10006 відвідувачів онлайн

США та Іран провели "дуже хороші" переговори. Доручив відкласти удари на 5 днів, - Трамп

США та Іран провели переговори: Трамп розповів подробиці

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати та Іран протягом останніх двох днів провели переговори щодо врегулювання конфліктів на Близькому Сході.

Про це він повідомив у соцмережі Truth Social, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Я радий повідомити, що Сполучені Штати Америки та країна Іран протягом останніх двох днів провели дуже хороші та продуктивні переговори щодо повного й остаточного врегулювання наших конфліктів на Близькому Сході.

Виходячи з характеру та тону цих глибоких, детальних і конструктивних переговорів, які триватимуть протягом усього тижня, я доручив Міністерству війни відкласти будь-які військові удари по іранських електростанціях та енергетичній інфраструктурі на п’ятиденний період — за умови успішного перебігу поточних зустрічей і обговорень", - зазначив лідер США.

США та Іран провели переговори: Трамп розповів подробиці

Що передувало?

  • Раніше Трамп заявляв, що США "дуже близькі" до досягнення цілей в Ірані.
  • Раніше Дональд Трамп повторив свій заклик до країн допомоги у розблокуванні Ормузької протоки та заявив, що деякі з них не зацікавленні у наданні допомоги.
  • Він висловив сподівання, що до охорони судноплавства долучаться, зокрема, "Китай, Франція, Японія, Південна Корея, Великобританія та інші держави".
  • Водночас в уряді Німеччини відхили вимоги президента США про участь в операції.
  • Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський наголосив, що Польщатакож не планує брати участі у жодній подібній місії.
  • Нідерланди також повідомили, що не планують брати участь в розблокуванні водної артерії.
  • Глава МЗС Фінляндії Еліна Валтонен заявила, що участь у забезпеченні безпеки судноплавства в Ормузькій протоці не є першочерговим пріоритетом для її країни.
Топ коментарі
+12
А Іран про це знає?
показати весь коментар
23.03.2026 13:19 Відповісти
+11
НЕ дарма у рудого дятла у США погоняло: той, хто завжди дасть задню..
показати весь коментар
23.03.2026 13:15 Відповісти
+8
іран: будемо мінувати ормузьку протоку!
трамп: віддав наказ 5 днів не бомбити енергетику ірану.

дональд трамп. мистецтво угоди. Як видати смоктання путісько-хаменеївського *** за льодяник
показати весь коментар
23.03.2026 13:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
НЕ дарма у рудого дятла у США погоняло: той, хто завжди дасть задню..
показати весь коментар
23.03.2026 13:15 Відповісти
ТАКО є ТАКО!)
показати весь коментар
23.03.2026 13:33 Відповісти
...взадню.
показати весь коментар
23.03.2026 13:45 Відповісти
Трусливый лох.
показати весь коментар
23.03.2026 13:16 Відповісти
раскажите деду что капсить текст в постах, это признак долб...ба
показати весь коментар
23.03.2026 13:17 Відповісти
Ніколи не повірю, що Трамп міг таке написать: "Виходячи з характеру та тону цих глибоких, детальних і конструктивних переговорів". Це за нього писав Подоляк Керолайн Левіт.
показати весь коментар
23.03.2026 13:22 Відповісти
Їбанько...
показати весь коментар
23.03.2026 13:18 Відповісти
Дежавю. ІДІОТ! ТЬФУ!
показати весь коментар
23.03.2026 13:19 Відповісти
А Іран про це знає?
показати весь коментар
23.03.2026 13:19 Відповісти
Іран продовжуватиме війну. Довіри американцям немає. Якщо поступитися зараз, то Трамп накопичить сили і вдарить знову. Йому потрібен весь Іран, а не злегка зруйновані ядерні об'єкти.
показати весь коментар
23.03.2026 13:25 Відповісти
Не повіриш. Але нам також потрібен весь Іран. Весь зруйнований Іран.
показати весь коментар
23.03.2026 13:51 Відповісти
Звісно вдарить і це правильно.
показати весь коментар
23.03.2026 13:58 Відповісти
Не переговори а пісня - нехай електростанції ше постоять
показати весь коментар
23.03.2026 13:22 Відповісти
Підар рудий поставив раком весь світ..
показати весь коментар
23.03.2026 13:25 Відповісти
dumb fuck
показати весь коментар
23.03.2026 13:26 Відповісти
TACO

Типово для цього придурка. Спочатку шантаж та залякування, а потім відкат і "два тижні, а потім подивимося".
показати весь коментар
23.03.2026 13:28 Відповісти
іран: будемо мінувати ормузьку протоку!
трамп: віддав наказ 5 днів не бомбити енергетику ірану.

