6167 відвідувачів онлайн

Україна розширюватиме присутність в Африці та просуватиме свої інтереси, – Буданов

Україна розширюватиме присутність в Африці та просуватиме свої інтереси, – Буданов

Україна вперше розробляє комплексну стратегію розширення відносин і присутності на Африканському континенті.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформують в Офісі Президента.

За словами керівника Офісу Президента Кирила Буданова, раніше Україна була недостатньо залучена до просування власних інтересів у цьому регіоні.

"Уперше Україна поставила перед собою мету комплексно впливати на ситуацію на Африканському континенті та захищати український інтерес у цій частині світу", – зазначив він.

Стратегія МЗС і нові пріоритети

Під час наради було презентовано стратегію Міністерства закордонних справ щодо розвитку відносин із країнами Африки.

Йдеться про активізацію співпраці з державами Магрибу та Підсахарської Африки, а також визначення міжнародних організацій і регіональних об’єднань, через які Україна планує просувати свої інтереси.

Геополітичні та економічні цілі

У межах нової стратегії Україна прагне посилити свою роль як геополітичного гравця, розширити економічну співпрацю та зміцнити безпекові позиції.

"Україна має підтверджувати свій статус конкурентного та впливового геополітичного гравця, відстоювати власну суб'єктність по всьому світу", – наголосив Буданов.

Підготовлений план заходів найближчим часом мають подати на розгляд Кабінету Міністрів.

Після затвердження урядом розпочнеться його практична реалізація.

Топ коментарі
+12
"Україна має підтверджувати свій статус конкурентного та впливового геополітичного гравця, відстоювати власну суб'єктність по всьому світу"

Головне щоб Орбан кредит не заблокував, бо суб'єктність відклеїться.
показати весь коментар
25.03.2026 16:31 Відповісти
+9
А з яких це пір буданов має визначати міжнародну чи внутрішню політику? Його завдання організовувати постачання в офіс олівців та паперу! Інакше це буде порушенням Конституції!
показати весь коментар
25.03.2026 16:35 Відповісти
+8
Пуєві Зельоні... Поширте свої інтереси на фронт!!!
показати весь коментар
25.03.2026 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Україна має підтверджувати свій статус конкурентного та впливового геополітичного гравця, відстоювати власну суб'єктність по всьому світу"

Головне щоб Орбан кредит не заблокував, бо суб'єктність відклеїться.
показати весь коментар
25.03.2026 16:31 Відповісти
Орбан від Венгрии головне щоб не відклеївся
показати весь коментар
25.03.2026 19:05 Відповісти
Плещет волна, лижет пятки.

Ты лежишь, словно овощ на грядке.

Вся такая зрелая, загорелая,

Как дочь далекой республики Чад.


показати весь коментар
25.03.2026 16:33 Відповісти
Пуєві Зельоні... Поширте свої інтереси на фронт!!!
показати весь коментар
25.03.2026 16:33 Відповісти
Інтереси? Щоб хтось Інтереси 🇺🇦 просував? Та де це чувано при слугах блаЗЕ'ня ?? В Африці 🥳🤡
Відсмокчуть у компагтії китаю як миоенькі, як зебуїн Абрахімія
показати весь коментар
25.03.2026 16:35 Відповісти
А з яких це пір буданов має визначати міжнародну чи внутрішню політику? Його завдання організовувати постачання в офіс олівців та паперу! Інакше це буде порушенням Конституції!
показати весь коментар
25.03.2026 16:35 Відповісти
А шо таке Конституція?
показати весь коментар
25.03.2026 16:42 Відповісти
Пане зеленський, це у вас такий нік на Цензорі?
показати весь коментар
25.03.2026 16:44 Відповісти
Одна ремарочка. Оскільки наш т.з. президент--кацапськомовний єврей, то прізвище його тре писати так: зєлєнскій.
показати весь коментар
25.03.2026 17:01 Відповісти
А, може, по-кацапські він пишеться через їхнє е з двома крапками над ним, і писати українською слід зьольонскій?
показати весь коментар
25.03.2026 17:10 Відповісти
конституції?
це, отой папірець обісраний зеленими?
показати весь коментар
25.03.2026 16:43 Відповісти
Може досить всюди встрягати? Он одне своє занюхане ****о всунув вже на близькій схід, результат: бпла вільно пролетіли через всю Україну і влучили у Львов
показати весь коментар
25.03.2026 16:38 Відповісти
Полномочными представителями Украины на африканском континенте назначены живущие совсем рядом с этим континентом афрож*ды Миндич и Цукерман.
показати весь коментар
25.03.2026 16:39 Відповісти
На фото :"Миндич Тимур поднял 100 тыс. грн." - 11.12.2018

