9616 відвідувачів онлайн

Деяка оприлюднена Безуглою інформація дозволила РФ коригувати свої дії на фронті, - "слуга народу" Веніславський про кримінальну справу

Справа проти Безуглої: що каже Веніславський?

Нардеп, член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський сподівається, що правоохоронні органи дадуть оцінку діям народної депутатки Мар’яни Безуглої по розповсюдженню конфіденційної інформації та дискредитації військового керівництва країни.

Про це він сказав у коментарі Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Веніславський нагадав, що разом із колегою Сергієм Тарутою спочатку звернувся до Генерального прокурора щодо дій Безуглої, але той відмовив у реєстрації кримінального провадження, тому довелося добиватися його відкриття через суд.

Говорячи про причини такого звернення, нардеп зазначив:

"Ми проаналізували заяви пані Безуглої, починаючи фактично з 2022-го, але більший акцент робили на 2023-2024 роках, а також реакцію на них росіян в політичному, медійному та військовому плані. Побачили, що деяка інформація, яка була оприлюднена Безуглою, як членкинею Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, до якої вона мала доступ, на наш погляд, потім була використана росіянами для коригування своїх дій на полі бою. Це призвело до певних негативних наслідків для України. На цьому першому аспекті ми закцентували увагу Генерального прокурора у своїй заяві.

Другий аспект – це те, що пані Безугла, фактично, з початку широкомасштабної війни, починаючи десь з осені 2022 року, систематично і цілеспрямовано дискредитує вище військове керівництво України. Спочатку Залужного, потім Сирського. Вона розповсюджує інформацію, яка точно шкодить авторитету вищого військового командування в державі та висуває якісь вимоги. За моєю інформацією, після призначення Сирського вона приходила до нього і вимагала присутності на усіх закритих нарадах, де ухвалюються стратегічні рішення, та хотіла отримати право давати розпорядження, вказівки тощо. І це ж людина без профільної військової освіти".

Відповідаючи на питання, чи обговорювали на комітеті з питань нацбезпеки й оборони дії Безуглої, він наголосив:

"Ми з членами нашого комітету також написали низку заяв до Офісу Генерального прокурора, але не щодо державної зради, а про зловживання Безуглою своїм статусом народного депутата і перешкоджання нам, як членам комітету, вирішувати питання в закритому режимі. Ви пам’ятаєте ситуацію, коли вона намагалася увірватися на закрите засідання комітету. А закон про комітети та регламент чітко передбачають, що там можуть бути присутні тільки ті парламентарі, які запрошуються, або по яким комітет надав дозвіл. Ми цього не робили. Тому, як я сказав, подавали заяву до Офісу Генерального прокурора, але реакції не було. Тоді взагалі фактично весь комітет виступив за те, щоб її виключити зі свого складу, тому що розповсюдження нею інформації, яку вона отримувала в закритому режимі, становило загрозу національній безпеці. Тому це все в сукупності якби і спонукало мене з Тарутою зробити такі дії".

Веніславський також додав, що тепер органи досудового розслідування мають встановити, чи була держзрада у діях Безуглої і зізнався, що, на його погляд, такі ознаки точно є.

Що передувало?

Раніше повідомлялось, що Офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження щодо народної депутатки Мар’яни Безуглої за підозрою у державній зраді.

Топ коментарі
+13
У Безуглой есть справка от доктора. Дело закрыто.
показати весь коментар
20.03.2026 13:58 Відповісти
+10
ТА У ВАС ВСЯ ПАРТІЯ зрадники
показати весь коментар
20.03.2026 14:11 Відповісти
+8
Ну для таких випадків є специфічне покарання - відправка на примусове лікування замість тюрми.
показати весь коментар
20.03.2026 14:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
разом із колегою Сергієм Тарутою ...🤮
показати весь коментар
20.03.2026 13:56 Відповісти
А генералісімуса штурмовиків Манька вже посадили за фото з собакою на таємній мапі наших позицій? Може хоча б позбавили Манька і його собаку доступу до держтаємниці?
показати весь коментар
20.03.2026 14:17 Відповісти
Удар по Тернополю після посту Федієнка - його вже посадили ? Удар по Сумах - 35 жертв і що там з Артюхом ?!
показати весь коментар
20.03.2026 14:24 Відповісти
Щось я пропустив, розповідайте в подробицях.
показати весь коментар
20.03.2026 14:30 Відповісти
2025 - ракети по Тернополю , ракети по Сумах .. гугл в допомогу
показати весь коментар
20.03.2026 14:32 Відповісти
Немає ані часу ані бажання
показати весь коментар
20.03.2026 14:34 Відповісти
В Сумах тоді був "празнік на селі", святкували восьмі роковини 117 бригади ТРО
показати весь коментар
20.03.2026 15:26 Відповісти
Роковини - це по смерті.
Річниця - свято
показати весь коментар
20.03.2026 16:58 Відповісти
У Безуглой есть справка от доктора. Дело закрыто.
показати весь коментар
20.03.2026 13:58 Відповісти
Ну для таких випадків є специфічне покарання - відправка на примусове лікування замість тюрми.
показати весь коментар
20.03.2026 14:09 Відповісти
Якщо мізків нема, то і не буде.
показати весь коментар
20.03.2026 13:58 Відповісти
Коли повітряна куля втрачає підйомну силу, то скидають баласт!
показати весь коментар
20.03.2026 14:07 Відповісти
Безкута ввдповість за прой@би зеленої партії..
показати весь коментар
20.03.2026 14:16 Відповісти
Підкажу)Ця ****@ нераз заявляла,що то там,то там оборонні лінії порожні або з недостатньою увагою до них ..На місці москалів ви би що зробили? Так ,розвідали і туди залізли((
показати весь коментар
20.03.2026 14:08 Відповісти
ТА У ВАС ВСЯ ПАРТІЯ зрадники
показати весь коментар
20.03.2026 14:11 Відповісти
На фронт медсестрой
показати весь коментар
20.03.2026 14:14 Відповісти
Здуріли??? Щоб воно ще хлопців добивала???

