12738 відвідувачів онлайн

"Газова справа": Апеляція ВАКС підтвердила вирок Насірову - 6 років позбавлення волі

Газова справа Насірова: вирок залишили без змін

Апеляція ВАКС залишила в силі вирок ексголові Державної фіскальної служби Роману Насірову - 6 років позбавлення волі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Подробиці

Так, Насірова визнано винним у зловживанні службовим становищем, внаслідок чого державі було завдано збитків на понад 2 млрд грн.

Також суд зарахував Насірову строк відбування покарання з 2 березня до 16 березня 2016 рок, з 24 квітня до 9 травня 2025 року, з 31 жовтня 2025 року до 2 квітня 2026 року з розрахунку 1 день попереднього ув'язнення за 2 дні позбавлення волі.

Вирок залишили без змін - 6 років позбавлення волі.

Більше про справу

  • Нагадаємо, Роман Насіров є фігурантом так званої "газової схеми Онищенка", за якою щодо нього була відкрита справа ще в 2017 році.
  • Тоді її почав розглядати Шевченківський суд Києва, де за два роки не змогли навіть зачитати обвинувальний акт.
  • У вересні 2019 року справу передали у ВАКС. Тут її розглядали понад 6 років. За весь час було призначено понад 200 судових засідань.
  • Насіров раніше заперечував свою провину.
  • Наприкінці жовтня 2025 року Насірова визнали винуватим у справі про ухвалення незаконних рішень на користь фірм екснардепа Олександра Онищенка та засудили до 6 років позбавлення волі.
Топ коментарі
+6
Значить заносьте назад.
показати весь коментар
02.04.2026 14:33 Відповісти
+6
А гроші державі хто поверне, суди???
показати весь коментар
02.04.2026 14:37 Відповісти
+6
Цікаво, спиНдив 2 лярда і тільки 6 років отримав. Знаю одного урку який на м'ясокомбінаті говяжу тушку сКиздив то дали майже стільки ж
показати весь коментар
02.04.2026 14:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Значить заносьте назад.
показати весь коментар
02.04.2026 14:33 Відповісти
А за неправомірне використання казен6их зеленої ковдри та возика з хірургії, з лікарні у Феофанії, Насралов розрахувався??? Чи таки украв і майно з лікарні???
показати весь коментар
02.04.2026 14:34 Відповісти
Взагалі без конфіскацій...це капець..
показати весь коментар
02.04.2026 15:05 Відповісти
Так шо, клЄчате одіяло вже не потрібно? Підбили бабки, всЬО, АтсідЄл...
показати весь коментар
02.04.2026 14:35 Відповісти
А гроші державі хто поверне, суди???
показати весь коментар
02.04.2026 14:37 Відповісти
"з розрахунку 1 день попереднього ув'язнення за 2 дні позбавлення волі."

Скільки там років назад закон Савченко скасували? Не чує баба. Українське брехливе кривосуддя давно вже срало з Евересту на всі закони.
показати весь коментар
02.04.2026 14:37 Відповісти
Нормально так, а 2 млрд. збитків хто буде компенсовувати? За такі гроші Насірову можна ще рік чи 2 спокійно досидіти, а потім вийти фінансово-забезпеченою на усе життя людиною та рвонути за кордон. Красаучик...
показати весь коментар
02.04.2026 14:38 Відповісти
Так не випустять, чи він на кічі "інвалідом" стане?
показати весь коментар
02.04.2026 14:42 Відповісти
Цікаво, спиНдив 2 лярда і тільки 6 років отримав. Знаю одного урку який на м'ясокомбінаті говяжу тушку сКиздив то дали майже стільки ж
показати весь коментар
02.04.2026 14:41 Відповісти
Він їх (6 років за гратами) не отримає, реальної відсидки, бо вже"відсидів" рік за два. Це щоб в очі нассяти, це все щоб показати Лохторату, яке дієве правосуддя. А гроші вже поділені по харчовому ланцюжку, тому повертати нема чого.
показати весь коментар
02.04.2026 15:09 Відповісти
Нема Авакяна і нікому він не потрібний.
показати весь коментар
02.04.2026 14:48 Відповісти
За рік вийде падло по УДЗ.
показати весь коментар
02.04.2026 14:51 Відповісти
Хоть би не вчинив, оте прикре самогубство, разом із суддівськими портнова?!?!
показати весь коментар
02.04.2026 15:54 Відповісти
Є шеж Європейський суд - чого дуєшся?
показати весь коментар
02.04.2026 15:59 Відповісти
Нормально. Два мільона гривень за кожен день у в'язниці. За такого тарифу хіба влада не буде красти?

Зєлю геть. Вибори
показати весь коментар
02.04.2026 16:04 Відповісти
Як людині з таким оболчям можна було гроші довірити🤯
показати весь коментар
02.04.2026 16:20 Відповісти
Усього 6 років за мінімум 2 млрд грн... Видно, нормально заніс "кому потрібно". Рік відсидить в елітній малюськівській буцегарні і--"на свабоду с чістой совєстью" за відмінну поведінку.
А, взагалі то, якось таки жорстоко зі своїм обійшлися! Зелені та сині, це ж--близькі родичі.
показати весь коментар
02.04.2026 16:25 Відповісти