8383 відвідувача онлайн

Україна пройшла найскладнішу зиму за всі роки війни, - Зеленський

Зеленський: Україна подолала найскладнішу зиму в своїй історії

Україна пройшла найбільш складну зиму за всі роки війни. За цю зиму Україна відбила велику кількість масованих російських ударів.

Про це у вечірньому відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Найскладніша зима за роки війни

"Сьогодні день, коли кожен із нас може цілком справедливо сказати: ми пройшли цю зиму, найбільш складну за всі роки війни. Росіяни хотіли перетворити цю зиму на знищення України й українців. Але Україна не зламалась. Ми зберегли нашу енергетичну систему. Україна відбила за цю зиму велику кількість масованих ударів, коли в одному ударі – десятки ракет, сотні "шахедів"", - заявив глава держави.

Масовані удари РФ

Президент нагадав, що росіяни почали цю зиму з масованого удару шостого грудня, який став одним із найбільших: тоді в ударі було більш ніж сімсот різних цілей, і лише ракет – більш ніж п’ятдесят.

"Багато балістики було цією зимою. Загалом ракет різних типів – більш ніж сімсот. Жоден народ не проходив через такі випробування. Українці подолали й це", - сказав очільник держави.

Подяка всім, хто захищає енергетику

Президент подякував усім, хто українську енергетику захищає та відновлює: усім працівникам енергетичних компаній, кожній ремонтній і аварійній бригаді, усьому колективу ДСНС України.

Крім цього, Зеленський відзначив українських військових, зокрема, українську протиповітряну оборону, які перехоплюють російські ракети та дрони, комунальні служби, які оперативно відновлюють пошкоджену критичну інфраструктуру та український бізнес, який "зміг адаптуватись у цих умовах, зберіг роботу, пройшов цю зиму і працює в Україні".

Топ коментарі
+12
Ну не трындел бы ты раньше времени, чмо. То, что уже календарная весна, никак не означает что больше не будет сильных морозов и массированных ударов русни по энергетике.
показати весь коментар
01.03.2026 20:51 Відповісти
+11
залишилось пережити найогиднішого самодура-=презхидента!
показати весь коментар
01.03.2026 21:14 Відповісти
+9
Не може повірити? - кому потрібні ці "откровення"
показати весь коментар
01.03.2026 20:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так і минула зима була така, і позаминула...
показати весь коментар
01.03.2026 20:50 Відповісти
Не була
показати весь коментар
01.03.2026 20:55 Відповісти
Так и война уже 12 лет, а не 4, как у него в голове. А за 12 лет зимы были и холоднее. Да и то, что власть так проигнорировала вполне ожидаемую угрозу и не готовилась к этому, занимаясь распилом бабла - тоже отнюдь не впервые.
показати весь коментар
01.03.2026 21:49 Відповісти
Крім того не факт, що наступна зиму не буде ще гіршою...
показати весь коментар
01.03.2026 21:51 Відповісти
факт. погугль за кліматичні цикли
показати весь коментар
01.03.2026 22:28 Відповісти
Сейчас сбились все циклы. Спонтанные вторжения арктического воздуха на юг из-за ослабления полярного вихря могут быть любой зимой, да и весной тоже. Результат изменения климата.
показати весь коментар
01.03.2026 22:59 Відповісти
найцинічніше , найнахабніше зейло, завдяки твоїм підручним Алі-Бабе , міндіч-цукерманам , галущенко і всьому кабміну , які мародерили в три глотки , не встановлюючи захисні споруди " денех жалко " , виводячи сотні мільйнів в общак ,платячи дань Деркачу , спонсоруючи терроризм " двушечкі на москву ", Щвейцарію сеструхі міндіча, в Ізраїль , побудови палаців кооперативу " Дінастія"
показати весь коментар
01.03.2026 21:55 Відповісти
Ви себе добре почуваєте? Переживаю.
показати весь коментар
01.03.2026 21:58 Відповісти
А ти повісся і одразу перестанеш переживати
показати весь коментар
01.03.2026 22:29 Відповісти
Проектуєш свої суїцидальні нахили на оточуючих? Кажуть, мило трохи пришвидшує результат.
показати весь коментар
01.03.2026 22:35 Відповісти
То пожри мила, якшо це прискорить твій результат!
показати весь коментар
01.03.2026 22:51 Відповісти
Не пий більше бабусині ліки від глаукоми.
показати весь коментар
01.03.2026 22:52 Відповісти
🤢🤡🎪😈 "скотний двір ", шапіто на дроті Д'ермак - ведьмак , Буданга від "кофе на набержной в Ялті "до , рф погодилась на гарантії США , яких не існує навіть на папері " , зейло погоду коментує , а мародерство в упор не помічає
показати весь коментар
01.03.2026 22:11 Відповісти
Ну не трындел бы ты раньше времени, чмо. То, что уже календарная весна, никак не означает что больше не будет сильных морозов и массированных ударов русни по энергетике.
показати весь коментар
01.03.2026 20:51 Відповісти
Пройшла завдяки зелі. Без нього нам ніяк
показати весь коментар
01.03.2026 21:57 Відповісти
Такое себе сообщение
показати весь коментар
01.03.2026 20:52 Відповісти
Не може повірити? - кому потрібні ці "откровення"
показати весь коментар
01.03.2026 20:52 Відповісти
"Я добре постарався зі своєю ригомародерною мафією розкрасти енергетику , я каюсь, українці!
Я усі свої награбовані за 7 років офшори переводжу донатами на ЗСУ та на відновлення країни . Це більше, ніж виділяють несміливі партнери з ЄС ". - ЗЕЛЕНСЬКИЙ
показати весь коментар
01.03.2026 21:00 Відповісти
Як наче ти особисто ото все відновлював, ти ж постійно в шоу дурне був , звідки ти знаеш?!
показати весь коментар
01.03.2026 20:53 Відповісти
Якби президент не сказав про зиму,я б навіть не знав,що в нас була зима. ДЯКУЮ,ДЯКУЮ щло в нас є такий президент,що нагадує про зиму. ТІЛЬКИ ДО ЗИМИ ПОТРІБНО БУЛО ЩЕ ПЯТЬ РОКІВ НАЗАД ГОТУВАТИСЬ ТО можливо малиб і тепло і гарячу воду і світло А так ДЯКУЮ ще раз
показати весь коментар
01.03.2026 20:53 Відповісти
Кореш Миндича умело керовал процессом прохождения зимы,кровавое квартальное шоу продолжается.
показати весь коментар
01.03.2026 20:55 Відповісти
Україна вистояла навіть НЕ зважаючи на ЗЄльону владу з її корупцією та повну нездалість керівництва !

