10874 відвідувача онлайн

Трамп поширив матеріал ЗМІ про те, що Україна за гроші США нібито фінансувала переобрання Байдена

Трамп вважає, що Україна фінансувала переобрання Байдена

Президент США Дональд Трамп поширив матеріал ЗМІ, в якому розповідалось про "змову" уряду України для фінансування переобрання Джо Байдена у 2024 році.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Подробиці

Так, у соцмережі Truth Social Трамп опублікував пост із посиланням на матеріал видання Just the News.

"США перехопили повідомлення уряду України, в яких обговорювалася змова щодо спрямування грошей на переобрання Байдена", - йдеться в повідомленні лідера Штатів.

Трамп заявив, що Україна фінансувала переобрання Байдена

Про що йдеться у матеріалі?

Видання посилається на розсекречений звіт розвідки, у якому йдеться про те, що український уряд нібито обговорював  перенаправлення сотень мільйонів доларів американських платників податків, призначених для енергетики України, до Штатів для "фінансування передвиборчої кампанії тодішнього президента Джо Байдена".

Директорка Національної розвідки Тулсі Габбард нещодавно дізналася про перехоплення. За її словами, перехоплення не було ретельно розслідувано за часів адміністрації Байдена.

За даними видання, уряд України та неназвані представники уряду США, через USAID у Києві, ймовірно розробили план, який передбачав би надання сотень мільйонів доларів платників податків США на фінансування інфраструктурного проєкту для України, що використовувався б як прикриття для спрямування приблизно 90% виділених коштів Національному з'їзду Демократичної партії з метою фінансування кампанії переобрання Байдена.

Топ коментарі
+41
Такую уйню могла подкинуть только кацапня.
показати весь коментар
26.03.2026 13:18 Відповісти
+27
У Трампа дах поїхав повністю. Вже не знає, як ще принизити і обісрати Україну.
показати весь коментар
26.03.2026 13:19 Відповісти
+23
Байден в подъезде у Трампа. Что-то мне это напоминает...
показати весь коментар
26.03.2026 13:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Такую уйню могла подкинуть только кацапня.
показати весь коментар
26.03.2026 13:18 Відповісти
Таку муйню міг транслювати тільки розумововідсталий.
показати весь коментар
26.03.2026 13:27 Відповісти
Шизофренія - це важкий, хронічний психічний розлад, що характеризується порушенням мислення, сприйняття реальності, емоційних реакцій та поведінки.
показати весь коментар
26.03.2026 13:50 Відповісти
Вона в нього вже в занедбаній формі і чим далі, буде ще гірше. Здивує ще не раз.)
показати весь коментар
26.03.2026 14:09 Відповісти
Андрей Я #582659 сподобався ваш коментар в матеріаліУкраїна та Росія незабаром сядуть за стіл переговорів про мир, - Трамп
Отрывистая речь с незаконченными предложениями - это речь, характеризующаяся неполными высказываниями, где отсутствует часть информации, но смысл остается понятным из контекста или предыдущих реплик, и такое явление может указывать на проявлением патологического состояния, например, при шизофрении.
10.10.2025 12:10 Відкрити 34
показати весь коментар
26.03.2026 14:09 Відповісти
Вот оказывается куда пошли двушки на Москву
показати весь коментар
26.03.2026 13:57 Відповісти
показати весь коментар
26.03.2026 14:11 Відповісти
Як це працює? Йде конкуренція між Україною і Ізраїлем за військову допомогу: в Україні йде війна, а Ізраїль втягнув США в військову авантюру і воює з Іраном, правда екстериторіально. Питання в задачі : кому Трамп, який є повною і закінченою маріонеткою ізраїльського лоббі в США надасть допомогу, Ізраїлю і Україні? Це задачка для першокласника. Звісно , Ізраїлю. А для того, щоб обгрунтувати такі дії перед виборцями, чому це він надає перевагу агресору Ізраїлю, а не жертві агресії -Україні підручні Трампа і витяують фальшиві факти, як цей про фінансування виборів Байдена і Демократичної партії США.
показати весь коментар
26.03.2026 14:29 Відповісти
У Трампа маніакальна шизофренія, після шести банкротств, тісних зв'язків з Епштейном та *******, численних судів….
А він он що може, ще учудити….
показати весь коментар
26.03.2026 15:31 Відповісти
Байден в подъезде у Трампа. Что-то мне это напоминает...
показати весь коментар
26.03.2026 13:18 Відповісти
У Трампа дах поїхав повністю. Вже не знає, як ще принизити і обісрати Україну.
показати весь коментар
26.03.2026 13:19 Відповісти
Що саме принизливого у цьому звинувачинні?
Дивлячись на керування трампа, таке "звинувачення" виглядає, як комплімент.
показати весь коментар
26.03.2026 13:24 Відповісти
Виходить, що щось позитивне робили.
Шкода, що Байден не переміг.
показати весь коментар
26.03.2026 13:19 Відповісти
саліван ротом сплячого байдена забороняв нам пуляти по кацапії!!!!
показати весь коментар
26.03.2026 13:24 Відповісти
мага, не булькоти
показати весь коментар
26.03.2026 13:26 Відповісти
байден дозволяв нищити нафтові заводи?
отакої...
а, чого ж не нищили?
показати весь коментар
26.03.2026 13:29 Відповісти
А до суду не звернуться за цю відверту брехню?: Ну, наши точно ні, а ось Байден, демократи могли б.
показати весь коментар
26.03.2026 13:22 Відповісти
Ї*анутим спокій і не сниться.... Додік-генератор випадкових думок.
показати весь коментар
26.03.2026 13:23 Відповісти
глибока деменція, а подельнічки , Віткофф з зятьком науськівают хворого на всю голову старікашку , а їм , гебняві з болот
показати весь коментар
26.03.2026 13:58 Відповісти
8 травня 2025 року Верховна Рада України ратифікувала угоду зі США про співпрацю у сфері критичних корисних копалин, яка створює Американсько-Український інвестиційний фонд відновлення. Документ (законопроект №0309) підтримали 338 народних депутатів.

