8274 відвідувача онлайн

Ворог просунувся у Берестку та біля Федорівки Другої на Донеччині, - DeepState

Російські війська мають просування у Краматорському та Бахмутському районах Донецької області.

Про це повідомляє моніторинговий проєкт DeepState, інформує Цензор.НЕТ.

Просування ворога

"Мапу оновлено. Ворог просунувся у Берестку (Краматорський район Донецької області) та поблизу Федорівки Другої (Бахмутський район Донецької області)", - йдеться в повідомленні.

Оновлені мапи

Ворог просунувся у Берестку

Ворог просунувся поблизу Федорівки Другої

Топ коментарі
+2
Якщо самому не ясно,то можеш у ші спитать.
показати весь коментар
12.03.2026 17:53 Відповісти
+1
Тцк почало вбивати дітей?
https://www.facebook.com/watch/?v=1279878660710222
показати весь коментар
12.03.2026 19:30 Відповісти
+1
Що вони коять? Ведуть себе як окупанти! Кожен день по декілька відео, як лупцюють людей. Чи в них поїхав дах від безкарності, чи це диверсанти. А влада вирішила зашмагати людей батогом, замість того, щоб організувати справедливий процес, мобілізувати частину силовиків, молодих відставників, охоронці, офіцерів, блатних з тилових частин відправити на фронт, дізеля, квартали, навіть таксисти, здається, вже заброньовані, бо Київстар купив уклон і заніс? Тих, що втекли, хоча б позбавити звань ніхто навіть не пропонує! Люструвати суддів і прокурорів, про що говорити, як крупа на волі, а міндичі з шефірами і шурмами випущені в Ізраїль?
показати весь коментар
12.03.2026 19:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чого не публікують втрати українських військових? Території важливіші за людей?
показати весь коментар
12.03.2026 17:33 Відповісти
Якщо самому не ясно,то можеш у ші спитать.
показати весь коментар
12.03.2026 17:53 Відповісти
на яндексі в себе спитай. там багато чого пишуть
показати весь коментар
12.03.2026 19:16 Відповісти
Бересток це вже Констаха.На таксі до Залізничного вокзалу 7 хвилин.
показати весь коментар
12.03.2026 17:58 Відповісти
А що на Дніпропетовщині? Звільняємо?
показати весь коментар
12.03.2026 19:23 Відповісти
Пуйло, поки що, її в свою "конституцію" ще не записало. Тому, поки що, вона йому не потрібна. Це відволікання уваги ресурсів ЗСУ та українців від захоплення Донецької області.
показати весь коментар
12.03.2026 19:32 Відповісти
Але ж кажуть, майже вся частина Дніпропетровщини, що була окупована, вже звільнена. Це підтвердить діпстейт?
показати весь коментар
12.03.2026 19:46 Відповісти
Тцк почало вбивати дітей?
https://www.facebook.com/watch/?v=1279878660710222
показати весь коментар
12.03.2026 19:30 Відповісти
Що вони коять? Ведуть себе як окупанти! Кожен день по декілька відео, як лупцюють людей. Чи в них поїхав дах від безкарності, чи це диверсанти. А влада вирішила зашмагати людей батогом, замість того, щоб організувати справедливий процес, мобілізувати частину силовиків, молодих відставників, охоронці, офіцерів, блатних з тилових частин відправити на фронт, дізеля, квартали, навіть таксисти, здається, вже заброньовані, бо Київстар купив уклон і заніс? Тих, що втекли, хоча б позбавити звань ніхто навіть не пропонує! Люструвати суддів і прокурорів, про що говорити, як крупа на волі, а міндичі з шефірами і шурмами випущені в Ізраїль?
показати весь коментар
12.03.2026 19:56 Відповісти
Хочуть позбавити всіх прав, хто не оновив дані за 2 місяці чи не скачав резерв+
https://www.unian.ua/economics/other/viyna-v-ukrajini-dlya-viyskovih-u-szch-i-uhilyantiv-gotuyut-nizku-zaboron-13312551.html
До чого тут аліментники, неясно. Аліментники гроші винні своїм дітям, а люди що кому винні?
показати весь коментар
12.03.2026 20:47 Відповісти