10424 відвідувача онлайн

Четвертий день об’єкти "Нафтогазу" під ударами: РФ атакувала виробничі активи на Сумщині

Атака на об’єкти Нафтогазу на Сумщині

Російські війська четвертий день поспіль атакують дронами підприємства "Групи Нафтогаз".

Про це повідомляють у компанії, передає Цензор.НЕТ.

Є пошкодження

Як зазначається, протягом минулої доби під ударом опинилися виробничі активи на Сумщині. Внаслідок атаки зафіксовано суттєві пошкодження, на місці виникла пожежа.

Без постраждалих

"На щастя, обійшлося без постраждалих. Завдяки злагодженим діям працівників Нафтогазу та підрозділів ДСНС, пожежу вдалося оперативно ліквідувати", - зазначив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.

Що передувало?

Топ коментарі
+4
ви раділи що пережили цю зиму з газом,водою,теплом....а як на рахунок іншої,переживем???
показати весь коментар
29.03.2026 12:32 Відповісти
+4
З оманською Гідрою - ніт...
Потрібні нові рішення, глобальні
показати весь коментар
29.03.2026 12:37 Відповісти
+2
у нас міста і села знесень в пил.....люди поніверяються по світу,а у них в мацквабаді свято життя і жодного натяку на війну,смерть і страждання....
показати весь коментар
29.03.2026 12:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ви раділи що пережили цю зиму з газом,водою,теплом....а як на рахунок іншої,переживем???
показати весь коментар
29.03.2026 12:32 Відповісти
З оманською Гідрою - ніт...
Потрібні нові рішення, глобальні
показати весь коментар
29.03.2026 12:37 Відповісти
Треба щоб ЛОМ*и і опозиція вголос кричали - запасайтеся дровами, гасовими грілками/спиртовими тощо, консервами, крупами, стрниками!!! Хто в квартирі обов'язково шукайте варіанти сільскої хати з працюючою пічкою та в глибокому тилу . ( Шукати через знайомих так і просто покинуті будинки в селі)

* Лідери суспільної думки
показати весь коментар
29.03.2026 12:41 Відповісти
*опозиція???а це хто і як вона виглядає??
показати весь коментар
29.03.2026 12:45 Відповісти
у більшості населення вже нема грошей.....це щира правда сьогодення,нас всі роки стригли і забирали засоби заробітку,єдине доступне вирощувати самим,але ж є питання землі та досвіду.....
показати весь коментар
29.03.2026 12:48 Відповісти
питання риторичне - а хто ж нам лікарь?
показати весь коментар
29.03.2026 13:57 Відповісти
Серйозно, пропонуєте всім переїхати жити в 19 ст. ? Я вже мовчу про те, що занедбані українські села фізично не зможуть вмістити міське населення, яке становить приблизно 70% загальної чисельності. Крім того, щоб пічка працювала потрібні дрова і багато, якщо прийдеться ще готувати їжу на вогні, потрібен працюючий колодязь, потрібно тримати город щоб мати що їсти, оскільки роботи в селі не буде. Тому Ваша порада десь на рівні керівниці мфв, яка пропонували під час блекаутів ричати наче леви .
ЛОМи і опозиція повинні вголос кричати, що війну потрібно негайно зупиняти щоб зберегти рештки енергетики та населення, а не закликати готуватися до печерного життя заради потужності та незламності в той час коли юзікі з міндічами обживають сонячні країни з мільярдами вкрадених грошей.
показати весь коментар
29.03.2026 14:37 Відповісти
Моксєлі завжди роблять "атвєтку" за нпз і інші великі активи...
Чи дозволе панство запитати : А деж наша отвєтка за постійне руйнування підприємств, портів, трубопроводів, електростанцій, вокзалів...
показати весь коментар
29.03.2026 12:36 Відповісти
у нас міста і села знесень в пил.....люди поніверяються по світу,а у них в мацквабаді свято життя і жодного натяку на війну,смерть і страждання....
показати весь коментар
29.03.2026 12:44 Відповісти
не применшуй досягнення ЗСУ.
Срані європейські літори на атветку від України давали лише 3 неділі і гнилі каски.
А далі перелякані думали атветку самі давати.
А тут на п'ятому році летить атветка і немала. Ще не вечір. Віримо в Україну, віримо в ЗСУ.
показати весь коментар
29.03.2026 14:06 Відповісти
А куди по газовій структурі москалів можуть добити ЗСУ?Може не варто чекати чуда,а як і вони ,розносити їм те ж саме?Чому реакція на москальські атаки завжди ,а не власна ініціатива?(((
показати весь коментар
29.03.2026 13:20 Відповісти
Тримаю кулаки й чекаю дня (чи ночі),коли вже настане черга Ямальського хреста! Це буде страйк! 👌
показати весь коментар
29.03.2026 13:53 Відповісти