7737 відвідувачів онлайн

РФ отримує більше за столом переговорів, ніж досягла на полі бою - це найбільша загроза, - Каллас

Каллас про вимоги РФ на переговорах

Росія ставить нереалістичні вимоги за столом переговорів, тоді як на полі бою не досягла значних успіхів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це заявила глава європейської дипломатії Кая Каллас у промові на Мюнхенській безпековій конференції.

РФ ставить нереалістичні вимоги

Так, Каллас зазначила, що Росія "ледь просунулася" за лінію фронту 2014 року ціною 1,2 мільйона жертв, при цьому Москва ставить нереалістичні вимоги за столом переговорів.

"Сьогодні Росія розбита, її економіка в руїнах, вона відірвана від європейських енергетичних ринків, а її власні громадяни тікають. Насправді найбільша загроза, яку зараз представляє Росія, полягає в тому, що вона отримує більше за столом переговорів, ніж досягла на полі бою", – наголосила вона.

Росія має платити за заподіяну шкоду

Дипломатка зауважила, що важливим є не так наявність місця за столом перемовин, як розуміння того, про що вести переговори.

"На наш погляд, все дуже просто: максималістські вимоги Росії не можуть бути задоволені мінімалістською відповіддю. Подумайте про це: якщо військо України має бути обмежене за розміром, то і російське теж. Росія повинна платити за шкоду, яку вона завдала Україні", – пояснила Каллас.

За її словами, компенсація завданої Україні шкоди, повернення депортованих українських дітей та ніякої амністії за воєнні злочини – це мінімум, на який має піти Росія, якщо вона справді прагне миру.

Дипломатка додала, що оскільки Європа не бачить готовності Кремля до переговорів, вона продовжить переозброєння.

Топ коментарі
+7
ВЕЛИКА ШАНА цим західним Політикам, а особливо КАЛЛАС!
якби не Вони,
єрмачки з арахаміями та баканаффими з татаравими давно б здали пів-України.....
все по-оманським договорнякам...
показати весь коментар
15.02.2026 12:37 Відповісти
+6
Говорить правду!...
показати весь коментар
15.02.2026 12:31 Відповісти
+6
Бо на полі бою ***** має справу з ЗСУ, а за столом переговорів з Зеленським.
показати весь коментар
15.02.2026 12:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Говорить правду!...
показати весь коментар
15.02.2026 12:31 Відповісти
Грошики їм не пахнуть
показати весь коментар
15.02.2026 12:47 Відповісти
Можете це підтвердити ФАКТАМИ???? Чи головне для тобе, щоб під дверима нагадити і тікати!!!
показати весь коментар
15.02.2026 12:50 Відповісти
ВЕЛИКА ШАНА цим західним Політикам, а особливо КАЛЛАС!
якби не Вони,
єрмачки з арахаміями та баканаффими з татаравими давно б здали пів-України.....
все по-оманським договорнякам...
показати весь коментар
15.02.2026 12:37 Відповісти
Тобто, для "кацапського бізнесу родичів" Каллас вигідно НЕ дати пліснявим дУпломатам здати Україну? Це що ж за логіка така схиблена?

