10273 відвідувача онлайн

Українські безпілотні підрозділи та піхота діють розрізнено. Це дає росіянам перевагу, - командир 1-го ОШП Філатов

Децентралізація управління послаблює ЗСУ: що сказав командир?

Головними викликами для Сил оборони на півдні є перевага загарбників у піхоті та ефективніше використання дронів.

Про це 24 каналу розповів командир 1 ОШП імені Дмитра Коцюбайла Дмитро Філатов (Перун), передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Саме це, за словами командира, дозволяє росіянам просуватися на окремих ділянках. Водночас децентралізація управління безпілотною складовою та піхотою послаблює українські сили.

"Треба розвивати БпЛА складову на рівні корпусів та налагоджувати її взаємодію з піхотою, орієнтуючись не на еБали, а на досягнення спільної мети.

А Сили безпілотних систем зосередити на ударах по глибоких тилах противника, що, до речі, вони зараз і намагаються робити", - пояснив Філатов.

Командир зазначив, що завдяки цим зусиллям українські сили знищили велику кількість засобів ППО противника. Тепер цю логіку треба закріпити та передати завдання підтримки піхоти на рівень корпусів.

Топ коментарі
+5
Так піхотою керують довбонати совецкої школи шо ви хотіли на сирського подивіться жуков номер два
показати весь коментар
26.03.2026 14:16 Відповісти
+2
Або щось коротке, або сорочка довга...
показати весь коментар
26.03.2026 14:08 Відповісти
+2
А може взагалі ліквідувати піхоту як значення ? У нас же ж цілий міністр цифротрансформації , от і хай віддалено забезпечує втрат кацапам - вивчити всіх на операторів дрону які будуть з безпечних місць множити кацапів на нуль? Піхота без значної підтримки (арта, засоби зв'язку , матзасоби і інше) це вірна смерть і совковий пережиток.
показати весь коментар
26.03.2026 14:12 Відповісти

Завантаження...