9027 відвідувачів онлайн

Втрати російської армії у січні перевищили поповнення на 9 тисяч, - Сирський. ФОТОрепортаж

Збройні Сили України у січні стабілізували ситуацію на фронті, завдаючи противнику значних втрат у живій силі та техніці. За місяць втрати російської армії склали 31,7 тис. військових і перевищили її поповнення приблизно на 9 тис. осіб.

Про це він повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, інформує Цензор.НЕТ.

"У війні проти українців російська армія використовує своїх "перевірених" союзників – мороз і морок. Але ворогу не вдасться нас зламати", - наголосив Сирський.

Підбили підсумки січня.

Збройні Сили України стабілізовували обстановку на фронті, зупиняли противника, ефективно знищували його особовий склад та техніку.

Загальні втрати противника в перший місяць року склали 31,7 тис. осіб, що на 9 тис. перевищує обсяги його поповнення за той самий період.
Таку тенденцію потрібно продовжувати і зміцнювати.

У ході відвертої розмови проаналізували стан виконання бойових та оперативних завдань, в тому числі щодо відбиття повітряних ударів противника, комплектування і забезпечення наших військ, проведення інженерно-фортифікаційних робіт, підтримання стану правопорядку в ЗС України тощо.

Нарада у Сирського

Deep strike

  • У січні засобами DeepStrike було виконано 48 вогневих завдань з ураження нафтогазової галузі рф.
  • Внаслідок чого зменшена загальна переробка нафти в рф на 19%, або 53,4 млн тонн на рік.

Повітряні Сили

  • завдали 80 авіаударів
  • ударні БпЛА Сил оборони України здійснили понад 300 тисяч спеціальних завдань.
  • В результаті завданих ударів по аеродромах противника зменшилось застосування ворогом керованих авіабомб на 5%.

Нарада у Сирського

Робота ППО

Попри наявний дефіцит засобів ураження
у січні силами ППО було знищено 21,7 тис. повітряних цілей та 21,6 тис. БпЛА різних типів противника.

"Попри чотири роки повномасштабної війни проти переважаючого противника українське військо тримає стрій і продовжує скорочувати чисельність угруповання російського агресора. Щиро вдячний нашим воїнам за стійкість, професіоналізм та самовіддачу. Боротьба триває.
Слава Україні!", - написав Сирський.

Топ коментарі
+9
А чого ж вони ще й просувається вперед при таких шалених втратах? У них там інкубатор по вирощуванню готових бійців? Хто бреше?
показати весь коментар
09.02.2026 18:38 Відповісти
+7
Влада зіркових звіздунів...як по писаному сценарію...
показати весь коментар
09.02.2026 18:17 Відповісти
+6
У вас 100500.
показати весь коментар
09.02.2026 18:21 Відповісти

Завантаження...