" Metaprint находилась в процессе прекращения бизнеса в России "
показати весь коментар
15.02.2026 12:59 Відповісти
Балаканина каллас нічого не варта а от гроші кацапські точно їй не пахнуть
показати весь коментар
15.02.2026 13:02 Відповісти
Такими повідомленнями вона не дає плісняві злити Україну по- тихому, за столом перемовин.
Тому, те що говорить Каллас, набагато вагоміше того, що базікаєте ви.
Пам'ятаю, як вам подібні бились в істериці з ліпецкойХвабрікой, яка не працювала, але кацапи не давали офіційно її закрити.
показати весь коментар
15.02.2026 13:09 Відповісти
Такі як ти і продали Україну за 30 серебряників
показати весь коментар
15.02.2026 13:12 Відповісти
Ні. ЇЇ продали такі, як ти. Ті, що після 5 років війни закликав голосувати пАпріколу.
показати весь коментар
15.02.2026 13:15 Відповісти
Такі лукаві як ти шо за 30 срібняків вислужуєшся на крові українців
показати весь коментар
15.02.2026 13:21 Відповісти
Не викручуйся, троленя я глянула на дату твоєї реєстрації, і не прикривайся кров'ю українців, яка на руках тих, хто голосував за те, що хужеНеБудет, а значить, за розведення військ, скорочення армії, знищення обороноздатності, тотальну корупцію.
Давай факти, про заробітки Каллас в мордорі, і як те, що вона не дає злити Україну по-тихому, може їм сприяти.
показати весь коментар
15.02.2026 13:29 Відповісти
Не рви так серце за своїх господарів.Кров українців грошима які вони заробляють з кацапами не змиєш .але ж ті 30 срібників за яку тобі подібні продали народ Україні теж кров"ю не пахнуть
показати весь коментар
15.02.2026 13:36 Відповісти
Не ототожнюй всіх з собою. Відповіді будуть, чи продовжиш теліпати брудним язиком?
показати весь коментар
15.02.2026 13:41 Відповісти
Відповідь чи не стали в поперек горла тобі ті 30 срібників за які ти продалась.??.чи на на шо ще?
показати весь коментар
15.02.2026 13:56 Відповісти
Не стане, я не продаюсь і не торгую Україною.
"Сьогодні Росія розбита, її економіка в руїнах, вона відірвана від європейських енергетичних ринків, а її власні громадяни тікають. Насправді найбільша загроза, яку зараз представляє Росія, полягає в тому, що вона отримує більше за столом переговорів, ніж досягла на полі бою", - наголосила вона.
Список перемовників від Зеленського дати, чи сам знайдеш?
І що ж тебе так накрило? Дай відповідь, чи йди в ОПу, за соїми срібняками.
показати весь коментар
15.02.2026 14:03 Відповісти
Ти як професійний троль міняєш тему або переводиш стрілки,,Я відповів на сімейний бізнес каллас в рашці-,,
Але ій як і тобі їхні 30срібників не пахнуть українською кров"ю
показати весь коментар
15.02.2026 14:18 Відповісти
Це і є реальна турбота і заслуга Трампа про їх з Епштейном дружбелика, ****** з московії!!
показати весь коментар
15.02.2026 12:48 Відповісти
А ти в курсах шо на плівках епштейна в основному політики демократи?
Чи не знаєш шо ідуть допити сімейства Клінтонів ??
І шо визивають на допити обаму??
показати весь коментар
15.02.2026 12:52 Відповісти
Бо Оман діє!
показати весь коментар
15.02.2026 12:32 Відповісти
Стіп,стіп!! Полігше!! Альо!
Це Українська економіка лежить в руїнах... І енергетика ... І енергоресурси ( бєнзін-кєросін) лише імпортовані/подаровані !!!!

ну а про тезу Омано-Ішачну вірно , ото дурне може їм багато подарувати!! Навіть те що захопити в 2026 нереально...
показати весь коментар
15.02.2026 12:32 Відповісти
* За її словами, компенсація завданої Україні шкоди, повернення депортованих українських дітей та ніякої амністії за воєнні злочини - це мінімум, на який має піти Росія, якщо вона справді прагне миру. Джерело: https://censor.net/ua/n3600671
Головне врятувати всіх арештованих, полонених, всіх всіх хто в катівнях і колоніях, і вимагати дати виїзд всім всім бажаючим !!! Без перевірок, без затримок і фільтрацій!!!
показати весь коментар
15.02.2026 12:34 Відповісти
"Сьогодні Росія розбита, її економіка в руїнах, вона відірвана від європейських енергетичних ринків, а її власні громадяни тікають. Джерело: https://censor.net/ua/n3600671

