3367 відвідувачів онлайн

Україна підвищить ефективність ППО, ухваливши нові рішення, - Сирський

Посилення ППО: Сирський розповів про нові рішення

Україна підвищуватиме ефективність протиповітряної оборони. Командування ухвалить необхідні рішення.

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

За словами Сирського, стійкість системи ППО залежить, зокрема, від ритмічного постачання засобів ураження, технологізації, ефективних кадрових та управлінських рішень, здатності швидко адаптуватися до нових викликів, відмови від застарілих бюрократичних практик.

"Протягом останніх двох років ефективність ППО тримається на рівні близько 74%. Цей відсоток намагаємось збільшити завдяки інноваціям. Щоденно противник застосовує від 100 до 200 ударних БпЛА типу Shahed та періодично здійснює масовані ракетно-авіаційні удари", - розповів він.

Головком зауважив, що в умовах складної погоди основним і найбільш ефективним засобом залишаються зенітні ракетні війська, які є всепогодними. За сприятливих погодних умов активно залучаються авіація, вертольоти та дрони-перехоплювачі.

"Це дозволяє знищувати 70 відсотків, а подекуди й більше, усіх засобів повітряного нападу", - додав він.

Ефективність ППО

За словами Сирського, наразі триває комплекс організаційних заходів:

  • планується перерозподіл функцій між зенітними ракетними військами та новим родом військ, який відповідатиме за прикриття важливих об’єктів;
  • нарощується чисельність і якість дронів-перехоплювачів;
  • відбувається активна взаємодія з партнерами для вирішення проблеми дефіциту ракет до зенітних ракетних комплексів і винищувальної авіації.
Топ коментарі
+16
рішеннями ракети не зіб'єш
показати весь коментар
12.02.2026 10:57 Відповісти
+16
Спочатку Сирський розформовує МВГ і відправляє в штурмовики, а потім говорить про нові рішення і посилення..
показати весь коментар
12.02.2026 10:59 Відповісти
+14
нові рішення ))) ..від руснявого сирка з батьками на паРаші

замість двушечки на маскву полетять десяточки?
показати весь коментар
12.02.2026 10:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нові рішення ))) ..від руснявого сирка з батьками на паРаші

