9054 відвідувача онлайн

Зеленський анонсував відновлення переговорів щодо завершення війни в Україні

Зеленський про переговори

Президент України Володимир Зеленський заявив про готовність відновити переговорний процес щодо завершення війни Росії проти України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у вечірньому відеозверненні глави держави.

За словами президента, українська сторона отримала сигнали від США про готовність продовжити роботу в межах уже наявних форматів перемовин. Наразі йдеться про активізацію дипломатичних зусиль після певної паузи.

Відновлення переговорного процесу

Зеленський наголосив, що затримка у переговорах була тимчасовою і її необхідно завершувати. Україна, за його словами, налаштована на предметний діалог із партнерами.

"Переговорна пауза була, час її завершувати. І ми робимо все, щоб перемовини були дійсно змістовними", — зазначив президент.

Він додав, що ключовим завданням є досягнення результатів, які сприятимуть припиненню війни та зміцненню безпеки.

Підготовка до зустрічі у США

Президент також повідомив, що політична частина української переговорної групи вже вирушила до Сполучених Штатів. Зустріч сторін очікується найближчої суботи.

За словами Зеленського, майбутні консультації мають стати кроком до узгодження подальших дій у межах міжнародної координації. Українська сторона розраховує на конструктивний діалог і підтримку партнерів.

Раніше Зеленський попередив про основні загрози, які можуть посилити позицію Росії на переговорах про завершення війни проти України. 

Президент України вказав на кілька аспектів, які можуть вплинути на позицію Росії:

  • Активне використання ракет ППО на Близькому Сході та в регіоні Перської затоки: Росія може вважати, що Україна зіткнеться з дефіцитом таких ракет.
  • 20-й пакет санкцій ЄС. Пакет санкцій проти Росії, який у глухому куті, міг би продовжити тиск на Кремль та змусити його рухатись до реального миру.
  • Пом’якшення санкцій США проти Росії: Сполучені Штати послабили деякі санкції, що дозволяє Москві отримувати значні кошти для фінансування військових потреб.
Топ коментарі
+8
Новий сезон про голобородька.
Переговори: особистий контрол.
В ролях:
Зе!поц
Зе!гніда
Зе!гундос
Зе!скоморох
Умєров
Буданов
Гнатов.
Шмигаль.

