13392 відвідувача онлайн

Частина Одеси залишилася без світла через російський обстріл

Одеса без світла через обстріл РФ

Внаслідок ворожого обстрілу частина Одеси залишилася без електропостачання.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у заяві компанії ДТЕК.

Енергетики зазначили, що відновлювальні роботи розпочнуться одразу після завершення повітряної тривоги.

Атака безпілотників

Увечері 23 березня російські війська вдарили безпілотником по зупинці громадського транспорту в Одеському районі. За повідомленням голови ОВА Олега Кіпера, поранені двоє людей — 18-річна дівчина та 51-річний чоловік. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості. 

"Постраждалим надається вся необхідна медична допомога", — зазначили у відомстві.

Окрім людських жертв, атака спричинила пошкодження об’єктів транспортної та енергетичної інфраструктури. На місцях подій працюють екстрені служби, тривають роботи з ліквідації наслідків.

Завантаження...