10564 відвідувача онлайн

Іран вдруге атакував найбільший НПЗ у Кувейті

Іран атакує найбільший НПЗ Кувейта: що відомо?

Кувейт заявив, що іранські безпілотники знову атакували нафтопереробний завод "Міна Аль-Ахмаді", внаслідок чого виникла пожежа.

Про це пише AP, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Зазначається, що пожежа виникла на кількох його об’єктах. Внаслідок атаки ніхто не постраждав.

Раніше Іран вже атакував НПЗ 19 березня, внаслідок чого також виникла пожежа.

Видання зазначає, що атака відбулася під час відзначення Ід аль-Фітр у Кувейті - свята, що знаменує закінчення священного мусульманського місяця посту Рамадан.

"Іран все частіше атакує енергетичні об'єкти в арабських країнах Перської затоки після того, як Ізраїль у середу бомбардував величезне іранське родовище природного газу Південний Парс у Перській затоці", - йдеться в матеріалі.

Що передувало?

Топ коментарі
+11
У мене навіть немає сумнівів, що бити по НПЗ іранцям кажуть москалі.
показати весь коментар
20.03.2026 10:13 Відповісти
+4
Нищий Хо Ши Мин, всегда победит Никсона! Это доказано историей!
показати весь коментар
20.03.2026 09:52 Відповісти
+4
Захист ніякий
показати весь коментар
20.03.2026 09:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
і не в останнє. бо чим гірше для всіх тим краще для деяких
показати весь коментар
20.03.2026 09:51 Відповісти
Нищий Хо Ши Мин, всегда победит Никсона! Это доказано историей!
показати весь коментар
20.03.2026 09:52 Відповісти
Нормальний двіж. Слоняра молодець. Пыдпалив блыжный васток
показати весь коментар
20.03.2026 09:52 Відповісти
Захист ніякий
показати весь коментар
20.03.2026 09:55 Відповісти
Четыре года на крови украинцев могли проверять тактику современной войны! Узнал что ваши "няшки" за сотни тысяч не работают. Какого хрена вы влезли в то, что уже было понятно, что проиграете? Так и в ядерной войне вы проиграете. Не знаю, может астероид летающий по Солнечной системе вам весточку принес)?
показати весь коментар
20.03.2026 09:57 Відповісти
В ядерній війні переможців не буде, як і людства, хіба що виживуть якісь індівідууми в забутих богом гірських, або пустельних місцевостях!
показати весь коментар
20.03.2026 10:13 Відповісти
Так никто не пробовал! И никто не знает!
показати весь коментар
20.03.2026 10:15 Відповісти
Шудре даже лавку с помидорами поручить нельзя
показати весь коментар
20.03.2026 09:58 Відповісти
А шейхі то голі!
Іран задумався - а з такими подвигами він легко всі довколишні країни на коліна поставить і даниною обложить.
показати весь коментар
20.03.2026 10:10 Відповісти
Продолжу свою мысль.) Десять крестьян с ножами и мотыгами 90% случаем победят рыцаря в золотых доспехах! Ментально, рыцарю есть что терять, а крестьянам есть на чем заработать!
показати весь коментар
20.03.2026 10:22 Відповісти
У мене навіть немає сумнівів, що бити по НПЗ іранцям кажуть москалі.
показати весь коментар
20.03.2026 10:13 Відповісти
Іран історична територія США, ще мій прапрадід гессенець трахав кіз та баранів на полях Трензалора, - так прокоментував терористичний акт проти Ірану, Кувейтом, так званий Дональд Трамп
показати весь коментар
20.03.2026 10:20 Відповісти
Израиль и Трамп мастерски вбивают клин ненависти между заливовцами и болванами аятоллами.
показати весь коментар
20.03.2026 10:43 Відповісти
Мені просто цікаво Кувейт оає купаються у грошах, в нормальної ппо немає, як так? Король голий?
показати весь коментар
20.03.2026 11:34 Відповісти
В кувейтські безпілотники та/або пілотники хоча б щось атакували в Ірані?
показати весь коментар
20.03.2026 11:38 Відповісти