11999 відвідувачів онлайн

Білий дім про Іран: Трамп не блефує і готовий "розпалити пекло"

трамп

Речниця Білого дому Керолайн Левітт попередила, що США готові "розпалити пекло" проти Ірану, якщо Тегеран не визнає свою поразку у війні.

Про це вона сказала на пресбрифінгу, інформує Цензор.НЕТ.

Попередження США до Ірану

Левітт зазначила, що американський президент Дональд Трамп надає перевагу миру, а не військовим діям. Однак, за її словами, якщо Тегеран відмовиться визнавати свою поразку, то буде "пекло".

"Якщо Іран не визнає реалій сьогодення –– якщо він не зрозуміє, що зазнав військової поразки й продовжуватиме її зазнавати –– президент Трамп подбає про те, щоб Іран зазнав удару, сильнішого, ніж будь-коли раніше… Президент Трамп не блефує; він готовий розпалити пекло. Іран не повинен знову прорахуватися", - попередила речниця Білого дому.

Левітт запевнила, що ціни на пальне та газ знизяться одразу після завершення операції США в Ірані.

Суперечливі сигнали з Тегерана та Вашингтона

  • Раніше президент США Дональд Трамп оголосив про тимчасове призупинення ударів по енергетичній інфраструктурі Ірану на п’ять днів після, за його словами, "продуктивних" переговорів.
  • Однак в Ірані публічно заперечували факт діалогу зі США, назвавши заяви Трампа спробою стабілізувати ціни на енергоносії.
  • Водночас з’явилася інформація, що новий верховний лідер Ірану Моджтаба Хаменеї все ж погодився на переговори за певних умов.
Топ коментарі
+17
Дії і спічі адміністрації Трампа усе більше нагадують славнозвісні фільми-пародії...
показати весь коментар
25.03.2026 20:51 Відповісти
+15
показати весь коментар
25.03.2026 20:49 Відповісти
+11
После "если" становится ясно, шо победа Трампа близка как никогда.
показати весь коментар
25.03.2026 20:49 Відповісти

Завантаження...