5857 відвідувачів онлайн

Трамп: Куба може стати наступною після Ірану

Трамп про Кубу

Президент США Дональд Трамп заявив, що Куба може стати наступною країною після Ірану, де Сполучені Штати відіграють роль у зміні режиму.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в інтерв’ю Трампа для видання Politico.

США і Куба: можливе втручання

Трамп підкреслив, що нестабільність на Кубі посилюється після зміни лідера у Венесуелі. Він зазначив, що США припинили поставки венесуельської нафти на острів, що, на його думку, частково погіршило ситуацію.

"Ми перекрили всю нафту, всі гроші… все, що надходить з Венесуели, яка була єдиним джерелом. Куба теж впаде", — заявив Трамп.

Венесуела та США: партнерство і вплив

Американський президент також зазначив, що відносини з новим урядом Венесуели "чудові" і назвав його роботу "фантастичною".

Раніше Трамп натякнув на можливість "дружнього" захоплення Куби, не уточнюючи деталей.

  • На початку 2026 року відносини між США та Кубою загострилися. На тлі нової кризи Трамп затвердив меморандум про посилення санкцій проти острова. А у Гавані після погроз з Білого дому заявили, що не ведуть жодних переговорів з урядом США.
Топ коментарі
+7
Сказал, что будет #уярить всех подряд, пока не дадут нобелевскую премию мира.
показати весь коментар
05.03.2026 23:03 Відповісти
+7
Після Ірану ? Ящось пропустив , Іран капітулював ? Це може бути дуже не скоро . Нехай спробує примусити Іран до миру , як Україну .
показати весь коментар
05.03.2026 23:09 Відповісти
+5
А його обирали як того при якому не буде НІ ОДНОЇ ВІЙНИ. Він обіцяв і нашу закінчити ЩЕ ДО ТОГО ЯК ПРИЙМЕ ПРИСЯГУ.

Скот є скот - популіст як завжди набрехав
показати весь коментар
05.03.2026 23:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
05.03.2026 22:59 Відповісти
Миротворець херів! І воно хоче Нобелівську премію миру!
показати весь коментар
05.03.2026 23:00 Відповісти
Мы можем сколько угодно упражняться в остроумии. Хихикать над рыжим Донни, крутить пальцем у виска-Да только ему на нас, как и на всю Украину, глубоко плевать. К сожалению. Мы загнали себя в яму в апреле девятнадцатого года-теперь не знаем Как из неё вылезти. И Трамп нам точно не союзник. Хорошо хоть иран херачит. Дроны больше иранские на нас не полетят. А в остальном хорошего мало
показати весь коментар
05.03.2026 23:35 Відповісти
Цей зелений клоп малий але смердить, його силою важко ковирнути вже
показати весь коментар
06.03.2026 00:43 Відповісти
Ну от-не дали трампону "нобеля",то він замість дев'яти закінчених ним воєн десять нових почне.
показати весь коментар
05.03.2026 23:02 Відповісти
А його обирали як того при якому не буде НІ ОДНОЇ ВІЙНИ. Він обіцяв і нашу закінчити ЩЕ ДО ТОГО ЯК ПРИЙМЕ ПРИСЯГУ.