Провів. Заслухав. Доручив. Обговорив.
показати весь коментар
19.03.2026 20:39 Відповісти
+7
Стара заїжджена пластинка. Як цьому поцу ще не набридло постійно торочити одне й те саме, місяць за місяцем.
показати весь коментар
19.03.2026 20:38 Відповісти
+5
Чекаємо рішення по переговорах від США, чекаємо грошей від ЄС. Суб'єкти і об'єкти.
показати весь коментар
19.03.2026 20:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
умови припинення?
показати весь коментар
19.03.2026 20:34 Відповісти
США мають надсилати ********** не Україні, а використовувати їх у власних інтересах, - Гегсет Джерело: https://censor.net/ua/n3606098. Нашо с цими покидьками вести переговори які працббть разом з московією на гешефт Трампа у 13 тріліонів доларів (що смішно- таких грошей у кащі немає- але трамп вірить що є фі що требао за рахунок Украни відірвати рашу від Китаю)
показати весь коментар
19.03.2026 21:08 Відповісти
новині вже добу як.
а ви шось іншого очікували від гексета?
показати весь коментар
19.03.2026 21:10 Відповісти
Гексет сам не працює, це коньюктурний політик . він каже і роюить те чого хоче Трамп. а Трапмп хоче знизення України Зеленського і Европи
показати весь коментар
19.03.2026 21:28 Відповісти
нарешті, дякую.
саме тому доня таку сраколизню біля себе і зібрав,
йому не потрібні чиїсь думки, йому потрібні ті які гнуться під нього.
показати весь коментар
19.03.2026 21:31 Відповісти
Нам не потоібні переговори, гам потрібна мобілізація молоді та жінок!
показати весь коментар
19.03.2026 20:38 Відповісти
який грозний диванний хом"як! ти вже свою жінку з дітьми відправив до окопу?
показати весь коментар
19.03.2026 20:40 Відповісти
Мобілізація не припинялась. Можеш завтра вирушати до ТЦК.
показати весь коментар
19.03.2026 20:42 Відповісти
Дай вгадаю, ти 60+?
показати весь коментар
19.03.2026 20:49 Відповісти
Ні, 70-
показати весь коментар
19.03.2026 22:52 Відповісти
Ви підете так або інакше воювати або за Україну або за рф у її віійні далів її армії проти Европи в , бо інакше Вас просто орки розстріляють. Так що дякуйте воїнам ЯЗСу що нас захищають, донатьте і долучайтеся до збройних сил України. Слава Україні!
показати весь коментар
19.03.2026 22:17 Відповісти
Стара заїжджена пластинка. Як цьому поцу ще не набридло постійно торочити одне й те саме, місяць за місяцем.
показати весь коментар
19.03.2026 20:38 Відповісти
Чекаємо рішення по переговорах від США, чекаємо грошей від ЄС. Суб'єкти і об'єкти.
показати весь коментар
19.03.2026 20:38 Відповісти
Ну раз сам Зеленский анонсировал, то конечно... Дырка от бублика гарантирована.
показати весь коментар
19.03.2026 20:38 Відповісти
які умови з української сторони? - за кацапняві і руді всі в курсі...
показати весь коментар
19.03.2026 20:39 Відповісти
Так він же їздив на огризок від Донбасу ,який ще не окупували кацапи і істерично верещав ,що "ми не поступимось " оце і є такі "умови української сторони ".
показати весь коментар
19.03.2026 20:44 Відповісти
Не мінялись.
показати весь коментар
19.03.2026 20:45 Відповісти
між капітуляцією і припиненням війни такий тонкий лід,
що клованам туди не ступати б.
тільки досвідченим
показати весь коментар
19.03.2026 20:51 Відповісти
Якщо ти такий досвідчений та знаш що треба робити, запропонуй свою допомогу в переговорному процесі.
показати весь коментар
19.03.2026 20:58 Відповісти
ні, я не досвідчений, саме тому і не ступаю.
показати весь коментар
19.03.2026 21:00 Відповісти
Ну я подумав, раз людина робить такий глибокий аналітичний аналіз то у неї є досвід та глибокі знання з переговорних питань щодо закінчення війни...
показати весь коментар
19.03.2026 21:10 Відповісти
буба теж думав, що в нього є глибкі аналітичні і військові знання,
саме тому і ступив туди, куди ступати не треба.
показати весь коментар
19.03.2026 21:13 Відповісти
Ну ми ж зараз не про нього, а про твій досвід говоримо...))
показати весь коментар
19.03.2026 21:19 Відповісти
ви якись странний.
якщо сказати, що ракетами повинні займатися фізики, інженери і ракетчики, а не укладателі доріг
ви мені теж допишете
"якщо ти фізик, інженер і ракечик то прийди і займись?"
показати весь коментар
19.03.2026 21:07 Відповісти
ПрокаливаЄтЄсь тАвАріШЧ, українською буде дивний, а не странний
показати весь коментар
19.03.2026 21:14 Відповісти
почяли до слів пристьогуватися?
до побачення, спокійної...
показати весь коментар
19.03.2026 21:18 Відповісти
Не до слів, до проколів агЄнта
показати весь коментар
19.03.2026 21:20 Відповісти
Маячня. Капітуляція - це повна поразка, яку бачать всі, який може бути тонкий лід. От якщо нами будуть правити кацапи, то капітуляція. Це хіба що мож статися, якщо продовжувати нинішню політику хапання хворих людей, крадівництва, тотальної корупції і щоб при цьому і далі не воювали треновані, хто служив, давав присягу - силовики, охоронці, приватні і муніципальні, молоді відставники, офіцери, бики з тилових частин і т.д. І отакі офіцери як ти, що наплювали на присягу і втекли, навіть не позбавлені звань. А камлають за вічну війну з неважливим для них результатом заради їхньої вічної соціалки і зловтішання. Прикриваючись при цьому страхом міфічної капітуляції.
показати весь коментар
19.03.2026 21:57 Відповісти
хто вам сказав, що я офіцер?
сержант в прошлому сторіччі.
сам придумаю, сам відповім - сбрешу коротше...
показати весь коментар
19.03.2026 22:00 Відповісти
І засержантив аж в Америку. І тріщиш за війну до останньої краплі крові. Чужою крові. Прикриваючись вигаданим патріотизмом, сидячи за океаном із бажанням вічно зловтішатись і отримувати соціалку.
показати весь коментар
19.03.2026 22:17 Відповісти
А хапають хворих взагалі без ваєнніка і з довідкою, поки сержанти в Америці.
показати весь коментар
19.03.2026 22:18 Відповісти
ну вас же не вхопили?
жінку жени за хлібом - так завжди неофіцери роблять.
показати весь коментар
19.03.2026 22:25 Відповісти
везе ж мені сьогодні на долбодятлів...
мабуть прапорець дратує - тут зрозуміло.
показати весь коментар
19.03.2026 22:34 Відповісти
як у нашому селі всі підводниками стали!
посідали на човни і в ставок повипливали.
показати весь коментар
19.03.2026 22:03 Відповісти
шо за потік сознанія, офіцер?
ти зрадив присягу?
ну так я тут до чого?
показати весь коментар
19.03.2026 22:07 Відповісти
Ну, я не офіцер, і в Америку не тікав, на відміну від тебе.
показати весь коментар
19.03.2026 22:16 Відповісти
а тим пачє, як і ви не офіцер,
з якої венесуелли ви накрапали простиню на завинувачення
тих до яких не маєте відношення зовсім?
а на втік, то я втік коли ти газету правда читав.
підозрював, що вас там понаросплодиться...
показати весь коментар
19.03.2026 22:21 Відповісти
Яка різниця, коли ти втік і сержант ти чи лейтенант. Це вже масово, на фупі більше половини таких як ти хтось під час війни втік, хтось раніше, і вся яяк один хочуть війни до останньої краплі нашої крові і нібито бояться щоб не дай бог не було якоїсь "капітуляції". Оце як таке пише, то можна не дивитись, закордонний втікач, який хоче зловтішання і вічної соціалки.
показати весь коментар
19.03.2026 22:39 Відповісти
розмова припинена за неадкавтністю дописувачя.
кефір і в люлю...
показати весь коментар
19.03.2026 22:45 Відповісти
Новий сезон про голобородька.
Переговори: особистий контрол.
В ролях:
Зе!поц
Зе!гніда
Зе!гундос
Зе!скоморох
Умєров
Буданов
Гнатов.
Шмигаль.