За даними https://www.nytimes.com/2026/01/08/world/europe/trump-lauder-ukraine-lithium.html The New York Times, у січні 2026 року Україна надала право на видобуток літію на великому родовищі «Добра» (Кіровоградська обл.) інвесторам, серед яких є мільярдер https://www.radiosvoboda.org/a/news-nyt-ukrajina-vydobutok-litiju-uhoda-zi-ssha/33644200.html Рональд Лаудер - друг Дональда Трампа. Це частина угоди про корисні копалини між США та Україною, спрямована на доступ до стратегічних ресурсів.
показати весь коментар
26.03.2026 13:23 Відповісти
Може руда потвора мав на увазі інший "план"?? Бо якось все в диму....
показати весь коментар
26.03.2026 13:24 Відповісти
якщо його не зупинять після Куби, то наступною буде Україна.
показати весь коментар
26.03.2026 13:24 Відповісти
гренландія.
на україну сцикотно нападати.
показати весь коментар
26.03.2026 13:30 Відповісти
це неперадбачувано. Може бути Зеландія, бо теж острів, і назва схожа. Взагалі терміново треба прибрати той великий напольний глобус, який у нього у кабінеті стоїть. Тоді кількість проблем у світі різко зменшиться.
показати весь коментар
26.03.2026 13:39 Відповісти
Прокинувся Трамп вранці - а в штанях - тепло. Мацнув - а там насрано...
- Знову Байден, - подумав Трамп...
показати весь коментар
26.03.2026 13:52 Відповісти
Він уже в памперсі спить.
показати весь коментар
26.03.2026 14:19 Відповісти
Значить,Байден насрав у памперс...
показати весь коментар
26.03.2026 14:24 Відповісти
І можливо більше своєї ваги.
показати весь коментар
26.03.2026 14:49 Відповісти
"Ми знаємо, що вони фінансують наших опонентів...": Орбан поскаржився Рубіо на... українців
---------------------------------------
Трамп поширив матеріал ЗМІ про те, що Україна за гроші США нібито фінансувала переобрання Байдена
----------------------------------------
Коли в голові насарно політтехнологами *****.
показати весь коментар
26.03.2026 13:28 Відповісти
Україна керує Всесвітом, просто ще не всім про це відомо.
Лише Трамп і Орбан починають про щось здогадуватися 😂
показати весь коментар
26.03.2026 13:49 Відповісти
Трамп хоч пам*ятає, хто був другим кандидатом !?
Камала Гарріс - нє ?
П.С.
Для нього Байден, як для Зеленського Порошенко...
показати весь коментар
26.03.2026 13:29 Відповісти
нууу.....
байден вкрав у трампа перемегу минулого разу.
а, порох не вкрав.
показати весь коментар
26.03.2026 13:32 Відповісти
США перехопили повідомлення КУЙЛА "ТРАМПОНУ" , в яких ", - йдеться ПРО ТЕ, ЩО РАШИСТСЬКІ ГРОШІ НА ЙОГО ВИБОРИ ********* ВІТЬКОФФ На днях чекати
показати весь коментар
26.03.2026 13:32 Відповісти
У трампа трампізм головного мозга
показати весь коментар
26.03.2026 13:33 Відповісти
Я не здивуюсь, якщо він опублікує, що за американські гроші Україні фінансувала переобрання орбана...
показати весь коментар
26.03.2026 13:36 Відповісти
рыжий гондон
показати весь коментар
26.03.2026 13:40 Відповісти
Недофінансували. Тепер в Америці править бал повне їбанько з шоблом ідіотів-сраколизів.
показати весь коментар
26.03.2026 13:42 Відповісти
Чем сильнее ВСУ оказывают сопротивление россии, тем грязнее становятся высказывания трампа в адрес Украины.
Это означает, что пуйло нервничает и дергает за ниточки с компроматом на трампа
показати весь коментар
26.03.2026 13:45 Відповісти
Проклята патлата сволота. Здохни в муках.
показати весь коментар
