4400 відвідувачів онлайн

Росія насправді заробляє менше після зняття санкцій з її нафти, - Бессент

Бессент: Росія заробляє менше після зняття нафтових санкцій

Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив, що Росія насправді отримує менше прибутків від продажу своєї нафти після того, як США тимчасово дозволили продаж російської нафти та нафтопродуктів, які вже завантажені на судна.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу NBC News, повідомляє Цензор.НЕТ.

Прибутки РФ не збільшились 

"Чи отримуватиме Росія більше грошей, якщо нафта коштуватиме 150 доларів (за барель, - ред.), і вони від цього отримуватимуть 70%? Чи якщо нафта коштуватиме менше за 100 доларів? Тому вони отримують менше грошей. Наш аналіз показує, що максимальна додаткова сума, яку Росія може отримати, становить два мільярди доларів, що дорівнює одному дню російського бюджету", - сказав Бессент.

За словами американського міністра, Росія все одно б отримувала б гроші, адже близько 90% її нафти купує Китай.

"Ми значною мірою змогли погіршити їх (російський, - ред.) експорт, який упав на близько 25%, коли решта світу не купувала (російську нафту, - ред.). Експорт знизився, але був рятувальний круг від Китаю. Але тепер ми відкрили цю (російську нафту, - ред.) для всіх", - заявив очільник Мінфіну США.

Що передувало?

Топ коментарі
+22
Я чей-то не понял. Это "отрицательно больше" или "положительно меньше"? А?
показати весь коментар
22.03.2026 19:30 Відповісти
+19
Просте питання: з якого буя рашисти взагалі заробляють з подачі США?
При цьому те, що рашисти наводять іранські ракети та дрони на військові бази та обʼєкти США нікого не тисне?
показати весь коментар
22.03.2026 19:31 Відповісти
+9
О как завЄрнул, мля!
показати весь коментар
22.03.2026 19:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та які там прибутки - сльози -Бессент
показати весь коментар
22.03.2026 19:30 Відповісти
Свєчной заводік... Скромнєнькій малєнькій.. так, бабушка в наслєдство оставіла 🤨😥😓
показати весь коментар
22.03.2026 19:50 Відповісти
Я чей-то не понял. Это "отрицательно больше" или "положительно меньше"? А?
показати весь коментар
22.03.2026 19:30 Відповісти
Нууу, це класичне "мир-це війна", "зло- це добро".
показати весь коментар
22.03.2026 19:54 Відповісти
Просте питання: з якого буя рашисти взагалі заробляють з подачі США?
При цьому те, що рашисти наводять іранські ракети та дрони на військові бази та обʼєкти США нікого не тисне?
показати весь коментар
22.03.2026 19:31 Відповісти
ШО?????????