А у 2026 вже підняв 100 млн. дулярів. Прогрес! Ну талановита ж людина
показати весь коментар
25.03.2026 16:48 Відповісти
Это он тогда поднял только выпавшие из кармана Цукермана.
показати весь коментар
25.03.2026 16:53 Відповісти
Туареги в Мали и президент Судана поддерживают.
показати весь коментар
25.03.2026 16:39 Відповісти
Краще б до туарегів відправили інструкторів чим на бліжній васток. Навчили їх керувати дронами. Вони б вирізали пів афріки і ми з ними в консорціумі привласнили б добичю алмазів
показати весь коментар
25.03.2026 17:01 Відповісти
Навіщо тоді Африка буданга? Там вже китайці давним давно все скупили 🤦 клоун номер 2.
показати весь коментар
25.03.2026 16:42 Відповісти
а попити каву на набережній в могадішо?
показати весь коментар
25.03.2026 16:45 Відповісти
країна банкрот просуває свої інтереси)
показати весь коментар
25.03.2026 16:48 Відповісти
Такі аноси, наочна ознака пустопорожньої дипломатії (та й яка дипломатія може бути у скоморохів).
показати весь коментар
25.03.2026 16:51 Відповісти
Это теперь прямо в бусике по дороге в тцк можно будет выбрать между Донбассом, Оманом и Суданом. Все для людей.
показати весь коментар
25.03.2026 16:52 Відповісти
Держава яка клянчить в ЄС 90 мільярдів євро , і живе борг починає корчити з себе супердержаву ,може вже дость смішити весь Світ цією хворою манією величі.
показати весь коментар
25.03.2026 17:05 Відповісти
А чому б і ні? Друга армія світу, то ще й супердержава. Просто без грошей, але це вже нюанси.
показати весь коментар
25.03.2026 17:13 Відповісти
Віртуальна "Супердержава",що існує тільки на гівномарафоні і в зєліних відосіках ,
показати весь коментар
25.03.2026 17:19 Відповісти
Таваріщ будьонов, ми ше про каву у Ялті (в українській Ялті!) не забули, а ти нам вже про якусь Африку...
показати весь коментар
25.03.2026 17:13 Відповісти
Як кажуть" Була Ялта та вся вийшла " .
показати весь коментар
25.03.2026 17:25 Відповісти
Тепер доведеться "потужному" вчитися грати на бубні.
показати весь коментар
25.03.2026 17:50 Відповісти
Ото як за гроші європейців роздухарився! Збийте йому і ішаку хтось корону з голови.
показати весь коментар
25.03.2026 18:08 Відповісти
За словами керівника Офісу Президента Кирила Буданова, Україна ,вже більше нігде не може просувати власні інтереси із "зеленими корупціонерами" при владі .ЗАЛИШИЛАСЯ АФРИКА .І ТО ЛИШЕ ДЕ - ЯКІ КРАЇНИ НА КШТАЛТ СОМАЛІ,ЧИ ТО СУДАНУ
показати весь коментар
25.03.2026 18:23 Відповісти
З Нігерією треба налагоджувати економічні зв'язки. Там добувають багато нафти. Незабаром американці візьмуть більшість нафтових постачальників під свій контроль і Нігерія буде для нас рятувальником.
показати весь коментар
25.03.2026 19:04 Відповісти
Туди зерно- нам найманців.
показати весь коментар
25.03.2026 23:39 Відповісти