Провів. Заслухав. Доручив. Обговорив.
показати весь коментар
19.03.2026 20:39 Відповісти
"члєни єго кружка" або "кружкі єго члєна"
показати весь коментар
19.03.2026 20:42 Відповісти
Поки Трамп не скаже - не вірю.....
показати весь коментар
19.03.2026 20:40 Відповісти
Трамп скажет, шо победил Иран. Эпично и с яростью. Приоритеты...
показати весь коментар
19.03.2026 20:42 Відповісти
діджитаізація і саміти плана миру!
і моє любиме -
"як би я не порвав 4 повістки в 14му -15му, ви би всі померли",
шо ви зараз і робите без моїх повісток.
не дякуйте...
показати весь коментар
19.03.2026 20:45 Відповісти
Він роками згоден завершувати війну, тільки грошви дайте!!!
показати весь коментар
19.03.2026 20:51 Відповісти
"Люда на піZеда".

З цими шляпами.
показати весь коментар
19.03.2026 20:53 Відповісти
З ****** все ясно - русня хоче все і відразу. Погодиться на "не вдразу". Позиція України теж не змінилась, принаймні офіційно. То про що можуть бути "перемови" з ****** під диктатом іпанутого на всю голову педофіла?
показати весь коментар
19.03.2026 20:55 Відповісти
Ну вишморкався пару раз публічно Трамп прямо в Зельку, но це не привід не іхати да Вітькова та Кушнера у сауну та домовлятись здати Донбасс, інший пропозицій ніколи не було, чи не так? Витре шмарклі Трампа з неголеної мордяки і уперед, за гарантіями безпеки. Донні дасть потужних гарантій.
показати весь коментар
19.03.2026 20:56 Відповісти
С деньгами напряг, нужно подшебуршить партнёров) наперегонки, что первое настанет. Договорняк с янки или бабки от озабоченцев.
показати весь коментар
19.03.2026 21:04 Відповісти
Завершити війну в Україні взмозі лише стінки гробу Путіна. А переговори ніяк не можуть зупинити Путіна.
показати весь коментар
19.03.2026 21:08 Відповісти
Тому шо "денег нет" .
показати весь коментар
19.03.2026 21:10 Відповісти
Кацапи вже його послали,а він знову без мила в очко путі лізе.Ну не готові кацапи зараз домовлятися.Тим паче бабло в країну за газ і нафту пішло непогано.Є за що наймати м'ясо.
показати весь коментар
19.03.2026 21:13 Відповісти
На *** ті переговори? Москалі далі наступають.
показати весь коментар
19.03.2026 21:21 Відповісти
анонсуй не анонсуй всерівно отримаєш ***
показати весь коментар
19.03.2026 21:26 Відповісти
Переговори мають відбуватись за припинення вогню на фронті. Інакше це фарс і розводняк. Вже рік тривають переговори - стало краще за рік??? Без припинення вогню - це розводняк.
показати весь коментар
19.03.2026 21:35 Відповісти
так а толку мусолить если тот кусок бамбасса отдавать не хотят, а русня без него не идёт не сделку. Санкций новых нет, только снимают, оружия типа томагавков не дают и лендлиза(и то не выход ибо тогда Китай залетит и фул мобилизация Ваньков) О чем они там общаются? уже и так понятно что воевать будем еще года 1.5-2 пока не выгребут последние ресурсы мобилизационные и общества. Весь этот п****ь ни о чем
показати весь коментар
19.03.2026 21:54 Відповісти
А що далі, як вигребуть всіх хворих? Силовики з відставниками і офіцерами підуть воювати чи депутати? Щось вже не дуже віриться.
А пріоритети влада розставила саме так.
показати весь коментар
19.03.2026 21:58 Відповісти
да я думаю в утиль хотят патриотов полностью утилизировать чтобы после войны вопросов не задавали. Годика 2-3 и потом рашка 2.0. Уже процесс полным ходом идет. Война все спишет, не на часи
показати весь коментар
19.03.2026 22:08 Відповісти
Весь час якісь "перемовини".
Нахіба підігрувати кацапам?
Може краще витрачати час і ресурси на організацію оборони?
показати весь коментар
19.03.2026 22:24 Відповісти
Україна Зеленського це "країна-жертва", "країна-прохач", вона немає суб'єктності.
Країна талановитих людей потребує справжнього лідера який розкриє її потенціал!
Давайте розберемо цей дисонанс між реальним потенціалом України та її зовнішньополітичним образом зараз.
1. Пастка «дипломатії прохача»
Образ «прохача», який часто транслює влада, має свою прагматичну, але дуже ризиковану логіку:
Чому це робиться: Західна демократія працює на емпатії. Щоб виборці в США чи ЄС давали гроші, вони мають бачити «несправедливість» і «страждання». Роль жертви - це найкоротший шлях до емоційного відгуку.
В чому ризик: Це вбиває повагу до України як до сильного партнера. Світ звикає до того, що Україна - це «проблема», яку треба «вирішувати», а не потужна держава, з якою треба рахуватися. Це створює втому від України.

