7942 відвідувача онлайн

Чоловік в Одесі зачинив бригаду швидкої у квартирі і погрожував "самосудом". ВIДЕО

В Одесі чоловік, який представився військовим, намагався взяти у заручники бригаду екстреної медичної допомоги та погрожував медикам.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області.

Інцидент стався під час виїзду медиків на виклик до його матері.

Подробиці

У Центрі зазначили, що чоловік спочатку неодноразово погрожував диспетчерам служби "103".

Після прибуття бригади екстреної меддопомоги він зачинив двері та фактично утримував лікаря і фельдшера у квартирі.

За даними медиків, чоловік погрожував "самосудом", а також заявляв про можливу відправку на фронт і мобілізацію.

Що відомо про інцидент

На місце події оперативно прибули правоохоронці, служба охорони та психіатрична бригада.

Завдяки їхнім діям ситуацію вдалося врегулювати без жертв і постраждалих.

У службі екстреної допомоги наголошують, що подібні випадки створюють загрозу для життя медиків і ускладнюють надання допомоги пацієнтам.

Топ коментарі
+4
мабуть тецекашник-інвалід, бо хто зможе ще погрожувати відправкою на фронт.
показати весь коментар
23.03.2026 14:38 Відповісти
+2
Військовий примушував медиків виконати їх роботу?
показати весь коментар
23.03.2026 14:35 Відповісти
+2
Ну наши медики на скорых это тоже те ещё спасатели жизней желания кого то спасать или даже отвести пациента в больницу у ник как правило немного...
показати весь коментар
23.03.2026 14:49 Відповісти

Завантаження...