02.2026 11:04 Ответить
*********!
показать весь комментарий
11.02.2026 11:31 Ответить
Ну, це очевидно - війська повинні бути введені кацапські. Як показала новітня історія - найкраще знищують прокацапську наволоч у будь-якій місцевості самі кацапи. Правда, відряджаючі їх на штурми українських посадок, але це вже наслідок "використання дармового ресурсу". Тож угорські під-кацапи будуть ефективно знищені кацапами в штурмах міст Чехії, Австрії та Німеччини.
показать весь комментарий
11.02.2026 12:34 Ответить
Ти з польші будеш наступати .. Ми тебе впізнаєм по кельмі в правій руці🤣🤣🤣
показать весь комментарий
11.02.2026 10:59 Ответить
Ну так свали подальше с Евросоюза подальше,например в тайожний союз.
показать весь комментарий
11.02.2026 10:40 Ответить
Яке ж воно кончене...
показать весь комментарий
11.02.2026 10:40 Ответить
не Угорщині, а проросійським чортам
показать весь комментарий
11.02.2026 10:40 Ответить
телепень. )
показать весь комментарий
11.02.2026 10:40 Ответить
Мабуть таки це чувирло прокацапське просре вибори.
показать весь комментарий
11.02.2026 10:41 Ответить
Дай Боже шоб ваши слова та Богові у вуха. Кіча його вже зачекалась.
показать весь комментарий
11.02.2026 10:43 Ответить
Втече на болота. Усе лайно пливе в кацапстан. Аксіома.
показать весь комментарий
11.02.2026 10:45 Ответить
Тікать буде через Київ чи через Варшаву або Анкару?
показать весь комментарий
11.02.2026 11:05 Ответить
А шо таке? Всрався вітя? Аа Україна ще і не починала.
І взагалі, вітя, коли чмо довго та нудно випрашує люлей то він іх завжди отримує.
показать весь комментарий
11.02.2026 10:42 Ответить
у цього підара завжди, усю дорогу уся його політична кар'єра та виборчі програми були побудовані на відвертій ненависті та ворожнечі до України та Українців
ніц із цим хандоном штопаним вже поробиш, це уся його політична програма
показать весь комментарий
11.02.2026 10:44 Ответить
Ти не повіриш, але колись дуже давно Орбан говорив повністю протилежне і виступав за Україну в ЕС.
показать весь комментарий
11.02.2026 11:41 Ответить
дуже, дуже, дуже сумнівна слизька приязнь до України, суто ситуативна

https://ipress.ua/news/orban_zapevnyaie_ugorshchyna_pidtrymuie_maybutnie_ukrainy_a_ne_viyny_376112.html
показать весь комментарий
11.02.2026 11:44 Ответить
Хто вороги Угорщини - з тим Орбан визначився.

Хай би ще й друзів назвав відверто.
показать весь комментарий
11.02.2026 10:45 Ответить
Хотів сказати, що ху...ло, а потім зрозумів, що він господар орбанутого
показать весь комментарий
11.02.2026 10:49 Ответить
Цікаво, куди цигани з балатону будуть бігти?
У Францію чи Італію?
показать весь комментарий
11.02.2026 10:46 Ответить
Не Угорщині, а орбану і його прислузі.
показать весь комментарий
11.02.2026 10:46 Ответить
Бозє бозє, як страшна жіть... Тікай, Вітьо
показать весь комментарий
11.02.2026 10:46 Ответить
показать весь комментарий
11.02.2026 11:30 Ответить
Це знову реклама проплачена ху....лом, чи останній мозок на гроші проміняв
показать весь комментарий
11.02.2026 10:47 Ответить
А може ти ти нам об'явив війну?
показать весь комментарий
11.02.2026 10:48 Ответить
"Фідес" - єдина сила, що стоїть між Угорщиною і правлінням Брюсселя"