ГРЕБАНІ НАРКОМАНИ ПЕДОФІЛИ
показати весь коментар
22.03.2026 19:31 Відповісти
он *****, просто *****.
показати весь коментар
22.03.2026 21:45 Відповісти
О как завЄрнул, мля!
показати весь коментар
22.03.2026 19:32 Відповісти
"Пиз...ть - не мешки таскать" (с)
Вибачаюсь...
показати весь коментар
22.03.2026 19:32 Відповісти
Ти поясни людям на *** ви полізли в той ******* Іран? Не треба пояснювати, скільки росія заробить після зняття санкцій - до *** заробила і заробить.
показати весь коментар
22.03.2026 19:37 Відповісти
Думали, що буде приблизно як у Венесуелі. Але не пощастило. Як кацапам у лютому 2022. Не завжди все йде за планом.
показати весь коментар
22.03.2026 19:54 Відповісти
Ірак, Афганістан, Вїєтнам... Всюди обісрались. Всюди після них прийшли тоталітарні та радикальніші ніж були режими. Вони і у Кубі у 60-х обісрались... Ну то таке. І ось знову.
показати весь коментар
22.03.2026 20:07 Відповісти
бульбулятор заглючив
показати весь коментар
23.03.2026 01:12 Відповісти
А нафіга взагалі ці розмови?Ви ж сказали ,що у вас інші приорітети)Уроди.
показати весь коментар
22.03.2026 19:37 Відповісти
справжній зануда той, хто доказав що маленький і тонкий краще ніж великий і товстий
показати весь коментар
22.03.2026 19:37 Відповісти
Московія ****** взагалі НІЧОГО не заробляє!! Тому, що нєча…, це оркам не Норвегія чи Саудити, це сруськай міф!! Заробляє прутін-****** і родичі, а не ота рвань срюськая, що все пропиває…
показати весь коментар
22.03.2026 19:44 Відповісти
ну так, давно відомо що дощі посилюють посуху.
показати весь коментар
22.03.2026 19:46 Відповісти
Там, як у нас : або дебіли, або негідники. Тому що їх комік-фюрери наділені виключно цими «чеснотами».
показати весь коментар
22.03.2026 19:47 Відповісти
американці, як завжди, рятують свого союзника - рашку
показати весь коментар
22.03.2026 19:47 Відповісти
бесент, це тобі трампон сказав? якщо так, то українці вірять. а як жеж це ж трампон.
показати весь коментар
22.03.2026 19:47 Відповісти
Дорослі люди, а несуть марення, щоб сподобатися Трампу.
показати весь коментар
22.03.2026 19:48 Відповісти
Більше заробляє Норвегія і Азербайджан . ❤️🛢️🇳🇴 ❤️🛢️🇦🇿.
А рашку треба випердолити з ринку геть! Українські соколи роблять санкції ( нпз, порти, танкери нелегальні) .треба "світовій борзоті... тьху: спільноті " різкіше братись до справи!!
показати весь коментар
22.03.2026 19:48 Відповісти
Оруелл-вставай з могили. Твій час настав.
показати весь коментар
22.03.2026 19:48 Відповісти
Боже, яка ганьба. Ні слова про те, що рашка вже торгує нафтою взагалі без дисконту, а навпаки - з надбавкою.
показати весь коментар
22.03.2026 19:49 Відповісти
Чорне це насправді біле
показати весь коментар
22.03.2026 19:50 Відповісти
Так ворони бачать - чорне бачать як біле і вночі осліплені білизною..
показати весь коментар
22.03.2026 19:57 Відповісти
Був вороною у минулому житті ? А як вони бачать біле у день ? (( У ворон зір поширений на ультрафіолетовий спектр , тому те що для людини чорне - для них досить цікавий візерунок (( До речі , ворони на ночівлю тихцем вмощуються вже уночі , після того як з галасом показали оточенню, що ночуватимуть у зовсім іншому місці ..... Як вони , "засліплені білизною" , змінюють своє місце дислокації ?
показати весь коментар
22.03.2026 22:02 Відповісти
Вони вночі не літають. У них досить цікавий візерунок коли вони дивляться на їжу яка почала розкладатись під дією бактерій. Вони кружляють над трупом яким харчуються (вони харчуються трупами тварин) і любуються побаченим.
Я вороною не був, так описував воронячий зір той хто міг бути вороною по бажанню. Були такі люди і тепер мабуть ще є.
показати весь коментар
22.03.2026 22:47 Відповісти
"Вони вночі не літають." ... Мені цього достатньо . У тобі помер орнітолог
показати весь коментар
22.03.2026 23:07 Відповісти
І давно. Я не орнітолог і ніколи не хотів бути.
показати весь коментар
22.03.2026 23:09 Відповісти
перечитали кастанеди?
показати весь коментар
23.03.2026 01:14 Відповісти
математика та економіка!
отакі вони, мага випускники лігі плюща!!!
показати весь коментар
22.03.2026 19:57 Відповісти
Стопроцентно. Если продавать нефть с прибылью в 5 долларов и в 50 долларов. то это точно такой же заработок. И это только пока.
показати весь коментар
22.03.2026 20:00 Відповісти
От...*** видав настояший Міністр фінансів
показати весь коментар
22.03.2026 20:06 Відповісти
ги-ги... Білий дім вже як Кремль... вермішель трамплінівська вже летить на вуха ..
показати весь коментар
22.03.2026 20:07 Відповісти
цей осел дає зрозуміти, що відміна санкцій дає менше грошей.Тоді накуя америцям був потрібний цирк із затримкою рашистських корит,котрі тягають нафту???Чим більше продадуть(згідно цього осла)б тим менше зароблять...3,14стєц лютий
показати весь коментар
22.03.2026 20:13 Відповісти
Логика Бессента что без санкций цена нефти будет ниже, тоесть, Россия заработает меньше. Он тут прав, но в целом Россия заработает намного больше чем месяц назад.
показати весь коментар
22.03.2026 20:28 Відповісти
Зависимость рашки от нефти сильно преувеличена. Потому что эта байка всем нравится.
показати весь коментар
22.03.2026 21:03 Відповісти
байка-Лідери видобутку (2025-2026): США, Саудівська Аравія, Росія, Іран, Ірак.
показати весь коментар
22.03.2026 21:12 Відповісти
і це міністр фінансів каже??? Він взагалі у школі вчився? Тупий двієчник розуміє, що якщо страну звуть бензоколонкою, то автоматично при піднятті цін заробляє бензоколонка!
показати весь коментар
22.03.2026 21:04 Відповісти
Бессент мабуть так вміє рахувати, як Трамп воювати.
показати весь коментар
22.03.2026 21:07 Відповісти
Красиво п@3дит. рф благодаря ударам по НПЗ и санкциям столкнулась с тем, что нефть некуда девать и, ожидалось, что из-за этого она начнет консервировать нефтедобычу, а США, снятием санкций сняло эту проблему для рф. А так конечно, спасибо, что посчитал.
показати весь коментар
22.03.2026 21:14 Відповісти
Цей месседж пана бессента лише для тупих американців, чи, взагалі, для усіх дебілів всього світу?
показати весь коментар
22.03.2026 21:17 Відповісти
Бессент , пов* я дешева...
показати весь коментар
22.03.2026 21:49 Відповісти
«А так - нет!. У нас будет лучше!.." Р. Карцев
Для московитів актуально!!
https://www.youtube.com/watch?v=uIUENNdkRwU
показати весь коментар
22.03.2026 23:03 Відповісти