Бог любить Україну!
у нього на нас якісь спеціальні плани.

.
показати весь коментар
01.03.2026 20:55 Відповісти
Так і є, Україна вистоїть, переможе і буде найсильнішою країною Європи на протязі п'яти століть. А потім занепаде через дурних керівників.
показати весь коментар
01.03.2026 21:09 Відповісти
Не завдяки тобі, а всупереч!
показати весь коментар
01.03.2026 20:56 Відповісти
Прошла зима, настало лето - спасибо партии за это!
показати весь коментар
01.03.2026 20:59 Відповісти
могло б, бути легше ! потужно дякую , зейло -міндічГейт за єто
показати весь коментар
01.03.2026 22:00 Відповісти
..люди сподіваються, що до наступної зими мери міст підготують усе належним чином!!!! Терехов Вам в допомогу!!!
показати весь коментар
01.03.2026 21:05 Відповісти
То при Порошенко,якщо у вас не було води---то завжди був винуватий він,а що змінилось?
показати весь коментар
01.03.2026 21:09 Відповісти
Вже готують, а до слідуючої зими ще далеко.
показати весь коментар
01.03.2026 21:12 Відповісти
Тот Терехов при котором Харьков не платит за електрику? Хотя харьковчане исправно оплачивают счета!
показати весь коментар
01.03.2026 22:32 Відповісти
Не смотря на все твои старания, урод.
показати весь коментар
01.03.2026 21:06 Відповісти
Це так виглядає «Хуже нє будєт, хоч паржом».
показати весь коментар
01.03.2026 21:07 Відповісти
залишилось пережити найогиднішого самодура-=презхидента!
показати весь коментар
01.03.2026 21:14 Відповісти
Сам успішно перебув суворі морози в підземеллі,де напрочуд тепло тримається.
Займався створенням потужних відосиків про себе найвеличнішого-незламного.
Для себе вловив,що підтримання рейтингу, треба частіше для народу їх випускати.
показати весь коментар
01.03.2026 21:16 Відповісти
Воно ще й по турне - політало, погрілось.
показати весь коментар
01.03.2026 21:36 Відповісти
Через 3 місяці настане літо, - Володимир Зеленський
показати весь коментар
01.03.2026 21:18 Відповісти
Українці пройшли цю складну зиму 01.03.26 10:42
Україна пройшла найскладнішу зиму 01.03.26 20:47
Дубль 2? Знято! Завтра вранці чекаємо на третій.
показати весь коментар
01.03.2026 21:21 Відповісти
❗️ За даними нашої розвідки, рф готує нові атаки на об'єкти енергетики, - заявив Зеленський
показати весь коментар
01.03.2026 21:23 Відповісти
Може час вернути друга міндіча в наше плємя і спитати його чому зима видалась такою тяжкою?
показати весь коментар
01.03.2026 21:29 Відповісти
За всі попередні роки війни. А не за всі роки війни.
показати весь коментар
01.03.2026 21:34 Відповісти
Оце чорт пархатий, зразу створив міндічпроблеми, а потім каже що розрулив.
Коли вже вибори?
показати весь коментар
01.03.2026 21:37 Відповісти
оуеваю от циницма
показати весь коментар
01.03.2026 21:45 Відповісти
Народна приказка:
Хто про що, а Зеленський про погоду.

