5019 відвідувачів онлайн

Переговори з Іраном тривають, деталі є таємницею, - Рубіо

Рубіо каже, що переговори з Іраном відбулися добре

Переговори щодо Ірану продовжуються, і США повідомляють про певний прогрес.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у заяві держсекретаря США Марко Рубіо напередодні зустрічі міністрів закордонних справ G7 у Франції. Американського високопосадовця цитує CNN.

Прогрес у перемовинах, але деталі приховують

Рубіо відмовився розкривати конкретних співрозмовників і зазначив, що переговори проходять через країни-посередники.

"Є країни-посередники, які передають повідомлення, і прогрес досягнуто – досягнуто певного конкретного прогресу", – сказав держсекретар США.

За його словами, процес є тривалим та мінливим. Адміністрація США сподівається провести новий раунд перемовин з Іраном вже 28–29 березня.

Вимоги та позиція Ірану

За посередництва Пакистану Ірану передали "перелік з 15 пунктів", що фактично відображає умови Вашингтона щодо завершення війни. Документ включає обмеження на озброєння Ірану, припинення підтримки проксі-формувань у регіоні та визнання існування Ізраїлю.

Низка іранських ЗМІ цитує неназваного представника Тегерану, який заявив, що Іран не прийме "15 пунктів" Трампа та сам вирішуватиме, коли і на яких умовах завершувати конфлікт.

Топ коментарі
+6
Яка там таємниця? Іран віддає Ормузську протоку, підписує з США договір про корисні копалини і гарантії безпеки, а Ізраїль обіцяє більше не нападати !
Але це не точно...
показати весь коментар
26.03.2026 22:06 Відповісти
+2
Сдуру застрял рыжими рогами и хрен его знает, как теперь выпутываться
показати весь коментар
26.03.2026 22:07 Відповісти
+2
Якби були хоч якісь позитивні досягнення - піндоси вже в верещали про перемоги. Значить справи не дуже)
показати весь коментар
26.03.2026 22:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ізраїль зробе так, що перемовників просто зовсім не залишиться.
показати весь коментар
26.03.2026 22:06 Відповісти
В Иране по разным оценкам до 90 млн. населения. Израиль много может, но кто-то да останется.
показати весь коментар
26.03.2026 22:11 Відповісти
Яка там таємниця? Іран віддає Ормузську протоку, підписує з США договір про корисні копалини і гарантії безпеки, а Ізраїль обіцяє більше не нападати !
Але це не точно...
показати весь коментар
26.03.2026 22:06 Відповісти
Сдуру застрял рыжими рогами и хрен его знает, как теперь выпутываться
показати весь коментар
26.03.2026 22:07 Відповісти
То Рижий Гамадріл розголосив державну таємницю і на нього відкриють нову кримінальну справу, сказавши, що йому пропонували стати новим аятолою? Чи він збрехав свому стаду, а всі державні сосунці зробили вигляд що так і треба?
показати весь коментар
26.03.2026 22:20 Відповісти
показати весь коментар
26.03.2026 22:25 Відповісти
Ой , Рубіо восстал из пєпла Иранської тусовочки . Є про що погадати політологам - чи він вже не хоче стати президентом, чи йому Венс пообіцяв місце у майбутньому - в далекому-далекому...
Вже більярдери силіконової долини не ставитимуть на нього? Чи якщо угорці стануть перед ним на колінця й скажуть - ми усі за ОРБАНА !!! ...А проголосують за тезку героя України Мадяра?
показати весь коментар
26.03.2026 22:27 Відповісти
Чула ніби-то - Вітьок+Зятьок стали не в"їзними до Ірану за те , що дали Хегсету не вірний знак підтримати Трампа в підтримці Нетаньяху
показати весь коментар
26.03.2026 22:45 Відповісти
в "трампла- куйла із США" не було таємниць ,аж раптом , в Рубіо вони з'явились???
показати весь коментар
26.03.2026 22:42 Відповісти
Якби були хоч якісь позитивні досягнення - піндоси вже в верещали про перемоги. Значить справи не дуже)
показати весь коментар
26.03.2026 22:43 Відповісти
Шо палучіца - то і ПЛАН!
показати весь коментар
26.03.2026 23:07 Відповісти
Посередник в переговорах США з Іраном давно відомий широкому колу. Напевно ніхто не забув хорошого друга рудого півня )(уйло кремлівське. )(уйло пообіцяв драпу закінчити війну в Ірані до 6 квітня, якщо вимоги Ірана будуть виконані.
показати весь коментар
26.03.2026 23:28 Відповісти
рубіо теж ******* в унісон з трампом.
показати весь коментар
26.03.2026 23:36 Відповісти
А впевнені, що ведете переговори саме з Іраном, а не з Албанією? Бо Іран щось не в курсі про ваші "переговори".
показати весь коментар
26.03.2026 23:46 Відповісти