8197 відвідувачів онлайн

Україна може оголосити перемир’я для росіян для проведення виборів у РФ, - Зеленський

Зеленський про вибори

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна може оголосити перемир'я для росіян, щоб провести вибори в Росії. Для проведення ж президентських виборів в Україні потрібно щонайменше двомісячне перемир’я.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Суспільне", про це Зеленський заявив на Мюнхенській безпековій конференції.

Перемир’я для проведення виборів

Так, Зеленський зауважив, що питання виборів під час війни є надзвичайно складним. Під час розмови про умови проведення голосування, він наголосив, що ніхто не підтримує вибори під час війни.

"Я дуже чесний. Дайте нам два місяці перемир'я, і ми підемо на вибори. Ось і все", - зазначив президент.

За словами Зеленського, підготовка до голосування потребує часу та безпеки для громадян.

"Дайте нам перемир'я, дайте нам безпеку, інфраструктуру, може, не два місяці, але… нам потрібно багато днів, щоб підготуватися. Тоді дайте нам можливість, нашим солдатам, голосувати, як вони можуть, я маю на увазі, захищати наше життя... нашу країну, і в той же час голосувати. Це щось складне", — додав він.

Роль США

Крім того, Зеленський наголосив на ролі США та необхідності перемовин.

"Тож дайте нам перемир'я. Президент Трамп може це зробити. Натисніть на Путіна, доможіться перемир'я, тоді наш парламент змінить закон і ми підемо на вибори, якщо вони потрібні. Якщо американці потребують виборів в Україні і якщо росіяни потребують виборів в Україні, ми відкриті для цього", - наголосив президент.

Вибори в РФ

На завершення Зеленський додав, що Україна також може "оголосити перемир'я для росіян, якщо вони проведуть вибори в Росії".

Що передувало

  • Нагадаємо, що видання Financial Times із посиланням на джерела писало, що президент Володимир Зеленський нібито має намір оголосити про проведення президентських виборів і референдуму 24 лютого - у четверту річницю повномасштабного вторгнення Росії.
  • Своєю чергою, Зеленський заявив, що уперше чує щодо планів оголосити про вибори та референдум 24 лютого.
Топ коментарі
+21
Яке ж воно кончене - меле дурню, як у 95 кварталі! Йому хоч хтось розказав куди воно їде?
показати весь коментар
14.02.2026 17:20 Відповісти
+16
Так він і за сержанта Журавля турбувався, і захисників Маріуполя, і за вагнерівців, і за беркутню, за шатли з верещучкою, і за кабміндічів з бакановим і наумовим ….
показати весь коментар
14.02.2026 17:14 Відповісти
+16
Балаболістична ракета "Довгий Піздун" - єдина грізна зброя виготовлена при Зеленському і його потужних дефективних менеджерах.
показати весь коментар
14.02.2026 17:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не
"оголосити перемир'я для росіян, якщо вони проведуть вибори в Росії"
а саме з цього треба починати. СПОЧАТКУ на рф вибори, а потім ми подумаємо, чи визнавати їх. Бо попередні = то були не вибори, а лайно, путін нелігітимний.
показати весь коментар
14.02.2026 17:14 Відповісти
Так він і за сержанта Журавля турбувався, і захисників Маріуполя, і за вагнерівців, і за беркутню, за шатли з верещучкою, і за кабміндічів з бакановим і наумовим ….
показати весь коментар
14.02.2026 17:14 Відповісти
Балаболістична ракета "Довгий Піздун" - єдина грізна зброя виготовлена при Зеленському і його потужних дефективних менеджерах.
показати весь коментар
14.02.2026 17:15 Відповісти
Навального вбили отрутою південноамериканської жаби - заява п'яти країн
показати весь коментар
14.02.2026 17:16 Відповісти
Їм насрати на перемир'я від України, було перемир'я коли пукіна вибирали? Коли карт немає в руці , починає нести всяку коксонуту дурню
показати весь коментар
14.02.2026 17:18 Відповісти
це сарказм
показати весь коментар
14.02.2026 17:19 Відповісти
Яке ж воно кончене - меле дурню, як у 95 кварталі! Йому хоч хтось розказав куди воно їде?
показати весь коментар
14.02.2026 17:20 Відповісти
нєдєржаніє мочі і рєчі -дисфункції старечого оганізму

