11528 відвідувачів онлайн

Чиновниця Одеської міськради не задекларувала майна на 9,4 млн грн: суд її оштрафував, - НАЗК

назк

Національне агентство з питань запобігання корупції встановило недостовірні дані на понад 9,4 млн грн у деклараціях начальниці відділу Одеської міської  ради.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на НАЗК.

За матеріалами повних перевірок НАЗК Роздільнянський районний суд Одеської області ухвалив вирок щодо начальниці відділу Управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міськради.

Вирок чиновниці міськради

Посадовицю визнали винною у недостовірному декларуванні (ч. 1 ст. 366-2 ККУ) та засудили до штрафу в розмірі 68 тис. грн з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах місцевого самоврядування, на 3 роки. Вирок набув законної сили.

Що показали перевірки

Під час перевірок її декларацій за 2022 та 2023 роки НАЗК встановило недостовірні відомості на суму понад 9,4 млн грн. Посадовиця не зазначила у деклараціях:

  • нерухомість на понад 2,8 млн грн (у декларації за 2022 рік) та понад 3,1 млн грн (за 2023 рік): 2 квартири (44,7 кв.м в селі Крижанівка Одеської області та 74,8 кв.м у місті Одеса), а також 6 земельних ділянок в Одеській і Миколаївській областях;
  • автомобіль "LAND ROVER RANGE ROVER" 2011 року випуску, вартістю 300 тис. грн;
  • вартість вантажного автомобіля SCANIA, 2012 року випуску;
  • корпоративні права у двох фермерських господарствах та товаристві з обмеженою відповідальністю в сукупному розмірі понад 500 тис. грн;
  • доходи у вигляді переказів від третіх осіб, відчуження автомобілів, а також дохід, за рахунок якого поповнювала свій картковий рахунок у сукупному розмірі понад 1,2 млн грн. (за 2022 рік) та понад 915 тис. грн (за 2023 рік).
Топ коментарі
+11
Курва, як то грьобане зелене шапіто вже дістало...
Вкрав мільйон, віддав десятину, сто тисяч - гуляй і кради собі дальше.
А вкрав дві пачки сигарет - 8 років зони...
Кажете, боротьба з корупцією?
показати весь коментар
16.03.2026 18:15 Відповісти
+9
Комедия,для такой посады 68 тысяч это один хабар,а собрать она их может по несколько штук в день
показати весь коментар
16.03.2026 18:08 Відповісти
+6
Дивно, шо не на 17 грн. огтрафували! Грьобаний цирк! 🤬
показати весь коментар
16.03.2026 18:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Комедия,для такой посады 68 тысяч это один хабар,а собрать она их может по несколько штук в день
показати весь коментар
16.03.2026 18:08 Відповісти
Вибачилися і оштрафували для показухи перед лохами!
Нехай і далі краде на млн грн і «забуває декларувати крадене для себе і родичам»!! А штраф, це вам не якась там Качанівська буцигарні з ВІП камерами від малюськи дурненькоо!!
показати весь коментар
16.03.2026 18:11 Відповісти
🤡🤡🤡
показати весь коментар
16.03.2026 18:11 Відповісти
Курва, як то грьобане зелене шапіто вже дістало...
Вкрав мільйон, віддав десятину, сто тисяч - гуляй і кради собі дальше.
А вкрав дві пачки сигарет - 8 років зони...
Кажете, боротьба з корупцією?
показати весь коментар
16.03.2026 18:15 Відповісти
Дивно, шо не на 17 грн. огтрафували! Грьобаний цирк! 🤬
показати весь коментар
16.03.2026 18:16 Відповісти
То це ''свинарчучка'' Зеленського чи ні? Чи то її підкинули ворогу назло простому мальчіку від наріду?
показати весь коментар
16.03.2026 18:18 Відповісти
Зволоч Свинарчук "поставив на ноги" купу скаліченої військової техніки. Уявіть собі напад кацапів без злодюги свинарчука і іже з ним проклятих злодіїв.
Але ж то какаяразніца!
показати весь коментар
16.03.2026 18:24 Відповісти
Ідіоти,що це за вирок?9 млн не задекларувала 68 тис.штраф.Хіба це не злочин коли чинуша ухиляється від чесного життя ?
показати весь коментар
16.03.2026 18:18 Відповісти
Мудрий укра̀інскій на̀ріт на виборах за це порвав мільйони своїх дупок.
Анальний тріск чули на Альфа Центаврі.
показати весь коментар
16.03.2026 18:27 Відповісти
І все?!
Як геніально.
Ну, відсудить вона більше, ніж 68.к.
показати весь коментар
16.03.2026 18:20 Відповісти
Ана проста забыла.
показати весь коментар
16.03.2026 18:33 Відповісти
та з любим могло таке трапитися,сума смішна,кишенькові гроші,цікаво а скільки наскердовано у зливках та купюрах???скільки бусиків від пишного для перевети знадобиться??ну й генералів???
показати весь коментар
16.03.2026 18:43 Відповісти
Без конфіскації майна.
І щуку в річці утопили...
А через три роки (можливо, й раніше) все почнеться спочатку. З подвійною енергією.
показати весь коментар
16.03.2026 18:34 Відповісти
🤣🤣яка конфіскація??людина старалася ,тягла все до тумбочки,а ви конфіскувати???вам би чиєсь відібрати та поділити,а на вигляд європейська людина,де ваші цінності європейські???
показати весь коментар
16.03.2026 18:45 Відповісти
Вже почервонів та покаявся...
показати весь коментар
16.03.2026 19:10 Відповісти
Ну навіщо так жорстко з жінкою? Йшли б стандартною схемою- погрозили б пальчиком та сказали більше так не робити. І все.
показати весь коментар
17.03.2026 00:19 Відповісти