Скот є скот - популіст як завжди набрехав
показати весь коментар
05.03.2026 23:02 Відповісти
Його обирали тому що вiн обiцяв закрити кордон, зупинити iнфляцiю i виженити нелiгальних iмiгрантов. Про вiйни нiхто не думав i не размовляв. Але ж худоба дiйсне є худоба, тут я з вами погоджуюсь.
показати весь коментар
06.03.2026 00:22 Відповісти
сказав прекрасне "Гоп!". чекаємо перескоку!
показати весь коментар
05.03.2026 23:02 Відповісти
Сказал, что будет #уярить всех подряд, пока не дадут нобелевскую премию мира.
показати весь коментар
05.03.2026 23:03 Відповісти
Як казав колись мій комбат-,,Не швиди Явдохо нах....й,вийдеш заміж-наї......шся!,,
показати весь коментар
05.03.2026 23:04 Відповісти
Поки що режими про які говорить Трамп не змінились. В Венесуелі або Тегерані США влаштує будь який диктатор аби він був проамериканським. Тобто "своїм сучиним сином". Трампівській адміністрації будь яка демократія не зручна. Це ж "влада", "опозиція", незалежні ЗМІ, непідконрольна судова система. Це все Трампістам і на фіг не потрібно... бо шкодить "бізнесу"...
показати весь коментар
05.03.2026 23:05 Відповісти
Куба підсос московії, за це отримає демократичних ракет. Мінусів не бачу 👍
показати весь коментар
05.03.2026 23:05 Відповісти
Після Ірану ? Ящось пропустив , Іран капітулював ? Це може бути дуже не скоро . Нехай спробує примусити Іран до миру , як Україну .
показати весь коментар
05.03.2026 23:09 Відповісти
Наступним може стати трамп. Іран ще не починав і допомога трампу від курдів не прийде.
показати весь коментар
05.03.2026 23:12 Відповісти
Та як нефіг робити! Ірану НІХТО не допомагає, тож він однозначно приречений.
показати весь коментар
05.03.2026 23:48 Відповісти
через два-три тижні незалежно від результату у Білому домі оголосять фантастичну перемогу над Іраном, АУГи заберуться геть, а далі з Іраном вже буде трахатись Ізраіль самотужки. Добре, якщо ще саудити якось будуть допомогати.
показати весь коментар
06.03.2026 00:31 Відповісти
Известный норвежский комитет стоит куда-нибудь переместить, во избежание, как говориться. Хз, шо там "борцу за мир" аятолле Трампу еще захочется "победить".
показати весь коментар
05.03.2026 23:09 Відповісти
Хоче потренуватися на південних островах перш ніж почати війну з Данією.
показати весь коментар
05.03.2026 23:10 Відповісти
А *********** стане ?
показати весь коментар
05.03.2026 23:11 Відповісти
Скоріше б. Флоридські кубінці там зможуть знову створити рай (як мінімум для білих людей.)
показати весь коментар
05.03.2026 23:11 Відповісти
В Венесуелі вже рай створили після захоплення Мадуро? Люди як жили в ніщеті так і залишилося. Тому що Тромбу на людей насрати. Воно Мадуро тільки в заручники взяло щоб його режим платив Тромбу нафтою. Те ж саме в Ірані. Ціль Тромба не людей захистити а забрати в Ірану Ядерну зброю ні і трохи нафтових свердловин. А режим може і далі вирізати людей десятками тисяч. Нажаль і Україна на цей гачок попалася, підписавши угоду про корисні копалини. Тромб корисні копалини України отримав а зброї ніхрена не дав і даже продовжує наполягати що Україна ще винна Тромбу якісь 350млрд. Тромб це тварь гірша за рекетира. Бо рекетир отримавши своє залишає жертву в спокої, а Тромб ще й продасть жертву в рабство або згвалтує на острові Епштейна
показати весь коментар
06.03.2026 00:16 Відповісти
У городі бузина а в Києві дядько.
показати весь коментар
06.03.2026 01:11 Відповісти
Если вы не придумаете как выйти из Ирана, то максимум во время Ирана.
показати весь коментар
05.03.2026 23:16 Відповісти
Да ты сперва с Ираном разберись . Рыжое недорозумение.
показати весь коментар
05.03.2026 23:19 Відповісти
Дотепер жити при комунізмі,то ще треба бути моцними терпилами.
показати весь коментар
05.03.2026 23:20 Відповісти
А Кім? Коли?
показати весь коментар
05.03.2026 23:27 Відповісти
Галоперидол - в студію!
показати весь коментар
05.03.2026 23:33 Відповісти
Наступним може бути Трамп.
показати весь коментар
05.03.2026 23:37 Відповісти
баян часів совка:
бик, по подну сторону забору, корови по іншу.
- красава, як тебе звати?
- яйцеслав!!
- вау!!! яйцеслав, переплигуй до нас!
розганяється, плигає, зачіпляєтся, приземляється.
корови;
- як, як звать?
- для вас, просто славік!
показати весь коментар
05.03.2026 23:40 Відповісти
Дивовижна здатність Рудого , нажити одночасно пів - світу ворогів , і пересратися з майже всіма друзями союзниками -
показати весь коментар
05.03.2026 23:41 Відповісти
Хай Трамп віддасть Ізраїль Ірану, а євреїв переселить на Кубу. Може такий план і є. А чого ні? Він же нам пропонує віддати кацапам пів України бо кацапів втричі більше ніж українців. Іранців 96 мільйонів. Ізраїльтян 9,6 мільйонів. В 10 разів менше. Але чомусь Трамп і США готові воювати і вступили у війну на боці Ізраїлю всіма своїми силами і ресурсами. Це ж якось суперечить тим аргументам які висуває Трамп Україні та Європі...
показати весь коментар
05.03.2026 23:53 Відповісти
P.S. Населення Куби на початку 2026 року становить приблизно 10,9 мільйона осіб. Якщо "зачистити" Кубу від кубинців всі євреї з Ізраїлю помістяться...
показати весь коментар
05.03.2026 23:57 Відповісти
P.S. А якщо прибрати євреїв з Ізраїлю то в тому регіоні наступить мир, який не наступав з моменту виникнення держави Ізраїль. Нема Ізраїлю - нема проблем. От така "сталінська логіка". ***** Трампу підкаже і почнеться...
показати весь коментар
06.03.2026 00:40 Відповісти
Оце то міротворець. Це вже скільки воно воєн урегулювало?
показати весь коментар
06.03.2026 00:00 Відповісти
Понеділок - Іран
Вівторок - Куба
Середа - Гренландія
Четвер - Північна Корея