мазохизм, не? выйди из евросоюза и никому и нигде не надо будет стоять
показать весь комментарий
11.02.2026 10:49 Ответить
То виходь з такого поганого Євросоюзу, хто тебе там тримає?
Будеш сам собі хазяїн, ніякий Брюссель не впливатиме на розвиток та процвітання твоєї країни
показать весь комментарий
11.02.2026 10:49 Ответить
Угорцям загрожує тільки погань, яка отримує від терористів кошти! Якщо угорці це побачать, то ця погань вилетить на московію першим же рейсом!
показать весь комментарий
11.02.2026 10:50 Ответить
Орбан -- угорське перевтілення *****: слово в слово каже те ж саме, що й *****.
показать весь комментарий
11.02.2026 10:51 Ответить
Мадяри, коли ви вже цю жабу відправите в болото? Може в цьому квітні у вас вийде, дасть Бог.
показать весь комментарий
11.02.2026 10:52 Ответить
Гарно,що не наголосив,що Україна напала на рашу.....
показать весь комментарий
11.02.2026 10:55 Ответить
Это ***** ведёт войну с Украиной и Европой через ********** гниды орбана!
показать весь комментарий
11.02.2026 10:57 Ответить
А росія та угорщина - ЄС та Україні.
показать весь комментарий
11.02.2026 11:03 Ответить
вітя, не зволікай, проси у пуйла захисту як у 1956-му.
показать весь комментарий
11.02.2026 11:06 Ответить
До весни ще два з половиною тижні, а в цього придурка весняне загострення.
показать весь комментарий
11.02.2026 11:06 Ответить
Тільки одне питання: якому відсотку "лохтората" це "зайде"?
показать весь комментарий
11.02.2026 11:08 Ответить
чимало мадяр за *********, на жаль...
хтілося б вірити, шо не більшість
скоро будемо бачити
показать весь комментарий
11.02.2026 11:30 Ответить
Невгамовний дибіл цей орбан
показать весь комментарий
11.02.2026 11:19 Ответить
Ця рашистська сволота має бути усунена від влади (як мінімум). Заради Угорщини та всієї Європи.
показать весь комментарий
11.02.2026 11:19 Ответить
"оголосили війну Угорщині"?
та ну! і скільки вже угорських солдат полягло на полі бою?
аж цілий НОЛЬ! ХАХАХ! ось так-от "війна"...
показать весь комментарий
11.02.2026 11:22 Ответить
бажання підняти з підлоги свій упавший рейтінг
показать весь комментарий
11.02.2026 11:28 Ответить
Значить, Угорщина має оголосити про вихід із Євросоюзу.
показать весь комментарий
11.02.2026 11:37 Ответить
що цікаво, що кожного разу його стратегія виявлялася успішною. Соупадєніє?
показать весь комментарий
11.02.2026 11:40 Ответить
От якби наші спецслужби діяли як моссад і влаштовували "нещасні випадки" подібним ідіотам по всьому світу.
показать весь комментарий
11.02.2026 11:42 Ответить
Я оце собі думаю, шо це якось пов'язано з тим, що я ніразу небачив його у шапці...
показать весь комментарий
11.02.2026 11:47 Ответить
...що плять .чурбан мадярський в БУДАПЕШТІ БЛЕКАУТ І ЛЮДИ ЗАМЕРЗАЮТЬ ЯК В КИЄВІ...ЧМО
показать весь комментарий
11.02.2026 12:10 Ответить
То хай виходить з ЄС. Бо гавкає для рейтингу, але мадяри з ЄС виходити не забажають.
показать весь комментарий
11.02.2026 12:38 Ответить
Вийди з хати,негідник
показать весь комментарий
11.02.2026 12:52 Ответить
Біднесенький (сарказм)!!! Він так довго мостився на цьому стільці, обладнював його, прикрашав сусальним золотом та всілякими витребеньками (на кшталт отої свинячої ферми батька, яка насправді Вітін палац з палаців), і навіть не помітив, що цей стілець (цілий трон!) стоїть на лайні, та ще й ніжки в нього підпилені (самим орбаном та його сійяртами).
А тепер цей трон захитався і ось-ось розвалиться. Ось воно й метушиться. Бо кому ж до вподоби опинитися у лайні, та ще й дупу собі відбити.

На минулих виборах Вітьок залякав угорців вже розпочатою рашкою війною: ось, бачите, що у сусідів коїться?! А я такий молодець, що тільки я зможу і з хутіним домовитися, і через Україну газ одержувати. Зі мною будете ситі, п'яні, і ніс у тютюні. І перелякані угорці вчепилися за той Фідес, як за рятівне коло. А зараз, мабуть, вже роздивилися. І рознесуть у квітні той стілець на дрібні друзки. Сподіваюсь...
показать весь комментарий
11.02.2026 12:57 Ответить
корону поправь, чудило🤣
показать весь комментарий
11.02.2026 12:58 Ответить
Ну то виходь щз ЄС, віддай все що в Угорщину вклали за 25 років і гуляй.
показать весь комментарий
11.02.2026 13:06 Ответить
Нагадую вкотре - кацапська нафта , територією України , йому й досі справно постачається !
показать весь комментарий
11.02.2026 14:03 Ответить
Але ж гад, каже, що Євросоюз оголосив війну Угорщині (ну, ладно, якби тільки Україна...) - так чого він не оголосить зустрічну війну Євросоюзу і демонтстративно не вийде з нього?
Чого в його передвиборчій програмі на квітневі вибори нема такого пункту?
показать весь комментарий
11.02.2026 14:34 Ответить
https://uainfo.org/blognews/1770820409-polshcha-hoche-pozbaviti-ugorshchinu-prava-golosu-v-es.html Польща хоче позбавити Угорщину права голосу в ЄС
Міністр юстиції Польщі Вальдемар Журек виступив за позбавлення Угорщини права голосу у ЄС через те, що вона надала притулок ексміністру Збігнєву Зьобро, якому висунуто десятки звинувачень, повідомляє https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ukarza-wegry-za-decyzje-w-sprawie-zbigniewa-ziobry-opcja-atomowa/p3s2b0e Onet.
Журек запропонував "ядерний" варіант відповіді на дії Угорщини - позбавити Будапешт права голосу, а потім взагалі розглянути можливість виключення країни зі складу Євросоюзу.
"Є ядерний варіант - призупинення права голосу, а потім виключення з Союзу. Всі втомилися від Угорщини та її поведінки", - зазначив Журек.
Водночас посадовець пропонує зосередитися на тому, щоб оштрафувати Угорщину за невиконання європейського ордера на арешт ексміністра юстиції Польщі Збігнєва Зьобро.
"Я доручив Міністерству юстиції проаналізувати можливість оскарження дій Угорщини, а саме порушення європейського ордера на арешт. Це питання має бути передане до Суду ЄС", - наголосив міністр.
показать весь комментарий
11.02.2026 16:49 Ответить