7336 відвідувачів онлайн

Привласнення бюджетних коштів: проти піарника Зеленського Петрова відкрили ще одне кримінальне провадження

поліція розслідує нову справу щодо Володимира Петрова

За зверненням народного депутата від фракції "Голос" Ярослава Железняка правоохоронці відкрили ще одне кримінальне провадження проти чорного політтехнолога Володимира Петрова.

Про це нардеп повідомив у своєму телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

Можливе привласнення коштів

"Отримали повідомлення за фактом нашої заяви від Головного управління Національної поліції у місті Києві про внесення відомостей до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.191 КК України", - написав парламентар.

Як розповів Железняк, йдеться про зʼясування обставин, за яких кошти державної установи "Національне військове меморіальне кладовище" могли бути отримані без фактичного виконання робіт і без перебування на робочому місці.

У заяві нардеп вказав, що з липня 2025 року по січень 2026-го Петрову було присвоєно понад 93 тисячі гривень бюджетних коштів.

допис железняка

Справа про держзраду

Нагадаємо, що раніше Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження щодо Петрова за підозрою у державній зраді.

Топ коментарі
+51
показати весь коментар
14.02.2026 00:16 Відповісти
+29
Кожен пропагандон із зеленої банди мародерів, включно із профурами типу відсмокчучки, повинен понести заслужене покарання після зміни влади в України та усунення і арешту зеленого покидька. Кожне падло, яке славило мерзотників, що в цей час грабували та розпинали український народ, повинне як мінімум кілька років провести під охороною на суспільно-корисних роботах.
показати весь коментар
14.02.2026 00:18 Відповісти
+19
ця істота повинна бути обміняна на наших бійців сил опору
показати весь коментар
14.02.2026 00:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
О, Вовику прилетел еще один ответ за морковку
Ну, пока его не тронут. Но пусть дела накапливаются. Потом пригодится.
показати весь коментар
14.02.2026 00:16 Відповісти
а прі чьом здесь ЗЄлєнскій ?

показати весь коментар
14.02.2026 00:37 Відповісти
ця істота повинна бути обміняна на наших бійців сил опору
показати весь коментар
14.02.2026 00:16 Відповісти
показати весь коментар
14.02.2026 00:16 Відповісти
Кожен пропагандон із зеленої банди мародерів, включно із профурами типу відсмокчучки, повинен понести заслужене покарання після зміни влади в України та усунення і арешту зеленого покидька. Кожне падло, яке славило мерзотників, що в цей час грабували та розпинали український народ, повинне як мінімум кілька років провести під охороною на суспільно-корисних роботах.
показати весь коментар
14.02.2026 00:18 Відповісти
та буба головний у бакланова і міндичя - треба бути сліпим ,
що би цього не бачити.
показати весь коментар
14.02.2026 00:28 Відповісти
беріть кацапцькі втрати, якщо їм можна довіряти, і деліть на 3....
страшна цифра на вихлопі...
показати весь коментар
14.02.2026 00:49 Відповісти
В наглядових радах почалася срачка, як у ВРУ не народних служок з корнієнком та стефанчуками!!! Сморід від них, передати не можна!!!
показати весь коментар
14.02.2026 01:00 Відповісти
от чому я вивчився але так і не став будівельником - красти на бетоні?
- не мое....
там самі кловани- будівельникі....
показати весь коментар
14.02.2026 01:16 Відповісти
Одні Вови, це вже якась порча
показати весь коментар
14.02.2026 01:59 Відповісти
... рідкісна істота
показати весь коментар
14.02.2026 02:50 Відповісти
Ммм..птах міндича, нащадок насірова...еліта
показати весь коментар
14.02.2026 04:35 Відповісти
Цій антиукраїнській гниді таки вигідніше самій здатися слідству ,обігнавши спільників.І таке хитросраке точно використає такий шанс ,якщо вже не розпочало - то не раз задумалось.
показати весь коментар
14.02.2026 06:20 Відповісти
Може Гундосий компенсує зі своєї кишені витрати на свого піарника?
показати весь коментар
14.02.2026 06:42 Відповісти
От тільки нах вони всі йому дупу лижуть? Весь цей планктон йде у розхід. Вони що не бачать що король голий і з радістю здає своїх посіпак. Правда деякому вдається покинути країну.
показати весь коментар
14.02.2026 09:29 Відповісти
а де заява на того, хто нараховував ті незаконні кошти? Він ще більше злочинець
показати весь коментар
14.02.2026 10:45 Відповісти
Боюсь, на усіх цих під@рів у нас набоїв не вистачить.
показати весь коментар
14.02.2026 11:33 Відповісти
Цей кацапський ***** особливо огидний.
показати весь коментар
14.02.2026 12:21 Відповісти