7215 відвідувачів онлайн

Ви до нас не лізьте, бо бахну "Орєшніком: Лукашенко знову погрожує Україні та НАТО

Олександр Лукашенко

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко пригрозив Україні та країнам НАТО застосуванням російського ракетного комплексу "Орєшнік", який розміщений на території Білорусі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ, зокрема й РИА-Новости.

Під час поїздки до Могильовської області Лукашенко прокоментував заяви Києва про те, що розміщений у Білорусі російський ракетний комплекс "Орєшнік" може вважатися законною військовою ціллю.

"Це справжня дурість, і дурні про це говорять. Я не кажу, що завтра ми бахнемо цим "Орєшніком" по Вільнюсу, Варшаві чи Києву. Не дай Боже. Це не наше завдання", – заявив він.

Водночас Лукашенко додав, що Білорусь нібито має "захищати свою країну".

"А щоб не бахнув "Орєшнік", ви до нас не лізьте. Ні з України, ні з Польщі, ні з Литви, ні з Латвії. Давайте вирішувати питання по-людськи", – сказав він.

Нагадаємо, 18 лютого Україна запровадила санкції проти Лукашенка. Рішення ухвалили після того, як Білорусь надала свою територію для розміщення російської балістичної ракети "Орєшнік".

Топ коментарі
+11
Бабахны, после дерунов! Только подливу в трусы не выпусти!
показати весь коментар
13.03.2026 14:36 Відповісти
+9
А хто до тебе лізе гнида тупоголова! Ти нах нікому не потрібен ! Але за своі гріхи відповіси з часом
показати весь коментар
13.03.2026 14:36 Відповісти
+7
ти, ****, такий самий понтярщик як і всі. Тільки з картоплі
показати весь коментар
13.03.2026 14:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Беларуский дуче снова бахнул пальцем в небо, специалист(32 года практики).
показати весь коментар
13.03.2026 14:30 Відповісти
Сракою по підлозі,ішак нагуляний.
показати весь коментар
13.03.2026 17:06 Відповісти
ти, ****, такий самий понтярщик як і всі. Тільки з картоплі
показати весь коментар
13.03.2026 14:34 Відповісти
Немає в нього вже картоплі. Імпортує.😁
показати весь коментар
13.03.2026 15:11 Відповісти
А паРаше значит может лезть в Украину ?
По-людски они не могут…
показати весь коментар
13.03.2026 14:34 Відповісти
Невловимий Джо
- А чому невловимий?
- Бо нафуй нікому не потрібен
показати весь коментар
13.03.2026 14:36 Відповісти
Бабахны, после дерунов! Только подливу в трусы не выпусти!
показати весь коментар
13.03.2026 14:36 Відповісти
ще одне вилізло. весняне загострення.
показати весь коментар
13.03.2026 14:36 Відповісти
А хто до тебе лізе гнида тупоголова! Ти нах нікому не потрібен ! Але за своі гріхи відповіси з часом
показати весь коментар
13.03.2026 14:36 Відповісти
Може по наше???
показати весь коментар
13.03.2026 14:37 Відповісти
Може рюмаську з пюрешником бахнеш?🤦
показати весь коментар
13.03.2026 14:45 Відповісти
По перше **** картопляна, ти не встигнеш його викотити. По друге на один бах кокошніком тобі накидають ракет по самі гланди
показати весь коментар
13.03.2026 14:45 Відповісти
щоб до білоруської бульби, ніхто не ліз ,не варто було бульбенфюрер,у на білоруське картопляне поле, запускати рашистського колорадського жука,та ще й з якимось "куєшніком",Тепер всі країни кругом бульбополя, будуть мати пестициди ,для знищення білоруської бульби ,разом з рашистським колорадським жуком....
показати весь коментар
13.03.2026 14:50 Відповісти
Та кому ви нах потрібні лізти до вас, якби ви не бухтіли, всі б давно вас забули!
показати весь коментар
13.03.2026 15:05 Відповісти
Шакал Табаки.
показати весь коментар
13.03.2026 15:07 Відповісти
Шизоїд...
показати весь коментар
13.03.2026 15:08 Відповісти
Гарний БЛЕФ, я так думаю і не тільки я, що крім пускових машин ти не маєш ні х....я!!!
показати весь коментар
13.03.2026 15:17 Відповісти
Пояснив би хто бульбозавру, що він фізично не зможе пульнути тим "кокошніком" по Києву.
Є таке поняття як мінімальна дальність застосування.
показати весь коментар
13.03.2026 15:17 Відповісти
Васіліса Єгоровна. Тока попробуйте подойті, подонкі, я брошусь уніз!

В словах Васіліси Єгоровни бринить надія на те, шо может всьо обойдьотся тіхо-мірно, і їй не прийдьотся цього робить.

(С)Митець
показати весь коментар
13.03.2026 15:24 Відповісти
Мовчи вусатий. Бабахлка не виросла)))) тай дибілом треба бути, шоп таке писати, якшо знаєш ттх орєшніка
показати весь коментар
13.03.2026 15:54 Відповісти
В рот мы твой орешник *****.
показати весь коментар
13.03.2026 15:57 Відповісти
Рівень навіть не голови колгоспу,а рівень скотника з молочної ферми.
показати весь коментар
13.03.2026 15:59 Відповісти
Ага. Бахне. Кнопка в нього хіба намальована на коробці з під взуття.
показати весь коментар
13.03.2026 16:19 Відповісти
тільки от яка штука: ключики від ядерки на орешнику знаходяться в касапському генштабі
показати весь коментар
13.03.2026 16:33 Відповісти
"А щоб не бахнув "Орєшнік", ви до нас не лізьте."

Звідки лізло в 2022 році він забув?
показати весь коментар
13.03.2026 17:05 Відповісти
Тобто, ті кацапські ******** є законними пріоритетними цілями для знищення.
показати весь коментар
13.03.2026 19:50 Відповісти