6471 відвідувач онлайн

Вступ України в Євросоюз до 2027 року неможливий, - єврокомісарка Кос

У Єврокомісії не вірять у вступ України в ЄС до 2027 року

Єврокомісарка з питань розширення Євросоюзу Марта Кос вважає, що Україна не стане членом блоку до 2027 року.

Заяву Марти Кос з саміту "Конкурентна Європа" цитує Politico, інформує Цензор.НЕТ.

Як пояснила свою позицію Кос?

За її словами, надії Києва на вступ до ЄС у найближчий рік не справдяться.

"Усі в цій кімнаті знають, що Україна не може стати членом ЄС 1 січня 2027 року. Спочатку вам потрібен мир — це важливо — потім ви маєте провести реформи. Інвестори прийдуть, як ви знаєте, в Україну лише тоді, коли зможуть заробляти гроші й коли їхні інвестиції будуть у безпеці", - заявила Кос.

Вона наголосила, що Україна є ключовим партнером для блоку в галузі інновацій, оборони та інших стратегічних секторів, які можуть сприяти глобальній конкурентоспроможності.

Які умови вступу в ЄС?

За словами Свириденко, йдеться про кластери:

  • 3 "Конкурентоспроможність та інклюзивний розвиток",
  • 4 "Зелений порядок денний та стале зʼєднання",
  • 5 "Ресурси, сільське господарство та політика згуртованості".

30 січня президент Володимир Зеленський назвав 2027 рік можливою датою вступу до Європейського Союзу, оскільки до цього часу країна буде готова технічно, за оцінками українських дипломатів.

Топ коментарі
+10
та не факт, що з Орбанами він ваащє буде існувати
показати весь коментар
24.03.2026 17:24 Відповісти
+9
Дєтка, ви турбуйтесь про те, щоб нам до 01.01.2027-го було куди вступати. Краще б подумали, як ви будете воювати, коли до вас полізуть москалі. І які для цього треба провести реформи.
І що це за Союз, де одна паршива вівця блокує всі рішення щодо України і звітує при цьому путіну.
показати весь коментар
24.03.2026 17:28 Відповісти
+7
показати весь коментар
24.03.2026 17:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
та не факт, що з Орбанами він ваащє буде існувати
показати весь коментар
24.03.2026 17:24 Відповісти
Та невже 😮? Хто б міг подумати…
показати весь коментар
24.03.2026 17:24 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2026 17:25 Відповісти
Дурінь всьо це коли ноги холодні і бирка з прізвищем зрозумів кацап
показати весь коментар
24.03.2026 17:59 Відповісти
А що це за "Зелений порядок денний..."?
показати весь коментар
24.03.2026 17:25 Відповісти
Ну, ти зрозумів...)))
показати весь коментар
24.03.2026 17:48 Відповісти
Коли в хатинку пані Кос прилетить свинособачий шахед, то терміни вступу швиденько обріжуться.
А так буде!
показати весь коментар
24.03.2026 17:26 Відповісти
На терміни не вплине
показати весь коментар
24.03.2026 17:49 Відповісти
Чого він туди прилетить ? Щитом європи є україна , яка замознищується за єс.
показати весь коментар
24.03.2026 19:18 Відповісти
Іґарь, у Вас прокол. Плакала Ваша квартальна премія...
Не можна кацапську методичку цитувати дослівно. Треба бути винахідливим.
показати весь коментар
24.03.2026 20:11 Відповісти
Покажи свою методичку, що не треба повторювати
показати весь коментар
24.03.2026 21:19 Відповісти
так, кто еще зеленому сегодня не плевал в рожу? Депутаты - есть (забили на заседание), еврокуколды - есть. Кто еще в списке ?
показати весь коментар
24.03.2026 17:26 Відповісти
Ти - точно в списку.
показати весь коментар
24.03.2026 17:36 Відповісти
Дєтка, ви турбуйтесь про те, щоб нам до 01.01.2027-го було куди вступати. Краще б подумали, як ви будете воювати, коли до вас полізуть москалі. І які для цього треба провести реформи.
І що це за Союз, де одна паршива вівця блокує всі рішення щодо України і звітує при цьому путіну.
показати весь коментар
24.03.2026 17:28 Відповісти
Та не дуже і хочеться треба в себе робити так щоб до нас намагалися приєднатись бо німеччина італія франція не зможуть годувати орбанів фіцо ще і ми пхаємось
показати весь коментар
24.03.2026 18:05 Відповісти
Не може бути... Як? Та Зеленський вас...
показати весь коментар
24.03.2026 17:28 Відповісти
Для того,щоб нормально жити в сім,ї-не обовязково одружуватись...
орбан не дасть збрехати...
показати весь коментар
24.03.2026 17:29 Відповісти
"Щоб вступити до нас, спочатку вам потрібен мир" - "Поки Україна воює, небезпека для Європи невелика" - LOL