замість двушечки на маскву полетять десяточки?
показати весь коментар
12.02.2026 10:56 Відповісти
Саме гарне рішення- на цугундер та ешафот всю цю зелено-зрадницьку шоблу *****,тварі конченні прозасідавшиєся. Рішення вони, суки , на п*ятому році війни приймають.
Не вдалось одразу зеленим покидькам здати країну ворогу в 2022р. завдяки ЗСУ та Залужному і патріотичному народу, так вони кожен день , мразі, разом з русньою, знищують Украіну, іі людей, іі економіку. Кого не зачепи в цьому грьобаному зеленому шапіто- всі пов*язані по самі вуха з рашкою- двушечками, роботою на фсб, тонами золота ,бізнесом, я вже не кажу про родичей, нерухомість, та тотальну космічну корупцію (мабуть на благо Батьківщини, а батьківщина -московія)
Довіри нема до жодної зеленої падли. Поки вони нищать страну- перспективи в нас 0.
І ще раз окремо дякую "мутрому наріду". Сподіваюсь прокляття паде на вашу голову.
показати весь коментар
12.02.2026 11:46 Відповісти
рішеннями ракети не зіб'єш
показати весь коментар
12.02.2026 10:57 Відповісти
показати весь коментар
12.02.2026 11:02 Відповісти
А пан цілий генерал стверджує,, що саме ріщення і є ключ до сильної ППО.
Цікаво, а чому пан генерал так пізно такі чудові і потужні рішення приймає? А раніше не можна було? То на збитки, чи просто на сигареті до того був.
показати весь коментар
12.02.2026 11:23 Відповісти
які "рішення" ухвалить Україна..?! щоб безугла повернула вилучені в 2019-му клістрони?? чи ще є щось??
показати весь коментар
12.02.2026 10:57 Відповісти
Британія виділить Україні ще 500 млн фунтів на посилення ППО
показати весь коментар
12.02.2026 10:59 Відповісти
Спочатку Сирський розформовує МВГ і відправляє в штурмовики, а потім говорить про нові рішення і посилення..
показати весь коментар
12.02.2026 10:59 Відповісти
та це ж і є "нові рішення".. руснявий сирок просто вже не знає чим ще напаскудити
показати весь коментар
12.02.2026 11:01 Відповісти
Скільки язиком не матляй, а ефективності від цього нуль! Може, проблема в компетентності Верховного головнокомандувача та головнокомандувача?
показати весь коментар
12.02.2026 11:03 Відповісти
Все у майбутньому часі, обіцянки-цяцянки.
показати весь коментар
12.02.2026 11:05 Відповісти
ППО, покращись, аць-два!
показати весь коментар
12.02.2026 11:07 Відповісти
результат цих рішень скоро побачимо
показати весь коментар
12.02.2026 11:07 Відповісти
О, так це виявляється нам невистачає нових рішень. Не комплексів ППО, не протиракет, не дронів-перехоплювачів, не людей в мобільних группах, а нових рішень!
показати весь коментар
12.02.2026 11:08 Відповісти
треба просто перестати... не приймати рішення
показати весь коментар
12.02.2026 11:12 Відповісти
"А ви, як не сідайте, Все в музиканти не годіться."
показати весь коментар
12.02.2026 11:14 Відповісти
Скільки живу не знав, що ухваленням нових рішень(болтологієжю) система ППО в рази стає кращою. Можливо тоді потрібно більше провести селекторів і Ставок і відосиків Верховним?
показати весь коментар
12.02.2026 11:17 Відповісти
Тобто ці рішення ще тільки колись будуть прийняті в ще невідомо які напевно! Але Зелю він влаштовує, бо в нього не такі високі рейтинги, як були у Залужного. Спецом тримає кацапа-зрадника на посаді ГК, який відверто і неприкрито шкодить Україні своїми військовими авантюрами і розвалом роботи ППО!
показати весь коментар
12.02.2026 11:18 Відповісти
Переставим кроваті!
показати весь коментар
12.02.2026 11:19 Відповісти
зберемо стопітсоту нараду, накажемо стрілочників та доповімо що рішення узгоджені, готуємо нові наради та нові потужні рішення...
показати весь коментар
12.02.2026 11:20 Відповісти
А раньше шо не было такой задачи??
показати весь коментар
12.02.2026 11:21 Відповісти
Хто заважав виконувати все те, про що він наговорив на початку статті?
показати весь коментар
12.02.2026 11:22 Відповісти
невже ракети будемо випускати для петріотів та іріс-т?
показати весь коментар
12.02.2026 11:34 Відповісти
Залужный воевал и освобождал Украину, а не ****** каждый день. А этот совковый хенерал не воюет, а за кресло держится. При нем штаб его жополизов больше чем пехоты на передке и большинство перекладывает бумажки и получает ордена и медали.
показати весь коментар
12.02.2026 11:41 Відповісти
4 роки війни,терору,знищення інфраструктури і Україна тільки тепер прийме рішення, щоб підвищити ефективність ППО.Не знаєш чи сміятись,чи плакати? Треба було 4 роки війни,знищень,вбивств щоб посилювати ППО.Пане генерал бери за жабри,за яблучка Верховного,хай не буде статистом і працює на збільшенні систем протиповітряної оборони,ракет,а то він вже зібрався експортувати дрони перехоплювачі,коли в прифронтових містах взагалі нічого або майже нічого не збивається.
показати весь коментар
12.02.2026 11:45 Відповісти
После этого пэтриоты начнут сами размножаться, в ракеты почковаться в три раза быстрее. )
показати весь коментар
12.02.2026 11:54 Відповісти
Ппо ставай краЩЕ! РАЗ, ДВА!!
показати весь коментар
12.02.2026 12:04 Відповісти
тупий і бездарний керівник вміє тільки дупу лизати зеленому мерзотникові
показати весь коментар
12.02.2026 12:06 Відповісти
Шахеди та інший дроново-ракетний непотріб практично безкарно залітає в Україну через Сумську, Чернігівську, Харківську області і потім розлітається всюди. ОВА не можуть, а може і не хочуть займатись цією проблемою, вважаючи, що це не їх діло.І так частково і є, але на цю проблему плюють і в ОВА, і в МО, і у президента, а потім гоняють за шахедами на F16, або витрачають на них дефіцитні ракети. Дуже мало використовуються дрони-перехоплювачі в прифронтових областях, строчать з кулеметів, з результативністю близько до нуля, мобільні группи. Тому висять над Сумами рашистські розвідникі цілими днями, нагло кружляють шахеди, гербери, молнії, роздумуючи куди летіти далі. Рішення лежать на поверхні, якщо хтось надумає цю проблему вирішувать, а не займатись конферансом війни, та ударів ворога.
показати весь коментар
12.02.2026 12:10 Відповісти
Лохторату зайде, рейтинги на першому місці!
показати весь коментар
12.02.2026 12:14 Відповісти
Кто то верит этому дженералю с родителями заложниками в рашке?
показати весь коментар
12.02.2026 12:20 Відповісти
Тепер "штурмовиків" переведуть у ППО?)
показати весь коментар
12.02.2026 12:23 Відповісти
Крім рішень і обіцянок від цієї влади більше нічого не буде.
показати весь коментар
12.02.2026 12:31 Відповісти
Два варіанти. Тупа брехня, для спроби відмазати Зельону владу. А другий варіант - До тепер тупо нічого не працювало роками, і всіх це влаштовувало, поки Зеленскому не стрілило в голову прозріння, що треба покращити. Який реальний?
показати весь коментар
12.02.2026 15:25 Відповісти