дональд трамп. мистецтво угоди. Як видати смоктання путісько-хаменеївського *** за льодяник
показати весь коментар
23.03.2026 13:28 Відповісти
То через 5 днів буде "пісділ", згідно якої Трумп отримає ексклюзивне право на продаж іранської нафти Піднебесній імперії?
показати весь коментар
23.03.2026 13:28 Відповісти
казало ж що іран хоче а воно не хоче...
показати весь коментар
23.03.2026 13:29 Відповісти
Якщо Трампа не послали прямим текстом на три букви, то це вже "дуже хороші переговори" для США.😂
показати весь коментар
23.03.2026 13:30 Відповісти
TACO always TACO
показати весь коментар
23.03.2026 13:32 Відповісти
Кончене риже шизонуте падло, ти ж казало що не будеш домовлятися з іраном, а іран не збирається домовлятися з тобою. Просто видно Тромб обісрався виконувати свої погрози і бити по електростанціях, щоб не отримати у відповідь
показати весь коментар
23.03.2026 13:32 Відповісти
Тромб хотів би припинити обстріли, щоб розблокувати протоку для нафти, але це лише його бажання, без порозуміння з протилежною стороною, у нього не надто багато варіантів, для розблокування Ормузької горловину потрібно висадитися на побережжя Ірану, окупувати його і утримувати, що буде коштувати тисяч життів американських військовослужбовців, тому то Тромб приступив до шантажу Європи, аби примусити її взяти участь у його війні, а аятолли зараз будуть дуже злими, нехай йому допоможуть Орбан і Фіцо.
показати весь коментар
23.03.2026 13:40 Відповісти
Іран за 3 дні не вийшло, а тепер треба якось ціну на нафту знизити.
Через 5 днів в плані війни нічого не зміниться, вона продовжиться, а отже - ціна на нафту знову полізе вгору.
Це як ложкою черпати воду на тонучому кораблі.
Трумп - нікчемна нездара
показати весь коментар
23.03.2026 13:41 Відповісти
... при керівництві США, яка мутить цілим світом.
показати весь коментар
23.03.2026 15:01 Відповісти
Алеж Іран жертва нападу США, які там переговори, тіпа мінськ 1. Жертва будь якого нападу апріорі у переговорах - жертва. Тому Трамп це видає за якусь домовленність, а на справді готує наступний напад. Головне щоб у заправних станцій цифр вистачило для оновлення цін на пальне, дефіцит товару це золоті часи для учасників нафтового ринку, кого він не торкнувся... надприбутки на кону і нічого особистого.
показати весь коментар
23.03.2026 13:43 Відповісти
Але потрібно віддати Трампу належне. 5 днів це абсолютно новий для нього часовий термін. До цього були 2-3 чи тижні, чи дні, чи місяці. А тут змінилася сама цифра. Так що можливо все.
показати весь коментар
23.03.2026 13:48 Відповісти
А Ізраїль?!
показати весь коментар
23.03.2026 13:55 Відповісти
Отошел в сторону и наблюдает. Обычное дело.
показати весь коментар
23.03.2026 15:12 Відповісти
І хто ж вів ці перемовини???
Вітьков та зятьков зараз в Майямі..
а більше нікому
показати весь коментар
23.03.2026 14:00 Відповісти
Жук у голові трумпа.
показати весь коментар
23.03.2026 15:02 Відповісти
Адепти кордонів 1991 року тільки радіти повинні. Бо як ціни на газ і нафту полетять в космос, то в європейців уже не буде багато грошей для України, а тут все на європейських грошах тільки й тримається. Тому хай вже краще домовляються.
показати весь коментар
23.03.2026 14:04 Відповісти
Ірану потрібна передишка для передислокації і накопичення ударних сил.
показати весь коментар
23.03.2026 14:08 Відповісти
Вам смішно. Але це капітуляція Заходу після невдалої агресії. Нічого доброго для України, їхнього союзника. Продовжуйте іржати.
показати весь коментар
23.03.2026 14:13 Відповісти
Zahid - agresor? Israel - ne Zahid.
показати весь коментар
23.03.2026 14:30 Відповісти
А "Захід", тобто, Європа з Канадою, тут до чого? Вони в конфлікті участі не приймають... Це "війна Трампа", а не "Заходу"...
показати весь коментар
23.03.2026 14:52 Відповісти
Похмілля важка штука !!!
показати весь коментар
23.03.2026 14:55 Відповісти
Іран знає про ці переговори? Виходить на те що США обісралося з тегераном за три дні
показати весь коментар
23.03.2026 14:15 Відповісти
На скільки я вивчив манеру поведінки Трампа: слід очікувати або наземного вторгнення, або ударів по «цивільні».
показати весь коментар
23.03.2026 14:39 Відповісти
Чого не скажешь ради росту біткоіна. Синуля і решта світи з ліберті файнанс непогано заробляє.
показати весь коментар
23.03.2026 14:50 Відповісти