26.03.2026 13:46 Відповісти
What the f...
показати весь коментар
26.03.2026 13:52 Відповісти
Йо...нуте на всю голову створіння.
показати весь коментар
26.03.2026 13:54 Відповісти
Тулсі Хабарт ще те "джерело розвідданих".
показати весь коментар
26.03.2026 13:57 Відповісти
Трамп - агент путіна. І все що він робить (всередині США чи ззовні), узгоджено з путіним. Завдання шкоди Україні - одна з цілей (не єдина). Це вже давно очевидно, особливо з 2025 року.
показати весь коментар
26.03.2026 13:59 Відповісти
Нунарешті...
показати весь коментар
26.03.2026 14:08 Відповісти
Украина финансировала переизбрание Президента США! Фига се мы крутые! Всем миром управляем!
показати весь коментар
26.03.2026 14:13 Відповісти
Вища форма *****тості!
показати весь коментар
26.03.2026 14:15 Відповісти
Я можу зрозуміти неприязнь до Трампа через ту позицію, яку він публічно декларує щодо України.
Але, коментарі під даною новиною, в своїй масі, радше схожі на перекличку "ботів" - бо майже всі, як один, заводять, що то - "всьо вигадка", а "Трамп - бреше".
Трамп і справді часто викривлює факти, говорить неправду. Але, те, що демократи, разом з "зеленими" "освоювали" гроші, прикриваючись допомогою Україні- я легко в це можу повірити. "Демократи" за подібною "схемою" освоювали трильйони доларів, які виділялися, свого часу, наприклад, для Афганістану. Так само, крали гроші на соціальній допомозі всередині Штатів (і продовжують красти - взяти самий тільки випадок про розкрадання мільярдів доларів в Міннесоті на допомозі для сомалійських мігрантів).
То ж, я б не звинувачував тут Трампа в огульній брехні - бо це речі з розряду цілком можливих.
Але, коли з його адміністрації лунають такі гучні заяви, то добре було б пред'явити всі наявні факти та провести повний аудит американської допомоги України. Бо, такі заяви мають досить суттєві наслідки, і не будучи підкріплені доказами, б'ють вже, радше, по самій, чинній американській адміністрації.
показати весь коментар
26.03.2026 14:24 Відповісти
Взагалі то - в американській правовій системі , за наклеп , прийнято звертатись в суд . Якщо Тромб бреше - нехай подають , на нього , в суд за наклеп .
показати весь коментар
26.03.2026 14:46 Відповісти
Схоже - в Трампа , з Орбаном , на двох один драгдилер ...?
показати весь коментар
26.03.2026 14:26 Відповісти
Це віщає та тітка, що на слуханні конгресу розповідала своїм ротом, що служба не готує трумпу звітів про іноземні загрози щодо впливу на США бо він і так самий чудовий аналітик із видающимся МРТ))) Це із тої опери щодо вторгнення в Іран, коли його дружбан-ріелтор Вітьок мамою поклявся, що чув своїми вухами, від бородатих: через 2 тижні вони зварять ядерну бомбу, а тому - вперед. Як би там не було є судовий факт: рижий направив гроші платників податків на повію! Тому куди там цьому лоху Байдену
показати весь коментар
26.03.2026 14:33 Відповісти
видання авторитетне. Однозначно це 1. А 2 - Трумп великий друг і покровитель України- звичайно!!!!
показати весь коментар
26.03.2026 14:50 Відповісти
Україна сама крута країна в світі. Ми не тільки в Угорщині президента вибираємо але й навіть у США.
показати весь коментар
26.03.2026 14:54 Відповісти
Ми нереально круті. І штатами жонглюємо як чорт місяцем, і Угорщину захапали, і ЄС пляше під нашу дудку (якщо вірити деяким). А чи є хтось крутіший за нас? Хіба Китай