9156 відвідувачів онлайн

РФ масовано атакувала Одесу безпілотниками: є руйнування житлового сектору та інфраструктури

Нічна атака на Одесу

У ніч на суботу, 28 березня, російські війська масовано атакували Одесу безпілотниками. Зафіксовано руйнування житлового сектору та інфраструктури.

Про це повідомив очільник Одеської ОВА Сергій Лисак, інформує Цензор.НЕТ.

Наслідки атаки

"Масована атака шахедів на місто. Попередньо є руйнування житлового сектору та інфраструктури. Інформація щодо постраждалих уточнюється", - написав посадовець.

Атака дронів

Нагадаємо, що ввечері 27 березня російські війська запустили ударні безпілотники по території України.

Топ коментарі
+8
До речі, бізнесмени раши на зʼїзді промисловців запропонували скинутись своїми грошима на війну проти України . Пропоную прокуратурі відстежити призвища ціх вбивц і ввести проти них санкції, а також щоб ЄС І БРИТАНІЯ видворили родини Ціх діячів з Європи за фінансування війни проти України
показати весь коментар
28.03.2026 03:54 Відповісти
+3
Було багато їх.
В мене обійшлось вибитими вікнами, і декількома поверхневими порізами.
Хоча виглядало воно набагато страшніше, ніж насправді було.
показати весь коментар
28.03.2026 02:47 Відповісти
+2
Влучили в пологовий мраzzоти!
показати весь коментар
28.03.2026 02:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://www.youtube.com/watch?v=F9wcQY1Cmwc
показати весь коментар
28.03.2026 02:41 Відповісти
Було багато їх.
В мене обійшлось вибитими вікнами, і декількома поверхневими порізами.
Хоча виглядало воно набагато страшніше, ніж насправді було.
показати весь коментар
28.03.2026 02:47 Відповісти
Влучили в пологовий мраzzоти!
показати весь коментар
28.03.2026 02:56 Відповісти
Мстят за Усть-Лугу
показати весь коментар
28.03.2026 03:30 Відповісти
Шо за ******** кацапські наративи - "мстять"? Рашисти з 22 року не припиняють бомбардувати Україну - мстять, кажеш? А за що, *****, за що мстять?
показати весь коментар
28.03.2026 06:59 Відповісти
До речі, бізнесмени раши на зʼїзді промисловців запропонували скинутись своїми грошима на війну проти України . Пропоную прокуратурі відстежити призвища ціх вбивц і ввести проти них санкції, а також щоб ЄС І БРИТАНІЯ видворили родини Ціх діячів з Європи за фінансування війни проти України
показати весь коментар
28.03.2026 03:54 Відповісти
Це гарна ідея - підтримую. Але ще Генпрокуратура і СБУ мають перевірити, хто і з чийого дозволу відправив наших найкращих фахівців з дронами- перехоплювачами на чужу війну, а мав в би захищати Одесу та інші міста.
показати весь коментар
28.03.2026 05:15 Відповісти
"Відстеження" та "введення санкцій" - не робота прокуратури... Першим займаються відповідні підрозділи СБУ та ГУР, а другим - Верховна Рада...
показати весь коментар
28.03.2026 06:03 Відповісти
Для цього потрібно працююче М З С.
показати весь коментар
28.03.2026 07:02 Відповісти
чергова прививка місту яке продовжуе ********* москальску мову і пісні , дивовижні ********. щось пояснити неможливо.
показати весь коментар
28.03.2026 06:24 Відповісти