в стилі "Україна в усьому залежна від партнерів" - "партнерам не потрібна повна поразка РФ" - "кава в Ялті"

хоча з логікою тут не дуже, тому можна плести що завгодно
показати весь коментар
24.03.2026 17:32 Відповісти
Для того щоб вступити треба щось робити прийняти необхідні закони на що ВР не спроможня ,треба реально боротись з корупцією і допоки триває війна ніхто не збираєтся туди приймати, влади робить імітацію що вона прагне в ЄС.
показати весь коментар
24.03.2026 17:33 Відповісти
Нарешті європейці напряму нам кажуть те , про що раніше натякали через орбанів і навроцьких !
показати весь коментар
24.03.2026 17:33 Відповісти
Європейці постійно кажуть, що для вступу в ЄС потрібно провести реформи, зупинити корупцію, закрити зомбімарафон.
показати весь коментар
24.03.2026 17:41 Відповісти
а як можно зупинити корупцію. це винищити все населення під пень. власне це й робиться зараз
показати весь коментар
24.03.2026 18:34 Відповісти
Створити несприятливі умови для її процвітання.
показати весь коментар
24.03.2026 21:08 Відповісти
Ну той же Портников завжди казав, що без миру вступ в ЄС - це казочка. А оскільки миру не передбачається, то... Але скільки ще таких казочок, які поступово вивітрюються.
показати весь коментар
24.03.2026 17:56 Відповісти
Все одно брехня
Правда в тому , що і після миру - не буде ніякого вступу
показати весь коментар
24.03.2026 19:09 Відповісти
Ви провісник?
Було б бажання і робились би реальні справи, а не повсякденне словоблуддя.
Томос, безвіз, тим більше для воюючої країни, теж були недосяжними. Начебто. Але вони є.
показати весь коментар
24.03.2026 21:13 Відповісти
Може й буде вступ. Велика й розвинена Україна не дуже треба в ЄС, бо це конкурент тим же полякам і не тільки. Тому затяжна війна якраз і може зробити Україну прийнятною для ЄС. І, швидше за все, зробить.
показати весь коментар
24.03.2026 22:47 Відповісти
І в 27 і в 37 буде неможливий.
Дверцята будуть відчинені,як же ж без цієї локшинної фабрики і головне не забудуть о мосту.
Але як війна не дай Боже прийде до ес, шось чую українці і там будуть першими помирати заради світлого майбутнього і горизонту в цій прекрасній сімї країн.
показати весь коментар
24.03.2026 17:38 Відповісти
Навіщо туди вступати, щоб захищати мудярів та фіциків?
Чи італійці підуть воювати проти йбнрсні?
показати весь коментар
24.03.2026 17:42 Відповісти
ЕС - это политическая, а не оборонительная организация. Вам туда вступать не нужно. Для вас есть таёжный союз. А для Украинцев вступление в ЕС приведет к повышению качества и продолжительности жизни.
показати весь коментар
24.03.2026 18:51 Відповісти
Поки не вирішимо питання з занадто корумпованою судовою системою, ніхто не візьме нас в ЄС.
показати весь коментар
24.03.2026 17:42 Відповісти
За 4 роки вже чули багато причин, чому Україну не беруть в ЄС:

- орбан проти
- у вас війна
- у вас корупція
- балканські країни першими подали заявку
- не можна порушувати бюрократичну процедуру та середній термін вступу
- не вирішили історичні питання з поляками
- польські фермери бояться конкуренції

Хоча відповідь очевидна: поки українцям прилітає на голови, європейці можуть жити в мирі, махаючи перед українським віслючком морквою і натякати про майбутнє членство
показати весь коментар
24.03.2026 17:43 Відповісти
А до 2227 року?
показати весь коментар
24.03.2026 17:44 Відповісти
Турція з 1999 року кандидат в ЕС но не візьмуть ніколи. Так як і нас, це казка.
показати весь коментар
24.03.2026 17:48 Відповісти
Асоційований член з 1963. Заявка на повноправне членство з 1987. але в кінці кінців, турки зрозуміли, що це морквина, біля морди віслючка, яку він ніколи не здожене і плюнули на вступ. Коли таке ж прозріння, прийде і в Україну, можливо теж через пів століття
показати весь коментар
24.03.2026 17:53 Відповісти
при зелегському як і при януковощю ,Україна в ЄС не буде , такого махрового міндіч гейта Захід торчку не пробачить !!! Бо вони свої гроші давали на розграбування ,тому 🤡 ,віддай владу народу по доброму ,як шо хочь якесь самозбереження в голові маєш !!!...
показати весь коментар
24.03.2026 17:56 Відповісти
Про які можна говорити Плани вступу до ЄС у Свириденко, коли вона за Регламнтом КМУ, вчителює за гроші від милованова, який заробляв їх на шламбаум з КабМіндічами на енергосистемі України в Особливий період!!! Особи в Урядовому кварталі, з страхом чекають на прихід Захисників Украни з Фронту до них у кабінети!! Тоді ніяке УДО їх уже не захистить від дієвої люстрації на території Марїнського парку!!
показати весь коментар
24.03.2026 18:10 Відповісти
З плану Єврокомісії зникла пропозиція повної відмови ЄС від російської нафти

https://www.pravda.com.ua/news/2026/03/24/8026968/
показати весь коментар
24.03.2026 18:18 Відповісти
Оприлюднення проєкту RePower EU про відмову від імпорту російської нафти в ЄС до кінця 2027 року перенесене з 15 квітня на невизначений термін
показати весь коментар
24.03.2026 18:20 Відповісти
Їх "європейські цінності" виявились значно дешевшими , а ні ж кацапські енергоносії ...
показати весь коментар
24.03.2026 19:10 Відповісти
Канхвета очєнь класна, "Тузік" вкусний
показати весь коментар
24.03.2026 18:27 Відповісти
страна будет готова технически, по оценкам украинских дипломатов. Источник: https://censor.net/ru/n3606896
А я оцениваю свою готовность к получению мной PhD в Гарварде к 23 ноября 2026 года. Надо не забыть предупредить учёный совет, чтоб они тоже готовились и дали мне письменные гарантии. Ну чтоб зря моя светлость не ехала.
показати весь коментар
24.03.2026 18:44 Відповісти
головне, щоб Україна воювала і закривала своїми життіми дорогих партнерів.
показати весь коментар
24.03.2026 19:21 Відповісти
Не думаю що Україна взагалі вступить в ЄС чи в щось інше, рашенфашисти не дадуть, взагалі існування України під загрозою.
показати весь коментар
24.03.2026 19:33 Відповісти
в котре пишу - при Зеленському Україну в ЄС не приймуть. Це одна із скритих умов вступу країни
показати весь коментар
24.03.2026 20:24 Відповісти
МОРКВА ПЕРЕД ВІСЛЮКОМ
показати весь коментар
24.03.2026 20:26 Відповісти
Я нічого не розумію! Навіщо взагалі кудись вступати. Навіщо жити за чужими правилами? Чому Україна так мріє стати якоюсь двадцять дев'ятою республікою в якомусь союзі? Чому вона не хоче бути самостійною, самою собою?
показати весь коментар
24.03.2026 20:55 Відповісти