Які будуть наступні новини від Зеленського?🤔
Спробую вгадати.
Весна буде теплою, літо спекотним, осінню дощитиме.🤭
показати весь коментар
01.03.2026 21:48 Відповісти
на манеже, всё те же! я про здешних "комментаторав"! четыре года эта публика выхезала тут МЕГАТОННЫ фекалий! вот только "результат" для ихнего "шефа" сомнителен - рейтинг всё равно ниже плинтуса!
показати весь коментар
01.03.2026 21:48 Відповісти
Вадику, не плач. Від цього рейтинг у зе не підніметься вище плінтуса
показати весь коментар
01.03.2026 21:57 Відповісти
от того что вы нахезаете тут ещё эвересты гимна у вашего "шефа" НИЧЕГО НЕ ПОМЕНЯЕТСЯ - как был всеукраинским лузером, так им и останется!
показати весь коментар
01.03.2026 22:01 Відповісти
Ще не надихалися "зеленим" повітрям? Досі Порошенко смердить?
показати весь коментар
01.03.2026 22:30 Відповісти
эту вонь можно вытравить только запахом лагерной баланды!
показати весь коментар
01.03.2026 22:33 Відповісти
сначала тьі повисишь вместе с гундосьім чмом на столбе на Хрещатике - а когда вьі оба завоняетесь - эту вонь почистят коммунальньіе службіі Киева!
показати весь коментар
01.03.2026 22:38 Відповісти
послать тебя ***** гнида, забанят! а, всё равно забанят, так что - ИДИ ***** ТУПОРЫЛЫЙ ********!
показати весь коментар
01.03.2026 22:43 Відповісти
мой тупорылый ******** тебе в рот не влезет, чмо зєльоное ***** - єто твоя женская сучья дорога! как вариант могу сходить на твой *** своим кованым сапогом
показати весь коментар
01.03.2026 22:44 Відповісти
Смачного.)
показати весь коментар
01.03.2026 22:39 Відповісти
Тьі про какого "всеураинского лузера"? Которьій разваливал армию, закрьіл все ракетньіе программьі, разминировал Чонгар, расширил и заасфальтировал дороги по всем направлениям вторжения кацапов, не обьяивл мобилизацию и евакуацию, протому что он бьі терял бабло, из за чего погибли сотни тьісяч украинцев - о нем?
показати весь коментар
01.03.2026 22:36 Відповісти
про пятого президента нельзя так плохо отзываться тут!
показати весь коментар
01.03.2026 22:39 Відповісти
а после пятого никакиз президентов не бьіло, тьі ж вкурсе, зєлєбобік? бьіло только гундосое чмо на полшестого
показати весь коментар
01.03.2026 22:41 Відповісти
На зло тобі ЗЕлена паскуда!
показати весь коментар
01.03.2026 21:49 Відповісти
В бункері с дерьмаком очнувся побачив що зима закінчується
показати весь коментар
01.03.2026 22:17 Відповісти
"Сьогодні день, коли кожен із нас може цілком справедливо сказати: ми пройшли цю зиму, найбільш складну за всі роки війни.
Із таким президентом-"бідоносцем" можна цілком справедливо сказати.що найбільша складність для України і українського народу криється саме в ньому і може вилізти будь-коли
показати весь коментар
01.03.2026 22:26 Відповісти
Зелупа как всегда под конец очередного ******* произносит очередную пафосную речь.
показати весь коментар
01.03.2026 22:52 Відповісти