.
показати весь коментар
14.02.2026 19:04 Відповісти
Знову нанюхався та фонтаніруєт ідєями.
показати весь коментар
14.02.2026 17:21 Відповісти
Сарказм - це вища форма іронії, зла, уїдлива насмішка, що базується на протиставленні явного і прихованого змісту для дошкульного глуму.
показати весь коментар
14.02.2026 17:23 Відповісти
коксохім нє спіт !
коксохім работаєт !

.
показати весь коментар
14.02.2026 19:06 Відповісти
от су* о неголенна ,таки милить ср* ку провести вибори в Україні ,під час війни !!! Хочеться бути лукашенко -2 ...🤡торчок , чому ні яка па* ло , не протистоїть цьому божевілью , з журналістів та політиків ?!!! ...
показати весь коментар
14.02.2026 17:24 Відповісти
Це чия ініціатива, щоб не бити по Кацапії? Пуйла? Чим наші удари заважають "виборам" на болотах, може перднеш щось Зеля?
показати весь коментар
14.02.2026 17:24 Відповісти
Потролив Пиню гарно )))
показати весь коментар
14.02.2026 17:29 Відповісти
О то він в Мюнхені знайшов і разнюхал перекритий канал колумбійского кокаініуму.
показати весь коментар
14.02.2026 17:29 Відповісти
"Я дуже чесний.
Дайте нам два місяці перемир'я і ми підемо на вибори. Ось і все", - зазначив президент.

Навіщо так брехати з перших слів Вова?
🤭😆😅😂🤣
показати весь коментар
14.02.2026 17:29 Відповісти
Максимум через год, кацапы будут стоя на коленях умолять Украину о перемирии, вот тогда и поговорим..
показати весь коментар
14.02.2026 17:30 Відповісти
Ми це чуємо чотири роки підряд і чомусь ніяк не стають кацапи на коліна...
показати весь коментар
14.02.2026 17:43 Відповісти
Да не будь ты таким пессимистом, всё будет Украина, кацапы четыре года стоят раком и нас это устраивает а в ближайший год они позу поменяют и будут валяться в ногах украинцев.
показати весь коментар
14.02.2026 18:03 Відповісти
«Якщо американці потребують виборів в Україні і якщо росіяни потребують виборів в Україні, ми відкриті для цього.» - українців, значить, ніхто вже не питає чи хочуть вони виборів. Українці , тіпа, готові терпіти }|{иді8ську мафію все життя?
показати весь коментар
14.02.2026 17:37 Відповісти
Він ідіот? Чи просто нарік?
показати весь коментар
14.02.2026 17:50 Відповісти
Решил молодость вспомнить) Юморной парень. Впрочем там все такие собрались. Генсек вон тоже отжигает)
показати весь коментар
14.02.2026 18:03 Відповісти
Не буде Україна оголошувати ніякого перемир'я допоки не будуть звільнені усі українські території, а кацапи на них - знищені!
показати весь коментар
14.02.2026 18:23 Відповісти
Та Трамп тримає Вовочку за жжабри. Ось потужному і доводиться викручуватися з виборами, які Трамп вимагає. А інакше ФБР дасть команду на НАБУ злити всі записи Міндіча і ще чогось, де Зеленський буде фігурантом отримання хабарів. І що тоді найкоррумпованішому робити? Його ж порвуть в Україні. Тому він намагається втюхати народу капітуляцію і потім змитися подалі
показати весь коментар
14.02.2026 18:44 Відповісти
Ти вже блекаут у москві оголошував.
Якщо вибори то передвиборче гасло буде "ЗЕленського на мило!"
показати весь коментар
14.02.2026 18:44 Відповісти