Поки ми чекаємо краху кацапської економіки з дня на день, Каллас її вже поховала.
показати весь коментар
15.02.2026 12:39 Відповісти
Їх громадяни тікають, їх приймає ЄС, а в нас тримають у заручниках. Л - логіка 🤢
показати весь коментар
15.02.2026 12:42 Відповісти
Не розуміють європейці,що для москалів головний показник є просування на землі любою ціною(Всі ці статистики по 10 метрів в день це дурниця((Помножте 10 метрів на 1000 км фронту,а ще на час ,то виходить дуже немало((Так ,гноять тупих москалів,але не з маскви та пітєра,точніше не в порівнянні з бурятами,дагестанцями та іншими(Тому ці запевняння,що на фронті гаплик,це лиш погляд європейців для самозаспокоєння,ну типу,по 10 метрів вдень ,то це до польського кордону огого,а до Берліна і подавно(((Але не думають,що падіння України сьогодні,то це польський кордон завтра(Або перетин кордону з боку Калінінграда і з боку Білорусі,це за тиждень часу(((А до Берліна можна і Іскандером(А в Португалію можна десантуватися і з нейтральних вод((Вже не кажу,що у випадку зміну пріоритетів *****,то після падіння Україна сьогодні,завтра буде Вірменія,або Казахстан,або Молдова,або Грузія(((
показати весь коментар
15.02.2026 12:41 Відповісти
Я більше скажу, якби Х'уйла не запрошували на постійні переговори, то ця війна б вже закінчилася б або її зовсім не було б. Бо все що ви добилися переговорами і розмовами з московським фашистським режимом це показуєте що йому все зійде з рук що б він не робив і все захоплене йому залишиться. Тому ті хто закликають до переговорів і домовлятися з вбивцями, являються співучасниками окупантів і московського режиму а не миротворцями. Відкрийте очі і подивіться хто сильніше всіх кричить що потрібно не воювати з московськими людоїдами, а домовлятися з ними. Всі вони ненависники України
показати весь коментар
15.02.2026 12:42 Відповісти
Абсолютно погоджуюся. Раша не носиться з переговорами взагалі, але тих, хто з цим бігає, використовує по максимуму на свою користь.
показати весь коментар
15.02.2026 13:18 Відповісти
Підкажи но, як звільнити тисячі полонених без переговорів? Чи давай з них вийдемо, а на людей пох, відмовляємось від них?
показати весь коментар
15.02.2026 13:45 Відповісти
Ті, хто проти переговорів, хочуть одного - війни. А ще вони хочуть, щоб полонені продовжували страждати в російських катівнях. Окрім переговорів, не існує в реальності варіанту, за якого б українська армія захопила б катівні разом з живими полоненими. Ті, хто проти переговорів - бажають їхньої смерті.
показати весь коментар
15.02.2026 13:44 Відповісти
...дали рашці за столом переговорів отримтати...рудого покидька в бонус(((
показати весь коментар
15.02.2026 12:43 Відповісти
Бо на полі бою ***** має справу з ЗСУ, а за столом переговорів з Зеленським.
показати весь коментар
15.02.2026 12:51 Відповісти
РФ отримує більше за столом переговорів, ніж досягла на полі бою - це найбільша загроза, ЯКУ США.ЄС І НАТО ДОЗВОЛЯЮТЬ ОТРИМУВАТИ РАШИСТАМ
показати весь коментар
15.02.2026 12:53 Відповісти
А ти кацапчик-ліберал?Всі ви кацапи одного поля ягода
показати весь коментар
15.02.2026 13:00 Відповісти
" хамовитий дуб" . так в чому лібералізм???""жолудь" котрий не відрізняє істини від лібералізму .
показати весь коментар
15.02.2026 13:04 Відповісти
Ти кацапчику образився ? Але ж це правда-говорите наче правильно але лівер ваш гнилий
показати весь коментар
15.02.2026 13:08 Відповісти
"жолудь" не ображавйся за правду.котру Ти не можеш второпати...Не може говорити правильно той, в кого лівер гнилий,Коли на старому дубі "жолудь гнилий".то він гнилий від "старого дуба" Будь здоров.
показати весь коментар
15.02.2026 13:30 Відповісти
А ти кацапчику філософ🤣🤣🤣
показати весь коментар
15.02.2026 13:38 Відповісти
це як його ВолюнтаризмЬ
показати весь коментар
15.02.2026 13:05 Відповісти
Плохо то что её слово не доходят до некоторых красноватых тупиц. Или запрещают им. Все будет Украина! Слава Украине!
показати весь коментар
15.02.2026 13:05 Відповісти
В минулому столітті вже було таке. Не вберегли тоді Україну. Сьогодні подібне відбувається, і персоналії практично такі ж.
показати весь коментар
15.02.2026 13:34 Відповісти
Бідні мають стати багатими.
Хворі мають стати здоровими.
РФ має заплатити за скоєне.
За мір ва всьом мірє!

Тільки от для цього треба мати бажання та інструменти, а не генерувати пустопорожні заяви у всесвіт.
показати весь коментар
15.02.2026 13:46 Відповісти
Так заблокуйте російський танкерний флот - і Росія сама захоче миру!
показати весь коментар
15.02.2026 13:47 Відповісти
Це неможливо🤣🤣Не можливо відмовитись навіть від Stark Logistics🤣🤣
показати весь коментар
15.02.2026 15:36 Відповісти
Они эту войну оценивают через свою призму, а не через призму Украины. Если так смотреть, то она права. Европе легче платить лярдов по 50 в год (что на круг сущие копейки), чем вести с ****** переговоры про НАТО какого-то там года и прочие сферы влияния чуть не до границ варшавского договора, не говоря уже о том, чтобы воевать с ним. Про интересы Украины там не то что в последнюю очередь, там они даже не просматриваются) Потому и решили вступить в переговоры с ****** напрямую а не через американцев. Поговорят, поторгуются, договорятся, а потом станут в ту же позу что и Трамп.
показати весь коментар
15.02.2026 15:33 Відповісти
Але є одне але..пуйло зрозумів шо єс слабкі сцикуни і не збирається вести з ними переговори
показати весь коментар
15.02.2026 15:39 Відповісти
"Росія ставить нереалістичні вимоги за столом переговорів".

Чи означає це, що якісь інакші вимоги з боку москаляндії глава европейської дипломатії ладна визнати за реалістичні?
показати весь коментар
15.02.2026 16:24 Відповісти