2. Реальний потенціал vs Міф про безпорадність
Україна справді має величезну індустріальну та наукову базу, яку довгий час недооцінювали.
Власне виробництво: Успіхи з дронами (Magura, «Лютий»), ракетами («Нептун», «Паляниця») та САУ «Богдана» доводять, що Україна може бути самодостатньою в багатьох технологіях.
Але є нюанс: Важливо бути чесними - жодна країна світу (навіть США) сьогодні не може виробляти абсолютно все самостійно в умовах тотальної війни такого масштабу. Ми залежимо від мікросхем, порохів та високотехнологічних компонентів.
Гроші: Основна проблема не лише в заводах, а в бюджеті. Власне виробництво потребує мільярдів доларів інвестицій, які зараз «з'їдає» соціалка та оборона на фронті а також корупція.

3. Як вплине зміна риторики на «Ядерну/Силову» Насправді це змінює все
Якби Україна змінила тон з «допоможіть нам вижити» на «ми забезпечуємо стабільність Європи», це б докорінно змінило сприйняття:
Від прохання до пропозиції: «Нам не потрібні ваші поради, нам потрібні ресурси, щоб ваш східний кордон не став лінією фронту через 5 років».
Ядерна зброя як точка невороття: Це автоматично припиняє будь-яке «прохання». Країна з я/з не просить допомоги - вона висуває умови. Це і є перехід від об'єкта («бідна Україна») до суб'єкта («сильна Україна»).

Чому влада боїться перестати бути «жертвою»?
Є страх, що як тільки Україна заявить про свою самодостатність і силу (а тим паче про ядерні амбіції), Захід може сказати: «О, ви такі сильні? Тоді справляйтеся самі». Хоча це реальний політичний ризик втратити фінансову «крапельницю» але це єдина можливість зробити Україну сильною та суб'єктною.
показати весь коментар
19.03.2026 22:47 Відповісти
"Америка снимает санкции с ближайшего союзника Путина. Соединенные Штаты сняли часть санкций с Беларуси, которые были введены в ответ на агрессию против Украины. Америка продолжает ослаблять санкционное давление на Беларусь, которая является ближайшим соратником РФ. Решение принято по итогу визита в Минск спецпосланника Белого дома Джона Коула 20 марта. Об этом сообщает Dialog.UA. Коул объявил о снятии санкций после переговоров с белорусским диктатором Александром Лукашенко. Из-под ограничений вывели "Белинвестбанк", Банк развития Беларуси, Минфин, Белорусскую калийную компанию, а также "Беларуськалий". Данное решение США открывает доступ к западным финансовым инструментам не только Лукашенко, но и его ближайшему союзнику - главе Кремля Владимиру Путину. Это большой подарок двум агрессорам.
Лукашенко по случаю снятия санкций помиловал 250 заключенных "из принципов гуманизма". 15 из них, по данным правозащитников, будут принудительно высланы из Беларуси. Коул на пресс-конференции назвал Лукашенко "уважаемым мировым лидером", а также "другом" президента США Дональда Трампа. Он также заявил о рассмотрении визита главы Беларуси в Вашингтон.
В Z-каналах тем временем празднуют снятие санкций."
показати весь коментар
19.03.2026 22:56 Відповісти