12737 відвідувачів онлайн

Зеленський привітав християн західного обряду з Великоднем: Нехай сила кожної людини здолає лихо й темряву, "Шахеди" і ракети, несправедливість та окупацію

Зеленський привітав християн західного обряду з Великоднем

Президент України Володимир Зеленський привітав християн західного обряду з Великоднем.

Про це він написав у телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

Надія на перемогу

"Щиро вітаю всіх, хто в Україні та світі відзначає Великдень сьогодні. У дуже непрості часи для нашого народу й усього людства як ніколи сильною стає надія – на перемогу життя над смертю, добра над злом, правди над брехнею. Усього того, що символізує Воскресіння Господнє", - йдеться в повідомленні.

Сила духу

Зеленський також наголосив на силі духу кожної людини.

"Нехай сила кожної нашої людини, її духу, усього найкращого, що є в людях, – нехай усе це неодмінно здолає лихо й темряву, "шахеди" і ракети, несправедливість та окупацію.

Бажаю всім Божої благодаті й мирного життя на нашій землі та під українським небом, які захищають наші сміливі воїни.

Нехай сьогодні будуть почуті всі молитви про захист від зла. Хай віра поєднує добрі серця та зміцнює тих, хто захищає свій дім. Хай кожен народ стане ближче до справжньої безпеки. Віримо в мир! Віримо в Україну!" - зазначив президент.

Великоднє перемир'я

Топ коментарі
+6
шоб ти провалився чот зелений !!!...
показати весь коментар
05.04.2026 12:22 Відповісти
+4
Особливо про окупацію - здав рашистам пів Півдня просто так - бо треба було бухати водку з дерьмаком у буковелі. Який жеж він мерзотник. Міліони проснулись а вони вже під рашкою. Скіки там вбитих, згвалтованих - одному Богу відомо.
показати весь коментар
05.04.2026 13:53 Відповісти
+2
Прямо православний. З днем народження Шевченко проїхав.
показати весь коментар
05.04.2026 12:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дя-я-я-я-я-я-ку-ємо... Дуже дя-я-я-я-куємо...
показати весь коментар
05.04.2026 12:02 Відповісти
Прямо православний. З днем народження Шевченко проїхав.
показати весь коментар
05.04.2026 12:02 Відповісти
Ти привітав своїх родичів в Ізраїлі?
показати весь коментар
05.04.2026 12:03 Відповісти
З чим? Здається євреям законодавство забороняє переходити у християнство. Чула у подкастах на ютубі . Не вбивають як мусульмани, але теж юридично пресують
показати весь коментар
05.04.2026 12:21 Відповісти
С чего вы эдакое взяли.
В Израиле естьт даже христианские организации - Можешь почитать"Евреи за Иисуса Христа"
"""«Евреи за Иисуса» - международная христианская миссия, основанная в 1973 году, состоящая из евреев, принявших Иисуса (Йешуа) как Мессию. Они совмещают еврейскую идентичность с протестантским богословием, веря в Троицу, Новый Завет и необходимость спасения через Иисуса. Организация стремится рассказывать об Иисусе еврейскому народу"""
показати весь коментар
05.04.2026 16:41 Відповісти
Ох вей..
показати весь коментар
05.04.2026 17:07 Відповісти
Почитати можна багато чого. Але ж реально євреї зневажають Ісуса. Достатньо почути. Для чого людям говорити те чого нема
показати весь коментар
05.04.2026 17:58 Відповісти
https://www.evreizaiisusa.org/
показати весь коментар
05.04.2026 16:42 Відповісти
Нехай сила кожної людини здолає корупцію - в словах кожного очільника мені вже чується корупція
показати весь коментар
05.04.2026 12:11 Відповісти
у часи хрестиянизацii геноцин був звичною справою.
показати весь коментар
05.04.2026 12:14 Відповісти
шоб ти провалився чот зелений !!!...
показати весь коментар
05.04.2026 12:22 Відповісти
Пейсах это святое)
показати весь коментар
05.04.2026 12:29 Відповісти
Христянам західного обряду ти глибоко в задниці !
показати весь коментар
05.04.2026 12:31 Відповісти
Так, а ми ж ніби-то перейшли, а у нас дванадцятого. Як це? Що там попи крутять?
показати весь коментар
05.04.2026 12:34 Відповісти
ви, не ПЕРЕЙШЛИ, а ЗІЙШЛИ! Їжте - не обляпайтеся
показати весь коментар
05.04.2026 15:46 Відповісти
Особливо про окупацію - здав рашистам пів Півдня просто так - бо треба було бухати водку з дерьмаком у буковелі. Який жеж він мерзотник. Міліони проснулись а вони вже під рашкою. Скіки там вбитих, згвалтованих - одному Богу відомо.
показати весь коментар
05.04.2026 13:53 Відповісти
молодець! поздоровив мільйони "християн" західного обряду у росії і білорусі!
показати весь коментар
05.04.2026 15:44 Відповісти
При чем тут западный обряд ? Это пасха по григорианскому календарю. Наша каноническая православная церковь перешла на григорианский календарь, за исключением переходящих (т.е. тех, которые рассчитываются) праздников - Пасхи, Вознесения, Троицы. Как и почти все православные церкви - кроме московской и еще пару. Может Зе придYрок ? (А шо, кто-то сомневался ? )
показати весь коментар
05.04.2026 16:56 Відповісти