Тільки дурка, або тюряга.
показати весь коментар
20.03.2026 14:17 Відповісти
Генпрокуратура відкрила провадження проти Безуглої за статтею про держзраду, - Тарута
Деяка оприлюднена Безуглою інформація дозволила РФ коригувати свої дії на фронті, - "слуга народу" Веніславський про кримінальну справу.

Стане еще больше звездой, як та прессекретака Зеленського, яка раніше Зеленського ср*ку освіжала, а після того, як Зеленський якось "по - неострожности некачественно посмотрел на нее", включила опцию СТЕРВОЗНОСТЬ и ее понесло...

Подобньіе твари умеют мстить... Ще згадаймо Аристовича...
показати весь коментар
20.03.2026 14:15 Відповісти
Це знову атака на Єрмака, ніяк не вгамуються
показати весь коментар
20.03.2026 14:16 Відповісти
Лишилося одне риторичне питання: Навіщо нам СБУ? Треба хочаб змінити абревіатуру на СБЗ.
показати весь коментар
20.03.2026 14:17 Відповісти
Всі претензії до синдрому Аспергера. І все!
Тобто, усі кандидати в депутати повинні примусово проходити огляд у психіатра. А інакше знову будуть пропозиції продавати породистих псів для оплати комуналки.
показати весь коментар
20.03.2026 14:18 Відповісти
Деякі коментарі Веніславського стосовно непрацюючих *********** у ЗСУ показують всю глибину відсутності розуму у цього типа,не говорячи вже про совість.
показати весь коментар
20.03.2026 14:20 Відповісти
жителі Оболоні, ви там як, пишаєтесь своєю галочкою у 2019 ? Це ж ви привели безуглу, скажіть щось
показати весь коментар
20.03.2026 14:21 Відповісти
Не підтримуйте диктатора.
показати весь коментар
20.03.2026 14:25 Відповісти
Ай я яй, а хто ж це призначив Безуглу в Комітет національної безпеки, оборони та розвідки? Та ще й під час війни.
показати весь коментар
20.03.2026 14:25 Відповісти
да по ней не тюрьма, за ней психушка плачет
показати весь коментар
20.03.2026 14:25 Відповісти
Пятнашкой по рогам этой идиотке...
показати весь коментар
20.03.2026 14:28 Відповісти
показати весь коментар
20.03.2026 14:32 Відповісти
Керівниця Центру підтримки аеророзвідки Марія Берлінська назвала Службі безпеки України основних організаторів https://suspilne.media/556987-raketnij-udar-po-dramteatru-u-cernigovi-19-serpna-*******-zlocin-ci-ni-poasnue-ekspert/ виставки дронів у Чернігові, куди 19 серпня влучила російська ракета. Себе ж і свою команду вона назвала одними зі співорганізаторів.

справа відкрита?
показати весь коментар
20.03.2026 14:36 Відповісти
За тиждень до російської атаки полігон незрозуміло з якою місією полігон відвідали Подоляк та Арахамія.

А 13 березня 2022 року російські загарбники завдали масованого ракетного удару по Яворівському полігону на Львівщині. Загинуло понад 60 людей, більше 160 отримали поранення.

справа відкрита?
показати весь коментар
20.03.2026 14:37 Відповісти
"систематично і цілеспрямовано дискредитує вище військове керівництво України"

Це і є основна причина. До речі, саме формулювання дуже якось нагадує закони рашки.
показати весь коментар
20.03.2026 14:37 Відповісти
Зелене чудовисько пожирає своїх "найкращіх" дітей.
показати весь коментар
20.03.2026 14:41 Відповісти
Веніславський нічим не краще.
показати весь коментар
20.03.2026 14:56 Відповісти
Селфіки з виробничих цехів рахуються?
Не хочете розширити коло підозрюваних?
показати весь коментар
20.03.2026 15:17 Відповісти
Если хоть один солдат ВСУ был хотя бы легко ранен, по вине Безумной, то уже эта ************ должна сидеть в тюрьме.
показати весь коментар
20.03.2026 15:32 Відповісти
Веніславський просто якийсь коняка. " Безвугла намагалась керувати військами не маючи на те ніякої освіти".
Подивився б на себе, на квартал95 , який при владі, на членограя, без освіти.
Стадо кловунів.
показати весь коментар
20.03.2026 15:47 Відповісти
а наш самий " Верховний " має військову освіту ?? а мін оби від нього починаючи з яйцекрада , умера , федорова мають військову освіту ??.. а в країні війна ... з 14 року ...
показати весь коментар
20.03.2026 17:17 Відповісти
Яке непотопляєме сміття від прислуг зе.
Здавалося б, ні ума німуористі, ні відповідальності.
А чогось і досі така нєпрікасаєма курва дєрмака, і ради дати не може ніхто
показати весь коментар
20.03.2026 15:55 Відповісти
кароче ***********